Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam zapisałem sie na kurs technika rolnika 3 jestem z zachodniopomorskiego okolice gryfic czy z tych okolic ktoś sie jeszcze zapisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam materiały, do egzaminów na technika rolnika, które sie odbywają w łowiczu, gg 1174477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak idzie nauka na technika rolnika 3 ja dopiero rozwiazałem test z produkcji roślinnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś sie dowiedziłaem że w łowiczu już nie ma miejsc w sesji jesiennej a zapisy były do końca sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co teraz macie jakieś dalsze info??? ja dostałem meila ze papiery trza posałać p

osłałem i mam nadzieje ze bedzie wszystko okey..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem szkołe średnią i zdałem mature a teraz szukam szkoły policealnej która da mi tytuł Technik Rolnik i znalazłem taką szkołe o profilu Rolnictwo ale problem polega na tym że jest zamało chętnych aby wystartował ten profil wiec szukam zastępczego który dał by mi tytuł Technik rolnik ale jaki to profil może być zastępczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś info odnośnie egzamiów technik rolnik 3 czy czekacie tak jak ja na info od nich? ja papierów jeszcze nigdzie nie wysyłałem bo dostałem @ że jeszcze mam nigdzie nie wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś info odnośnie egzamiów technik rolnik 3 czy czekacie tak jak ja na info od nich? ja papierów jeszcze nigdzie nie wysyłałem bo dostałem @ że jeszcze mam nigdzie nie wysyłać.

 

Ja też czekam tak jak Ty...

 

Nie wysyłałem jeszcze nigdzie papierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś info odnośnie egzamiów technik rolnik 3 czy czekacie tak jak ja na info od nich? ja papierów jeszcze nigdzie nie wysyłałem bo dostałem @ że jeszcze mam nigdzie nie wysyłać.

 

Ja też czekam tak jak Ty...

 

Nie wysyłałem jeszcze nigdzie papierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...