Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie możesz spisać z nimi umowe tak aby była sformółowana kożystnie również dla ciebie , anie tylko dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikaj zaliczki jak diabeł święconej wody. Twardo im powiedz jak będzie maszyna na placu to przyjezdzasz z kasą i koniec. Albo w umowie zastrzeć zwrot zaliczki ale niedoczekanie twoje. Tam sztab ludzi kombinuje jak naciągnąć klientów dziwne podejście tak wychwalanej firmy.

A jak nie to powiedź wprost że jedziesz do Buku do Lehmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Grzes masz racje...

 

oni robia jak banki najistotniejsze rzeczy pisza makiem zebysmy nie czytali...zreszta sztab ludzi pracuje nad tym zeby kasy nie oddac.....

 

moj znajomy kasy nie wplacil na zaliczke, straszyli ze nie zamowia kombajnu i zostanie z niczym na zniwa...wiecie co zyskał

 

1.pewność ze nie straci zaliczki

2.renegocjacja umopwy, dowiedzial sie od sasiada za ile kupil on mediona i bylo to o 4 tys europ taniej, postawil warunek albo renegocjacja albo wynocha i sie zgodzili.......

 

i on wygral na tym...ostrzZegl go wczesniej ktos..ze korbantom nawet grosza nie dawac przed.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aby coś od nich kupić to problem. Jestwem zainteresowany kupnem nowego kombajnu. Po zkątaktowaniu się z nimi w czelu dowiedzenia sie coś o ich sprżecie trzeba było sie prosić o jakiekolwiek innformacje. Wyszukałem se na ich stronie odpowiednia maszyne Lexion 510. Dzwoniłem do nich i powiedizano mi że owej wesrsi nie sprzedawają to chciałem 520 a oni na to też nie dopiero od 540 i do tego z 6 m przystawkąmi wystarczy 5.40 A oni na to ze mają 6. TO po co to umieszczają na ich stronie skoro tego nie sprzedają. niewiem czy pojechac do nich. Znajomy kupował Lexiona al e3 lata temu to brał go za gotóke to powiedział że z korbankami nie ma sensu sciagnoł go nawet taniej ale z niemiec. Za pośrednictwem wujka który przekazał mu wszystkie informacje. No ale za dopłate unijnąchyba niemieckiego sprżetu nie da się kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekręć do Lehmana oni nawet z USA ci ściągna jak będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aby coś od nich kupić to problem. Jestwem zainteresowany kupnem nowego kombajnu. Po zkątaktowaniu się z nimi w czelu dowiedzenia sie coś o ich sprżecie trzeba było sie prosić o jakiekolwiek innformacje. Wyszukałem se na ich stronie odpowiednia maszyne Lexion 510. Dzwoniłem do nich i powiedizano mi że owej wesrsi nie sprzedawają to chciałem 520 a oni na to też nie dopiero od 540 i do tego z 6 m przystawkąmi wystarczy 5.40 A oni na to ze mają 6. TO po co to umieszczają na ich stronie skoro tego nie sprzedają. niewiem czy pojechac do nich. Znajomy kupował Lexiona al e3 lata temu to brał go za gotóke to powiedział że z korbankami nie ma sensu sciagnoł go nawet taniej ale z niemiec. Za pośrednictwem wujka który przekazał mu wszystkie informacje. No ale za dopłate unijnąchyba niemieckiego sprżetu nie da się kupić

 

 

dlaczego sie nie da????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lehman kto to taki?? Można o więcej wiadomość kto to Dler jakiś numer. A czemu sie nie da to niewiem zapytaj korbanów. Powiedzieli że nie sciągna albo chcą naciąganąć na tego 540 bo on już ma szerszą młocarnie pewnie bedzie duzo droszy. Wykonam jeszcze jeden telefon. I im powiem albo sciągająmi 510 albo nic nie kupuje od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Rabe......

 

jak to jest..otoz sprzedaja to co maja na placu...oceniaja mniejwiecej co potrzebuja i ile i zamawiaja...generalnie modele chodliwe..i dlatego masz problemy z zamowieniem jednej sztuki 510 bo im nie podrodze skoro na placu sa 540 i to musza w pierwszej kolejnosci sprzedac

 

 

gosciu chcial mediona 340, bardzo malo sztuk w polsce sprzedali, ale rolnik sie uparl i koniec...mial juz decyzje arimr o dofinansowaniu.....tak dlugo goscia zwodzili, obiecywali ze bedzie medion 340 az dwa dni przed terminem raczyli go zawiadomic ze nie bedzie mediona ale oni juz maja na placu mege 350..i facet co nato? albo bierze to co jest albo kasiora przepadnie z arimr..prawda byla taka ze mediona nie mieli i nawet nie chceieli go miec..aby nie stracic klienta oklamywali go i w koncu na koniec sprzedali to co chcieli..cwaniaki:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale za dopłate unijnąchyba niemieckiego sprżetu nie da się kupić

Da się - do rozliczenia przedstawiasz oryginał faktury, tłumaczenie tłumacza przysięgłego i przeliczasz po kursie NBP z dnia wystawiania faktury

 

Przekręć do Lehmana oni nawet z USA ci ściągna jak będziesz chciał.

Ściągnąć się da, ale UE niechętnie refunduje sprzęt produkowany poza UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u korbanków we wrześniu 2005 roku, chciałem żeby zrobili mi ofertę na ciągnik. Umówili się ze mną na następny dzień, że niby oferta będzie gotowa.Przyjeżdzam do nich a tam już czeka facet i bajeruje mnie że owszem ofertę mi dają ale mają dla mnie jeszcze lepszą propozycję.Facet mówi do mnie, że jak wpłacę im zaliczkę to oni zarezerwują dla mnie ciągnik który mają na placu,rok produkcji 2004 i bedę miał pewność że nikt mi tego ciągnika nie podkupi. Pytam się gościa po co mam rezerwować sobie ciągnik, który stoi u nich już rok i nikt go nie kupuje.Nie wpłaciłem im tej zaliczki, bo gdybym wpłacił pieniądze by przepadły bo kupiłem w końcu inny ciągnik a oni nie dali mi w końcu tej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić kobajn odrzuciłem na poczatku Clasa poniewasz cena za wyska i nie odpowiada mi Mednion 310 Zdecydowałem sie na NH TC 56. Wpłaciłem zaliczke i NIedawno było losowanie do SPO zdobłem dobra pozycje. Zadzwonili korbanki ze ta cena to nie było to mogą coś spuscić. Złożyli mi nawet niespodziewanąwizyte. odmówiłęm znów telefon zeszli z cenado NH ta sama i powiedzieliże pomogą mi odzyskać siano on NH. Mniedzy czasie mówil ze on jediz ez niemieć i jak go wezne sciągną go dilera jak najbliżej mojej miejscowośći. I tak odmówiłem. Podczas wizyty: powiediząłem im iż wybrany TC 56 jest proporcjonalny do najmniejszej megi troche sie zakrzywili powiedziałem że ja mam w moim za ta cene 240 km a Class 200 oni na to ze class ma tyle z obciążeniem kobajnu a mój NH sam silnik a z kobajnem ma mniej bzdura. Powiedizłem im że mam separator za te pieniądze o ni na to ze przezto wytrzasacze sa krutsze bzdura separator to jakby 3 bemben młocarni wydajność o 25 % w góre a powierzchnia wytrząsaczy tych kobajnów jest podobna zapomniałem dodać że jeszcze mam przechylany heder. A oni ciągle powtarzali Claas to claas.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już zamówiem części trzy tygodnie temu i do dziś nie dostalem a mialy być za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"RABE" ile za tego mediona310 sobie cenią?? Za ile chcą ci go upchnąc? niedaleko mnie miesiąc temu znajomy kupił mediona 310 ze stołem do rzepaku i zabulił 460brutto. jak go brał to euro było poniżej 3,80 wiec wydaje mi sie że troche przepłacił!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepłacił i to Dużo za dużo mi go chcą opchnąć o 30 tys mniej ze stołem do żepaku i chederem 5,10 i 3D. Ale i tak biore Nh. Bo pewnie za serwis se to odbiorą. Bo u mnie byli od głównego punktu korbanków. Bo ja im powiedziałem że ja musze kombajn kupić w tym roku no i dlatego poszli z cena tak w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku przed żniwami brałem Mediona 310, 4,5m ze stołem do rzepaku firmowym to 415brutto wyszedł. Pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce kupić kobajn odrzuciłem na poczatku Clasa poniewasz cena za wyska i nie odpowiada mi Mednion 310 Zdecydowałem sie na NH TC 56. Wpłaciłem zaliczke i NIedawno było losowanie do SPO zdobłem dobra pozycje. Zadzwonili korbanki ze ta cena to nie było to mogą coś spuscić. Złożyli mi nawet niespodziewanąwizyte. odmówiłęm znów telefon zeszli z cenado NH ta sama i powiedzieliże pomogą mi odzyskać siano on NH. Mniedzy czasie mówil ze on jediz ez niemieć i jak go wezne sciągną go dilera jak najbliżej mojej miejscowośći. I tak odmówiłem. Podczas wizyty: powiediząłem im iż wybrany TC 56 jest proporcjonalny do najmniejszej megi troche sie zakrzywili powiedziałem że ja mam w moim za ta cene 240 km a Class 200 oni na to ze class ma tyle z obciążeniem kobajnu a mój NH sam silnik a z kobajnem ma mniej bzdura. Powiedizłem im że mam separator za te pieniądze o ni na to ze przezto wytrzasacze sa krutsze bzdura separator to jakby 3 bemben młocarni wydajność o 25 % w góre a powierzchnia wytrząsaczy tych kobajnów jest podobna zapomniałem dodać że jeszcze mam przechylany heder. A oni ciągle powtarzali Claas to claas.....

 

 

Bo claas to claas ! Ale nic na siłę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że klas to klas dużo osób twierdzi nawet dilerów innych marek że prawdziwy kombajn classa to seri aLexion w medionie i medze filtr jak 30 lat temu nie jest samoczyszczacym jak w innych tak zwany obrotowy. asilnik za kabiną ani wzglądu na to co się skosiło. One się dobrze sprzedają bo mało awaryjne i wypas kabina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calss To Class,

Jak ze wszystkim, wszyscy wiedzą że mercedes jest podobno bardzo dobry a i tak najwięcej ludzi jeździ lanosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że klas to klas dużo osób twierdzi nawet dilerów innych marek że prawdziwy kombajn classa to seri aLexion w medionie i medze filtr jak 30 lat temu nie jest samoczyszczacym jak w innych tak zwany obrotowy. asilnik za kabiną ani wzglądu na to co się skosiło. One się dobrze sprzedają bo mało awaryjne i wypas kabina

 

Z tym że silnik jest za kabiną to się z tobą częściowo niezgodzę bo tak jest tylko w starszych wersjach a w nowych zbiornik ziarna jest za kabiną a potem dopiero jest silnik,a nawet jak silnik jest umieszczony za kabiną to dojście do zbiornika zobaczyć co się tam nakosiło nie sprawia żadnego problemu,2 kroczki i jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Calss To Class,

Jak ze wszystkim, wszyscy wiedzą że mercedes jest podobno bardzo dobry a i tak najwięcej ludzi jeździ lanosami.

 

Pisząć że Class to Class miałem jedynie na mysli prostotę konstrukcji ( przynajmniej w starszych modelach ) solidność wykonania a zarazem niezawodność. Nie zamierzałem tu niczego promować ani reklamować a tym bardziej twierdzić że Class jest najlepszy:) , bo niektóre rozwiązania konstrukcyjne są przedpotopowe. A każdy jeździ tym na co go stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie twierdzenie jakiegoś tam dilera że Claas to Claas napewno nie przekonało by mnie do zakupu maszyny. Każdy może powiedzieć że MF to MF , Fendt to Fendt , Zetor to Zetor itp.itd.............. Według mnie taki jegomość który handluje powinien przedstawić konkretne argumenty dla których warto zakupić to co oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej napisał że korbanki wybrali dobre marki które poprostu producenci dopracowali więc się nie psują a oni tylko sprzedają i golą na sucho za co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...