Skocz do zawartości
Chochlik23

Ciągnik 4x4 60 km co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

o k...a ale huk . znalazłem tylko 13 na MY VIDEO jednak nie ma. niemcy chyba nie posiadają takowego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o k...a ale huk . znalazłem tylko 13 na MY VIDEO jednak nie ma. niemcy chyba nie posiadają takowego sprzętu

 

Jaki huk? to chyba mf 255 nie jeździłes! zauważ że wszystkie szyby poroztwierane są a tutaj jest ten stary t łumik, podobno ten w rogu kabiny cichszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy w gogle wpisac farmtrac i obejrzec strony nie tylko polskie a mozna wywnioskowac gdzie sie on sprzedaje i jaka jest stara marka

 

No ale ten z Mrągowa czy gdzieś na zachodzie się sprzedaje?

 

Wiem że farmery (40 sztuk sprzedano w czechach) i na wschód kilka poszło

 

Są tylko 3 fabryki Farmtraka na swiecie jedna jest w Indiach druga jest w Stanch a trzecia w Polsce wiec to swiadczy o tym ze Farmtrac jest nawet znanym ciagnikiem, i gdyby był taki awaryjny jak nie ktorzy piszą to dawno firmy by nie było, bo nikt by nie kupował

 

 

P.S a tak wogle to polecam ciagniki Farmtrak raz sie przejechałem i w kabinie było wmiare cicho, biegi i revers lekko wchodziły (nie wiem dla niektorych dzwignia od biegow była za krotka ale to zalezy jakie kto ma rece bo dla mnie było dobrze) kierownicą mozna było najmniejszym palcem krecic (a jezdziłem 675 DT z turem) sprzegło i chamulce tez lekko chodzą nie trzeba sie wysilac zeby wcisnąć jak to w c-360 naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem farmtrac 665dt troche głośny mocno skrętny ale w transporcie dużo pal ciągnie 11 ton i wychodzi 7,5 litra na mtg niewiem czy to normalne,ogulnie dość mocny radzi sobie dobrze ,troche zaczyna się pocić,czekam na inne pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem farmtrac 665dt troche głośny mocno skrętny ale w transporcie dużo pal ciągnie 11 ton i wychodzi 7,5 litra na mtg niewiem czy to normalne,ogulnie dość mocny radzi sobie dobrze ,troche zaczyna się pocić,czekam na inne pytania

 

I jak tam Ci się ten ciagnik sprawuje?

Trochę martwi mnie ten silnik. Wiesz jakiej produkcji jest i w czym był wcześnij bądź jest montowany montowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,silnki od forda,mnustwo drobnych awari ,przecieki,serwis tylko obiecuje,strasznie nie dopracowany,głośny,ogulnie nie jestem zadowolony,w moim gospodarstwie słuzy jako mały,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy

chcę kupić nowy ciągnik 4x4 do tura i lekkiego transportu, moc w granicach 50KM i ciężko coś takiego znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem farmtrac 665dt troche głośny mocno skrętny ale w transporcie dużo pal ciągnie 11 ton i wychodzi 7,5 litra na mtg niewiem czy to normalne,ogulnie dość mocny radzi sobie dobrze ,troche zaczyna się pocić,czekam na inne pytania

Ja mam tylko dwa pytania:

-Czy miałeś do szkoły pod górkę?

-Czy jesteś dyslektykiem, dysgrafikiem lub coś w tym typie ?

PS: Fajnie się ciebie czyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dzięks, a po drugie do szkoły miałem 5 schodów ale to chyba nie jest górka, po trzecie nie stwierdzono u mnie żadnych chorób (poza świńską grypą ) a po czwarte 665 to chyba nie to samo co 555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chce kupic traktor tak myslalem nad zetorem. Rok produkcji po 1990 nie musi byc nawet 4x4. I czy 60km wystarczy zeby ciagal plug 4-skibowy. cena tak mysle ze 30tys. moze wiecj. I jezeli nie zetor to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ta kase to kupisz w kiepskim stanie bez napedu a o plugu 4 to zapomnij,nawet z napedem bedzie mial problemy.jak dolozysz do 30 pare ;groszy'to mozesz wybierac,a zetor ze wzgledu na prosta konstrukcje.,tanie i latwo dostepne czesci jest bezkonkurencyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 40tys to już znajdziesz z przednim napędem przyzwoitego deutza lub same, czy też jeśli wolisz to mf np:

same laser 90, 93KM, turbina, chłodzony powietrzem

deutz dx 4.70, 88KM, turbina chłodzony powietrzem

mf 3070, 70KM,

tego pierwszego sam użytkuje więc jakby cię interesował to mogę więcej napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada Farmer F4-6258 silnik JD ~61 KM reszta carraro w sprzedaży ma być jeszcze w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do 40tys to już znajdziesz z przednim napędem przyzwoitego deutza lub same, czy też jeśli wolisz to mf np:

same laser 90, 93KM, turbina, chłodzony powietrzem

deutz dx 4.70, 88KM, turbina chłodzony powietrzem

mf 3070, 70KM,

tego pierwszego sam użytkuje więc jakby cię interesował to mogę więcej napisać

MAĆKU mf 3070 ma 70KM {to jest 4 turbo 93KM}czy sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zauważyłeś, mój błąd chodziło mi o najmniejszego z tych MF-ów a mianowicie 3050 który ma 70koni. Taki ciągnik ma mój wujek i jest z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...