Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

Moj FENDT 514C ma 14000 mth to myslicie ze jeszcze wytrzyma do 20000 bez zadnych powaznych napraw, bo wydaje mi sie to bardzo duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był na allegro fendt 312 który miał 18tys h i niby ładnie latał tak bynajmniej było napisane, mój ma niby 7tys, a moze 17, kto to wie , wszystkiego mozna sie spodziewać, tym bardziej ze ostatnio zacząl ciezko palic z rana, tzn długo kreci a stało sie tak po ostatniej próbie odpalenia go w mrozy tj czyszczeniu filtrów,

a wyglada to ze jak kreci rozrusznikiem to nie pósci nawet deka białego dymu z rozpylonej ropy ,

wczesniej bylem go ogladac 3 razy (bez zapowiedzi)i było ok

miał ktos kiedys cos takiego??

moze zapoietrzenie , ale zbiornik jest u góry wiec niepowinno

 

P.S.wielkie dzieki kizo za te opisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś napisać do czego służy i jak używać tą wajhę przy kierownicy z prawej strony w Fendach serii 3xx z końca lat 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam może ktoś napisać do czego służy i jak używać tą wajhę przy kierownicy z prawej strony w Fendach serii 3xx z końca lat 80.

 

Jest to opisane dwie strony wstecz przejrzyj dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomgli podaj adres email to ci coś podeśle odnosnie obsługi komputera co prawda nie od serii 300 ale to jest chyba to samo.

Co się tyczy tego obracania to na 99% tego niema w twoim modelu.

 

Kizo to ja bym też prosił o tą instrukcję bo mam od niedawna 311 ale nie chce sie uczyc metodą prób i błędów P Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomgli podaj adres email to ci coś podeśle odnosnie obsługi komputera co prawda nie od serii 300 ale to jest chyba to samo.

Co się tyczy tego obracania to na 99% tego niema w twoim modelu.

 

Kizo to ja bym też prosił o tą instrukcję bo mam od niedawna 311 ale nie chce sie uczyc metodą prób i błędów P Z góry dzieki

 

Zapomniałem podać e-mail P :

 

sebastian_szewczyk@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max_192 a masz w swoim może tura? Nie wiem czy już się ciebie o to nie pytałem ale nie zaszkodzi zapytać bo nie jestem pewien

 

tomgli ja bym proponował przede wszystkim wymienić filtry paliwa( no chyba że były mieniane) bo to i tak nie zaszkodzi a na pewno nam wykluczy jedną możliwość. Ja w swoim tak miałem tylko że latem i o dziwo jednego dnia palił chodził dobrze a drugiego nie chciał już zapalić. Odpowietrzyłem układ i jakoś zapalił pochodził z dzień i to samo i tak ze trzy razy aż w końcu doszedłem do wniosku że to filtry więc wymieniłem i ponad rok super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o Fendzie 936 czy bedzie lepszy od JD seri 8030
Ja wole fendt duzej po chodzi a po za ty john deere więciej pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Sądzice o Fendt 514c z 1994r na pełnym wyposażeniu.mam zamiar takiego kupic zanalazłem takiego i cena:145000 tys za niego mi powiedzial gosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

145tys to troche sporo za ten rok, jeszcze zalezy czy sobie vat odliczysz z tego

 

dzis udalo mi sie znaleźć silniczki do nagrzewnicy do fendta,zjaraly mi sie szczotki niestety te typy tak maja

 

u korbanków kosztuja 458 netto po rabatach, ja znalazlem po 205 netto, nie drogo szkoda tylko ze potrzebne są dwa

gdyby ktos chcial podam nr tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Sądzice o Fendt 514c z 1994r na pełnym wyposażeniu.mam zamiar takiego kupic zanalazłem takiego i cena:145000 tys za niego mi powiedzial gosc

 

Według mnie to nieco za drogo no chyba żeby posiadał on ładowacz czołowy, nówki opony, i był w naprawdę suuuuper stanie to bym się zastanowił bo tak to wolał bym poszukać coś do 120tys a z tego rocznika to się znajdzie na pewno i była by kasa na ewentualną naprawę, a w takim za 145tys również coś może paść bo jak każda maszyna może się popsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :D Czy ktoś z udzielających się tutaj zdejmował kiedyś zwolnicę w fendt-cie serii 300 z roku 94-99?? Bo mi lekko simering olej puszcza przy kole. Są jakieś triki żeby przy rozbieraniu niczego nie zniszczyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
max_192 a masz w swoim może tura? Nie wiem czy już się ciebie o to nie pytałem ale nie zaszkodzi zapytać bo nie jestem pewien

 

No niestety niemam a pytales sie juz...chodzi ci o ile pamietam o wyprowadzenia do tura sterowanego joistic-iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ale już sam nie wiem kogo się pytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kizo widze ze lubisz posiedziec po nocach

przejzałem filtry , przeczysciłem sitka , wyglada ze paliwo idzie dobrze

moze troche bateria przy słaba ze tak ciezko odpala, chociaz wydaje mi sie ze dosc szybko kreci

powiec mi jak wyglada poziom naladowania na wyswietlaczu u Ciebie w fendzie , bo u mnie gdzies tak z 1/3 wysokosci z rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtrów się nie przegląda filtry się wymienia . Jak jeszcze nie wymieniałeś filtrów to nie zaszkodzi je wymienić bo i koszt nie jest taki straszny ok 30-40zł oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

powiedzcie mi jaki mam olej wlac do 312-tki i ile mam go kupić??

jak mozecie podajcie troche parametrów i moze cen jesli pamietacie

 

dzikęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o fendt 312 z 1990r. mam zamiar takiego sobie kupić. potrzebuje dobrej rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o fendt 312 z 1990r. mam zamiar takiego sobie kupić. potrzebuje dobrej rady!

 

 

mysle ze dobry wybor tylko opisz cos wiecej co ma posiadaqc i do czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzice o nowym fendt 309 vario czy lepsza jest valtra n82 nie wiem ktorego mam wybrac a bedzie on robil w miedzyzedziach i kopał ziemniaki kombajnem grimme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stałem sie od niedawna szczęśliwym posiadaczem 309 z 89 roku i mam pytanko jaki olej jest stosowany w hydraulice tych ciągniczkow i jaki można dolac lub ewentualnie na jaki najlepiej wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Stałem sie od niedawna szczęśliwym posiadaczem 309 z 89 roku i mam pytanko jaki olej jest stosowany w hydraulice tych ciągniczkow i jaki można dolac lub ewentualnie na jaki najlepiej wymienic.

 

Jakim masz zalany to tylko poprzedni właściciel dokładnie to wie. Możesz dolać „Agrol” albo cały wymienić na ten olej, ja tak zrobiłem w swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agrol to słaba jakość radziłbym coś lepszego w sklepie napewno doradzą który lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...