Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

widze niezla rywalizacje ale szkoda ze nie jest to rywalizacja na argumenty.....tylko takie podworkowe przepychanki....

 

tak w kwestii informacyjnej...claas i s the best )))))))

 

po co zmieniac cos co jest od poczatku rewelacyjne?

niech sa sobie rotorowe kombajny-oczywiscie mowimy tu o mloceniu a nie o separacji-lexion z poprzecznym systemem mlocacym po prostu sie sprawdza

 

zapraszam do dyskusji na argumenty.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac opinia o Korbankach znacznie sie poprawiła.. skoro nikt sie nie zali... wiec moze ktos ich pochwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnie rozbawiony jak podczas oglądania połowy uczestników tańca z gwiazdami lub innych tego typu programów.

Kto to są "korbanki" że warto pytać o opinie na ich temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem podobnie rozbawiony jak podczas oglądania połowy uczestników tańca z gwiazdami lub innych tego typu programów.

Kto to są "korbanki" że warto pytać o opinie na ich temat?

Ty mnie jeszcze bardziej rozbawileś, nie wiedziec kto to "Korbanki"? Chyba masz mało wspólnego z rolnictwem a tym bardziej techniką rolnicza a na tą strone trafileś przez przypadek. No ale nie wszyscy muszą wiedziec gdzie się kupuje sprzęt-fakt-widły i grabie mozesz kupic w najbliższym sklepie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Wielki Rolniku zadałem sobie trud i wpisałem nazwę w goglach.

Wyobraż sobie że do Tarnowa Podgórnego mam 500km.

Mieszkam w jednym z najsilniejszych w Polsce rejonie sadowniczym-w okolicach Sandomierza.

W tym rejonie mamy Ursusa ,Farmtraca,New hollanda,Case,Kubota,Kioti,Pronar itd. ale ZERO Fendt,MF czyli ZERO

korbanka.

Wielki Panie Rolniku powiedz ile średnio u Ciebie rośnie ton czegokolwiek na

jednym ha. i może wtedy pogadamy o technice rolniczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Wielki Rolniku zadałem sobie trud i wpisałem nazwę w goglach.

Wyobraż sobie że do Tarnowa Podgórnego mam 500km.

Mieszkam w jednym z najsilniejszych w Polsce rejonie sadowniczym-w okolicach Sandomierza.

W tym rejonie mamy Ursusa ,Farmtraca,New hollanda,Case,Kubota,Kioti,Pronar itd. ale ZERO Fendt,MF czyli ZERO

korbanka.

Wielki Panie Rolniku powiedz ile średnio u Ciebie rośnie ton czegokolwiek na

jednym ha. i może wtedy pogadamy o technice rolniczej .

 

Co się tak jego uczepiłeś jak ci się ten temat nie podoba to nie pisz tu swoich postów

 

PS. Skąd korbanki mają adresy prywatnych osób, że rozsyłają do nich płyty dvd z pierdołami dotyczącymi maszyn rolniczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie...skąd mają adresy? nigdy nic od nich nie kupowałem ,mieszkam w okolicach olsztyna no itez jakaś plytka przyszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widac opinia o Korbankach znacznie sie poprawiła.. skoro nikt sie nie zali... wiec moze ktos ich pochwali

No i ruszyles temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Wielki Rolniku zadałem sobie trud i wpisałem nazwę w goglach.

Wyobraż sobie że do Tarnowa Podgórnego mam 500km.

Mieszkam w jednym z najsilniejszych w Polsce rejonie sadowniczym-w okolicach Sandomierza.

W tym rejonie mamy Ursusa ,Farmtraca,New hollanda,Case,Kubota,Kioti,Pronar itd. ale ZERO Fendt,MF czyli ZERO

korbanka.

Wielki Panie Rolniku powiedz ile średnio u Ciebie rośnie ton czegokolwiek na

jednym ha. i może wtedy pogadamy o technice rolniczej .

Sorki. myslałem że jestes miastowy. przyznaje się do błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując coś podpisujesz zgode na przetwarzanie danych osobowych. A firmy później handlują pod stołem tymi danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korbanki maja jakies dane z spisów rolnych czy z beneficjentów dopłat w kazdym razie maja kazdego kto ma wiecej niz 5 ha... czy to legalne to niewiem ale spróbujcie im zabronic a co do płyt to jesli za darmo co za problem jak niechcesz to im odeslij napewno sie ucieszą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie macie racje jak za darmo to nie jest źle. Szkoda tylko ze człowiek się naogląda a później szkoda że nie może kupic. Takie to komiczne pieniądze. Dziasiaj kumpel się ekscytował że nowe audi R8 kosztuje 600 tys. a za te kasa to nowego classa można kupic a na jakiś większy to już braknie. Ale bądźmy dobrej myśli- UNIA NA DA!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w sumie macie racje jak za darmo to nie jest źle. Szkoda tylko ze człowiek się naogląda a później szkoda że nie może kupic. Takie to komiczne pieniądze. Dziasiaj kumpel się ekscytował że nowe audi R8 kosztuje 600 tys. a za te kasa to nowego classa można kupic a na jakiś większy to już braknie. Ale bądźmy dobrej myśli- UNIA NA DA!!!!!!!!!! Pozdrawiam
eeeee

do jednego z modeli merola tarcze hamulcowe kosztują 90 tys zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeeee

do jednego z modeli merola tarcze hamulcowe kosztują 90 tys zeta

 

tylko kurna, promocja normalnie jakaś ciekawe do jakiego modelu, chyba raczej nie bedą pasowały do "beczki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej malo prawdopodobne - S 65 AMG L albo CL 65 AMG V12 kosztuje 950 tys brutto wiec watpie zeby tarcze kosztowały 90 tys.........

www.mercedes-benz.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem podobnie rozbawiony jak podczas oglądania połowy uczestników tańca z gwiazdami lub innych tego typu programów.

Kto to są "korbanki" że warto pytać o opinie na ich temat?

Ty mnie jeszcze bardziej rozbawileś, nie wiedziec kto to "Korbanki"? Chyba masz mało wspólnego z rolnictwem a tym bardziej techniką rolnicza a na tą strone trafileś przez przypadek. No ale nie wszyscy muszą wiedziec gdzie się kupuje sprzęt-fakt-widły i grabie mozesz kupic w najbliższym sklepie. Pozdro.

GREGORY ty pempku świata nie wszyscu muszą wiedzieć kto to są korbanki a nawet jak wiem w czym mi to pomorze co kase mi dadzą czy na kawe mnie zaproszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO CLAAS!!!!!!!!!!! Nareszcie zrobią porządek, umowę zakończą współpracy i zaczną jakaś normalną sieć tworzyć części i serwisu. Nie może być tak jak robi Korbanek z narzutem na części i wszystko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie części zamienne do Massey Ferguson -ów !

 

Jesli potrzebujesz czesci do MFów -zadzwon,napisz

 

tel. 604 524 108

 

Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to czy ktoś zostanie dealerem Claasa w Polsce, będziemy musieli jeszcze troche poczekać bo wytyczne do do reklamy, jakości serwisów i punktów dystrybucyjnych są wyśrubowane, a może cie wierzyć lub nie ale Korbanek stracił Claasa przez ciągniki. Wolał sprzedawał MF i Fendt a Claas był daleko z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś się już orientuje jak wygląda sytuacja z nową siecią dealerską Claas Polska?

 

Czy są lepsi niż Korbanki? Czy mają lepsze ceny i czy lepiej obsługują niż u Korbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego że korbanek przestał być dystrybutorem classa to z tego co mówil ich przedstawiciel to usterkowość ciągników i były jeszcze akie historie ze lexiony płoneły. A co do nowych delerów to byłem na stoisku na agro show to przedstawiciel był bardzo słabo poinformowany a co do cen to nie wiem jak tam ale u korbanków zawsze można było liczyć na duży upust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tego że korbanek przestał być dystrybutorem classa to z tego co mówil ich przedstawiciel to usterkowość ciągników i były jeszcze akie historie ze lexiony płoneły. A co do nowych delerów to byłem na stoisku na agro show to przedstawiciel był bardzo słabo poinformowany a co do cen to nie wiem jak tam ale u korbanków zawsze można było liczyć na duży upust

Bardzo duża marża to można dać duży upust by klient był zadowolony ile to niby dostał rabatu. Prosta praktyka marketingowa. Nie wierzę że korbanki czy ktoś inny sprzedał maszynę poniżej zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...