Skocz do zawartości
TUUURBINA

Ciągniki o mocy ponad 120KM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
tutaj masz o nim stronke

http://www.slazak.pl/index.php

A praktycznych opinii zsięgniesz u forumowicza PIOTRAS on ma ślązaka

Proszę Użytkownika Piotrez aby się wypowiedział jak ,mu się jego ślązak sprawuje. Tylko nie chodzi mi o dane techniczne, ale usterki, spalanie, itd. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jakie sa wasze opinie na temat ciagnika T150??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

witam wszystich,

jestem tu nowy ale chcialbym powiedziec ze od niecalego roku jest uzytkownikiem pronara 1523 http://www.pronar.pl/ciagniki/1523a/1523a.html i jestem naprawde zadowolony z tej maszyny. kosztowal o polowe mniej niz porownywalne zachodnie konstrukcje a do pelni szczecie brakuje mi tylko skrzyni przelaczanej pod obciazeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o ciągniku LANDINI 13000 / 130KM chyba sobie kupię z 1990r za 30 000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam informacji o Zetorze 18345. Jak się spisuje, awaryjność, zużycie paliwa itp. Wasze poglądy i opinie, a także materiały. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest ZTS, bo z Zetorem too on nie ma razczej nic wspólnego. Części raczej w Polsce nie dostaniesz, tylko musiałbyś jechać na Słowację lub zamawiać.

U nas jeden ma takiego i całkiem dobrze się mu spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodź by nie wiem jaki on był

to bym go nie brał, jak nie ma części do niego

jechać na słowacje, kawał drogi

a jesli jest możliwość kupna przez internet to tez trzeba czekać, poza tym pewno drogo

...chyba ze ktoś mieszka przy granicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziś widziałem kirowca k 700 lub K700 A przy pracy(przegubowca).Ale to jest wielka bestia

ciągnął 8 skiby.Dym szedł z komina jak z lokomotywy ale ciągnik też posuwał sie ostro do przodu

Zatrzymaliśmy się z ojcem smochodem na chwilkę aby się mu przyglądnąć

Ciekawe ile taka cholera pali

mam takiego a dokładnie k 700A i w ciężkiej pracy z 8 skibowym pługiem B 550 + wał na cięzkiej ziemi pali wcale nie dużo bo 600l (dwa zbirniki po 300l) na dobę, a w przeliczeniu na 1hektar wychodzi ok 18 litrów. Sam sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem posiadaczem pronara 82sa i uwarzam ze 50ha nim obrobie ale 1221 tez jest dobry 6cylindrów+ turbo= 130km ale po co ci taki duzy ale pawdą jest ze pali mniej jak mój

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam dobrego taniego ciągnika zastanawiam sie nad pronarem (151 KM). czy to jest dobre rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napewno nie.miałeś jakiegoś mtz?chyba nie jak myślisz o pronarze.kup sobie 6 ursusa albo zetora i spokój części tanie a jak go porobisz to będzie chodził kupisz pronara i na gwarancji już będą w nim grzebać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od roku posiadamy takiego wlasnie pronara i jest calkiem fajny z wad mozna wymienic predkosc max tylko lekko ponad 30, zbyt wysoki poziom halasu w kabinie oraz raczej slaba, bo bez mozliwosci przelaczania pod obciazeniem skrzynia biegow wiem ze to nie jest zaden mf czy new holland ale jezeli ktos potrzebuje taniego konia roboczego to bedzie zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak ciagam agregat 4 m. z unii kompakt c czy cos w tym stylu i do tego siewnik mazur 5. wszystko jest ok tylko troche zle ze agregat sie pozzawieszany a nie na podnosnik bo troche trzeba sie meczyc na uwrociach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

się ciesz że masz półzawieszany bo przy pronarze już byś robił rozdzielacz jabyś miał zawieszany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co z pługiem ile masz skib. ja mam rabewerk 5 skib zawieszany, obracany(bardz gruba rama). poradzi sobie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam 5 skib zagonowych tez na porzadnej ramie i jest ok!! jezeli chcialbys zaczepic do tego pronara 5 obracana to musialbys dociazyc przod bo jest za lekki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalezy jaki to pronar bo jak 1221a to powinien isć moj znajomy ma 1025 i w ibisie L daje sobie rade chociarz nie ma lekko

/edit - Sob Sie 5 8:07:30

ja mam pronara 82sa ma wzmacniany podnosnik (4500kg) i nie mam problemów z nim

/edit - Sob Sie 5 8:12:17

od roku posiadamy takiego wlasnie pronara i jest calkiem fajny Cool z wad mozna wymienic predkosc max tylko lekko ponad 30, zbyt wysoki poziom halasu w kabinie oraz raczej slaba, bo bez mozliwosci przelaczania pod obciazeniem skrzynia biegow Sad wiem ze to nie jest zaden mf czy new holland ale jezeli ktos potrzebuje taniego konia roboczego to bedzie zadowolony...

popioeram ale w kabinie nie jest az tak głosno w porownaniu do 360 ale jest nie zawodny zapinam agregat 4,20 i daje rade, tylko troszke go wietrzy

/edit - Sob Sie 5 8:13:52

szukam dobrego taniego ciągnika zastanawiam sie nad pronarem (151 KM). czy to jest dobre rozwiązanie?

jak posiadasz ponad 70 ha to kupuj

/edit - Nic tylko bezmyślne wysyłanie postów. Zero przemyśleń. Weź się człowieku zastanów, co chesz napisać, a dopiero wtedy wyślij posta. Odstępy ok. 2-minutowe. Gdzie się rodza tacy ludzie? MOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mają te pronary i nie mogę się z wami zgodzić moc jest przereklamowana dupczą się hamulce i się zajebiście grzeje bo ma nawalone plastików polecił bym orginalnego BELARUSA produkowanego w Ukrainie.

Te ciągniki są nowe o większej mocy niż ich poprzednik MTZ82 i są nie do zdarcia a co najważniejsze są o jedną czwartą ceny tańsze od Pronarów np moc 120 koni 140000 pronar a BELARUS 80000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje zdanie jest takie jak ktoś miał mtz to drugiego już nie kupi chyba że jakiś fan marki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sie z tobą nie zgodze, jeśli ktoś miał MTZ, to pozostanie przy MTZ, być może teraźniejsze PRONARY są do d..y, ale oryginalne MTZ były i są super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem z 81r i nie psuł się aż tak bardzo ale zawsze coś.nowe są tak jak piszesz.chodzi mi o to że 30-40 letnim ciągnikiem nie będziesz jeździć bo ile można w końcu.ojciec kupił syn jeżdził i swojemu przekaże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie wydaje ze na tamte czasy to byl dobry ciagnik ale teraz to jest troche z tylu, plusem jest jego cena ale widze ze Pronar je rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi