Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ma ruszyc poczatkiem marca najpóźniej w połowie ..

platfusy juz wymieniły pis wiec teraz sie dotrą i do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez względu kto się dorwie do ARMiR, to system komputerowy jest ten sam i jakby się nieco zatyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ktoś coś wie o tym, że rząd ma zamiar wprowadzić ustawę dzięki której rolnik będzie mógł już niebawem zakupić maszynę na którą złożył wniosek w ARIMR a dopiero po rozpatrzeniu wniosku podpisac umowę z agencją i dostac dopłatę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy może ktoś coś wie o tym, że rząd ma zamiar wprowadzić ustawę dzięki której rolnik będzie mógł już niebawem zakupić maszynę na którą złożył wniosek w ARIMR a dopiero po rozpatrzeniu wniosku podpisac umowę z agencją i dostac dopłatę?

Jest cóś takiego

http://www.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=1567&TabOrgID=1129&LangId=0&AnnouncementId=9292&ModulePositionId=2212

 

cyt z w/w projektu wnoiski o przyznanie pomocy złożone w 2007 roku rozpatruje się w terminie 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku a jak są poprawki to dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wniosk ijuz rozpatrują wczoraj miałem telefon w sprawie uzłupełnienia..

cos sie dzieje.. podobno planuja pierwsze wypłaty na koniec maja dla tych którzy maja wsio ok... niebardzo mi sie chce wierzyć ale zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukasz52 napisał:

"podobno planuja pierwsze wypłaty na koniec maja"

 

Żeby ludzi nie wprowadzać w błąd - poprawiam, że wtedy to ewentualnie może zaczną podpisywać umowy. Co do wypłat to jeszcze daleka droga przed rolnikiem i co najmniej 1 św. Mikołaj po drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie było by możliwe na koniec maja lecz jesli wiesz wiecej drogi doradco zdradź coś ... do mikołaja to myśle już nową maszyna pracować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie było by możliwe na koniec maja lecz jesli wiesz wiecej drogi doradco zdradź coś ... do mikołaja to myśle już nową maszyna pracować..

 

Jeżeli wejdzie specjalna ustawa to maszynką będziesz mógł jeżdzić już niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc:) mam pytanko, nie orientujecie sie będą jakieś fundusze na utwardzenie podwórka? chciałbym wybrukować ewentualnie wyasfaltować, dodam ze mam gospodarstwo o pow. ok 15ha i działalność gospodarczą. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy orientuje się ktoś w sprawie odwołania od negatywnej decyzji z Agencji w sprawie "Modernizacji" Dostałem decyzje odmowną, gdyż zabrakło (przez nieuwagę) jednego podpisu na formularzu. Odwołałem się od tego i nie mam pojęcia jakie mam szanse... Może ktoś z was miał podobną sytuacje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...