Skocz do zawartości
Moderator

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrolna Obszarówki 2007 zagrożona?

 

ARiMR obecna kontrola administacyjna wniosków OB. Idzie raczej powoli, ich aplikacja zapycha się bo ktoś wpadł na pomysł aby zwiąkszyć obszar i treść wizualizowanego obszaru kilkakrotnie, zapominając o zwiększeniu przepustowści łączy, efekt: aplikacja działa bardzo bardzo powoli ... nie ma co się oszukiwać wypłaty nie pójdą tak sprawnie jak w 2006 roku – pozatym na górze ciagle wrze (zmiana Minista Rolnictwa i RW, prezesów ARiMR, dyrektorów departamentów, nadto związki zawdowe pracowników ARiMR dążą otwarcie do strajku (było pismo z nierealnymi postualtami oraz z pogróżkami o konflikcie zbiorowym), nadto wpychanie są na siłe pizuary i specjalnie dla nich zmieniono zasady naboru (wystarczy już wykształcenie średnie) – wierzcie mi praownicy ARiMR są tak zajecie swomi sprawami że na obszarowe sprawy rolników nie starcza już czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w BP nie ma dostępu do internetu (wiec google odpada) ... jest tylko intranet bez google

 

Eeee są Google ... ale nie dla wszystkich... u mnie w biurze 4 osoby mają na 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontrolna Obszarówki 2007 zagrożona?

 

ARiMR obecna kontrola administacyjna wniosków OB. Idzie raczej powoli, ich aplikacja zapycha się bo ktoś wpadł na pomysł aby zwiąkszyć obszar i treść wizualizowanego obszaru kilkakrotnie, zapominając o zwiększeniu przepustowści łączy, efekt: aplikacja działa bardzo bardzo powoli ... nie ma co się oszukiwać wypłaty nie pójdą tak sprawnie jak w 2006 roku – pozatym na górze ciagle wrze (zmiana Minista Rolnictwa i RW, prezesów ARiMR, dyrektorów departamentów, nadto związki zawdowe pracowników ARiMR dążą otwarcie do strajku (było pismo z nierealnymi postualtami oraz z pogróżkami o konflikcie zbiorowym), nadto wpychanie są na siłe pizuary i specjalnie dla nich zmieniono zasady naboru (wystarczy już wykształcenie średnie) – wierzcie mi praownicy ARiMR są tak zajecie swomi sprawami że na obszarowe sprawy rolników nie starcza już czasu

 

Aplikacja za 100 000 000 0 ( miliard) złotych się zapycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienili prezesa na 'fach-owca' teraz będzie 'sprawiedlliwie', 'sprawnie' i 'apolitycznie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Pracowników ARiMR może mi powiedzieć do aktualnie się dzieje z "konfliktem zbiorowym" - czy Prezes dał wam podwyżki czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w ARiMR jest znowu wymiana okazuje się iż jest więcej stanowisk kierowniczych niż nie kierowniczych

 

Niestety powoli tak to zaczyna wyglądać – byli kierownicy otrzymują stanowisko Głównego Specjalisty (te same pieniądze), a że zmiany częste to „wybitnych specjalistów” przybywa.

Dodatkowo od 2007 nastąpiła zmiana struktury organizacyjnej ARiMR – stworzono nowe sztuczne stanowiska – Naczelnik Wydziału, Kierownik Sekcji – a wiadomo gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść ale na szczęście to „firma państwowa” i on nie upadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest... firma się rozwija, doskonali struktury...

 

a Ramzes wypisuje kolejne bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, to czysta, żywa prawda... ale nie musisz tego rozumieć...

 

To niech się sama utrzyma tam jest jeden wielki chaos ,pieniadze przez rece im przelatuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak się co 15 minut zmienia zarządzających, to niejaki bałagan jest wpisany w scenariusz...

 

Znaczy tak musi być!!!

 

Agencja i tak się sama utrzymuje... znaczy z podatków... w zasadzie mogłaby pięknie prosperować bez rolników, ale tych ostatnich na razie wyeliminować się nie da...

 

Ale nad tym pracujemy. W naszym prężnym poznańskim ośrodku mamy już wdrożone procedury usprawniające. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.... i wojsko i policja tak ma, i nauczyciele, lekarze, pielęgrajki i urzędy wszelakie z Urzędem Prezydenckim na czele...

 

Tylko co z tego wynika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że musimy utrzymywać takich niedouczonych darmozjadów jak ty, którzy w czasie pracy siedzą w internecie, choć powinni pracować. Tylko żeby pracować to trzeba coś umieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo nie będziemy utrzymywać tego pracownika ARR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj słyszałem jak pani w arimr pytała podczas składania wniosków czy tu jest posiany owies ozimy czy jary:)))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w odroznienie od roznych programow pomocowych w agencji nie trzeba miec wyksztalcenia rolniczego.znam osobiscie jedna pania z agencji,orlem nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj słyszałem jak pani w arimr pytała podczas składania wniosków czy tu jest posiany owies ozimy czy jary:)))))))))))))))))))))

 

to jak ja byłem ze sprawą ze mi pszęzyto wymokło i czy moge dosiać jęczmień to pani z armir mi powiedziała żebym do siał żyto (żyto w maju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w odroznienie od roznych programow pomocowych w agencji nie trzeba miec wyksztalcenia rolniczego.znam osobiscie jedna pania z agencji,orlem nie jest

w 3/4 ogłoszeń o pracę zamieszczonych na stronach agencyjnych wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe rolnicze, weterynaryjne lub pokrewne.

za czasów miłościwie panujacego mulata Leppera przyjęta została do pracy szeroka grupa osób bez jakiegokolwiek przygotowania kierunkowego z wykształceniem średnim. i tak poprzyjmowali , handlowców , ekonomików, mechaników..bez elementarnej znajomości obsługi komputera ( praca w agencji to 8 godz przed komputerem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze tylko dlaczego w 2002 roku kiedy tworzono struktury powiatowe ARiMR mimo iż w ogłoszeniach były szczegółowe wymagania (wyższe wykształcenie rolnictwo, geodezja, informatyka) to zatrudniono wszystkich innych historyków i politologów oraz kierowników bez wyższego wykształcenia – kultura polityczna jest i była tak samo niska za SLP-PSL; PiS-Sm i teraz – tak naprawdę nic się nie zmieniło - upolityczniony, bezwładny i extremalnie kosztowny wrzód jakim jest ARiMR trzeba w końcu przeciąć - ale puki co nikt nie odważy się zlikwidować tylu stanowisk dyrektorskich i kierowniczych (dla liderów partii - 5500 -12000) oraz dziesiątek tysięcy głównych specjalistów (3000-6000 dla zwykłych partyjniaków) których można zatrudnić od zaraz - rzecz jasna będzie ogłoszenie - każdy może złożyć papiery - rzecz jasna geodeta z 20 letnim stażem i wszystkimi uprawnieniami wypadnie gorzej w oczach 'bezstronnej' komisji niż bezrobotny czy historyk z partii rządzącej ... PO zresztą tak samo jak Sm ma wewnętrzne ustalenia iż 5% pensji ze stanowisk samorządowych i rządowych członków partii wpływa do budżetu partii nie wiem jak PSL ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...