Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

OK

pewnie miałes na mysli 312 LSA, do 93r chyba

Tak, własnie o takiego mi chodziło, a ty jakiem ciągnikiem pracujesz i jak ci się sprawuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuje materialy do napraw traktorow Fendt posiadam rowniez instrukcje obslugi . Wiekszosc materialow jest w jezyku niemieckim ale z bardzo duza iloscia zdjec i szkicow. Posiadam tez pare instrukcji w jezyku polskim jak na przyklad Fendt Favorit 816-824; Fendt 712-716; Fendt 918-926 itp. W raie zainteresowania prosze do mnie napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosti68 , co tam posiadasz do 312 96r??

Napisz co masz jesli tak i co bys za to chciał moze sie kiedys przyda.

 

DO globusa...

Jak wyzej pisałem mam 312, narazie na sprawowanie nie narzekam , spalanie tez w miare dobre , w transprcie mniej jak 914, okaze sie jak zapne go do stolla V300 , od rana do wieczora, ale to dopiero jesienią i pewnie odpisze na to dopiero w grudniu.

Podobały mi masseye (6170) ale za duzy ruch na forum (ciagle: POMOCY) i za duzo tego było u handlarzy(rozpołowionych) , potem CAse MX, wkoncu fendt , oddziielna chydraulika, mozliwosc recznego sterowania podnosnikiem i ostatecznie rewersem

Szkoda tyko ze polbiegi są ze sprzegłem , ale wtedy nie bylo zadnej poczciwej 500-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ktos kiedys moze wymienial tarcze hamulca przedniego napedu ???

moze ktos da jakies namiary aby ja zakupic cos taniej niz u korbanka ,cena u nich to 690 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam fenda 612 turbomatki swego czasu kizo pisal o turbosprzegle a czy wiecie cos na temat sprzegla wangla tylko nie mylcie zjego silnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do ciagnika fendt 824. Powiedzcie mi co jest slabym punktem tych ciagnikow czy maja jakas zecz niedopracowana czy elektornika nieszwankuje na co zwrocic uwage i jak sprawdzic ze to czy tamto jest w 100% sprawne wiadomo nieda sie wszystkiego przeswietlic ale dowiedizlem sie ze jezeli np na wolnych obrotach resorowanie osi niebedzi ehcodzic na zimnym oleju to wymiana pompy olejowej zbliza sie wilekimi krokami. Maci ejeszcecze jakeis takies porady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam fendt 309ls i mam problem z drugim biegiem wchodzi jak każdy inny bieg ale gdy chcę ruszyć to wyskakuje może ktoś napisać co jest przyczyną

 

z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam fendt 309ls i mam problem z drugim biegiem wchodzi jak każdy inny bieg ale gdy chcę ruszyć to wyskakuje może ktoś napisać co jest przyczyną

 

z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierał ktoś rozdzielacze hydrauliczne , bo mam przecieki i chyba bede musiał sie do tego zabrać

 

Co do wyskakujacej dwójki to kłania sie rozebranie skrzyni i najprawdopodobniej łozysko obluzowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta skrzynie rozbierze ci Agromer z Gręzowa k. Siedlec za ok 2000zł, i jezeli to tylko łozysko to włozysz jakiegoś SKF -a byle nie CX-a , plus uszelki .

O tych wyskakujących dwójkach to wiem od nich, bo pytałem co najczesciej siada w skrzyni fendtów. To własnie powiedzili mi ze obluzowuje łozysko na 2 biegu.

Ale cóz koledze w NH TD95D wyskakuje reduktor ll po 2300mth. Ma go od nowosci wiec przebieg oryg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oni zajmują się tylko remontami czy mają może jeszcze do tego jakieś części interesowałby np: mnie przedni napęd i dzięki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesci maja troche a reszte zamawiaja, a jesli napęd to raczej nie, chyba ze ze spalonego jakis

poszukaj na allegro uzytkownika AGROMER ,albo fendtów z okolic siedlec

 

 

ja tez powinienem miec gdzies nr tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na wiosnę w skrzyni rozleciało się łożysko od szybkiego półbiegu. Koleś za robotę wziął 500zł i robili we dwóch ciągnik miał u siebie w warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to chciałbym numer i mam jeszcze jedno pytanie czy oni przyjeżdżają do klienta bo ja mam do nich pareset kilometrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w swoim przedni napęd. A co do tych co mi naprawiali fenda to koleś podjął się co po godzinach zajmuje się naprawą samochodów, zaprowadziłem mu do warsztatu i mi go naprawiał. Bo też miałem problem z poszukaniem mechanika który by się podjął tego. Nawet od Korbanków nie mieli czasu żeby mi to zrobić Tłumaczyli się tym że w pierwszej kolejności mechanicy jeżdżą na naprawy gwarancyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę, poszukuję instrukcji do Fendt-a 311 prześledziłam ten wątek i wiem że są osoby, które ją mają bardzo bardzo proszę o przesłanie na maila wyświetla mi się kod 5.1.52 i nie bardzo wiemy co z tym począć...

calla70@o2.pL

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 309Ls:

a ci co tobie naprawiali to z kąd są bo ja mam problem trzeba mi drugi bieg a go nie ma a ze ścierniskowym narazie trójką pomykam ale to ciężko mu strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie cz do 312 lsa z 93r. mozna podlaczyc jakies urzadzenie diagnostyczne lub laptopa po przez odpowiednie zlacze ktore mi pokaze kody usterek? tak jak mozna to zrobic w samochodach osobowych. w osobowkach nazywa sie to interfejs VAG (seat WV itd.) jezeli tak to jak sie nazywa ten iterfejs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mam w swoim przedni napęd. A co do tych co mi naprawiali fenda to koleś podjął się co po godzinach zajmuje się naprawą samochodów, zaprowadziłem mu do warsztatu i mi go naprawiał. Bo też miałem problem z poszukaniem mechanika który by się podjął tego. Nawet od Korbanków nie mieli czasu żeby mi to zrobić Tłumaczyli się tym że w pierwszej kolejności mechanicy jeżdżą na naprawy gwarancyjne.

Ciągnik jest z 1996r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...