Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos może mi powiedzieć jakie kansekwencje mnie czekaja za to że złamałem koledze nos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, gdzie go złamałeś, czy w szkole, czy poza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało boleć ale nie aż tak ale okazało sie że potłuczony i nie powiedział nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś sie wywala ze szkoły! Jak sie ma zachowanie bardzo dobre to wtedy jak zostaniesz to jedynie ocene najwyzsza jaką dostaniesz to poprawne. A jak masz niepoprawne lub naganne to wylatujesz. Ale dobrze ze szczesliwie się zakończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Giertychem to jest tak, że on nawet za dobrze nie wie jak jest w szkołach. Pochodzi z bogatej rodziny i myślę,że szkoły do których on chodził trochę różnią się poziomem ze zwykłymi np. liceum ( nie umiem odmienic )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akie kansekwencje mnie czekaja za to że złamałem koledze nos?

Kolega z klasy ( jakieś 5 lat temu) za taki incydent został wpisany do policyjnych kartotek, gdyż było to jego 2 podobne wykroczenie. Oprócz tego ocena z zachowania o 1 w dół i reprymenda od dyrektora na apelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym Giertychem to jest tak, że on nawet za dobrze nie wie jak jest w szkołach. Pochodzi z bogatej rodziny i myślę,że szkoły do których on chodził trochę różnią się poziomem ze zwykłymi np. liceum ( nie umiem odmienic )

No właśnie. Podobno będąc ministrem edukacji posłał swoją córkę do prywatnej szkoły. Czyżby nie ufał szkolóm publicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświata przed Giertychem była już dnem Co wy byście zrobili na jego miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na jego miejscu nie kompromitowałbym się noymi pomysłami, które mnożą się z dnia na dzień. Ci biedni nauczyciele a tym po prostu nie nadąrzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A amnestia maturalna to co? Może to był najlepszy pomysł ministra Giertycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oświata przed Giertychem była już dnem Co wy byście zrobili na jego miejscu

 

Szanowny kolego,

 

Nasza oświata nie jest wcale >dnem<, gdyby tak było nasi studenci i naukowcy nieodnosiliby takich spektakularnych zwycięstw w konkursach na prace naukowe, a nasza kadra naukowa niebyłaby rozchwytywana przez inne karaje, a wielkie firmy nie lokalizowałyby centr badawczych w naszym kraju ...

 

Co zrobiłbym na wiejscu Gierdycha

 

1. Zmienił system finansowania szkół - wprowadziłbym bony edukacyjne - które umożliwiłyby naukę zdolnym młodym ludziom bez względu na stan materialny ...

 

Pisałem zresztą o tym:

 

http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=4306&postdays=0&postorder=desc&start=150

 

Sądze że nasz system edukacyjny potrzebuje kilku zmian systemowych - a nie kosmetyczynych zmian i politycznych działań w stylu mundurków, amnestii dla matur i innych pseudo-działań ...

 

Panie Giertych trzeba wąść byka za rogi a nie się kręcić w kółko (to zresztą doskonale robili Pana poprzednicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tax-Ator ma rację.

Ale to, że polscy naukowcy odnoszą sukcesy nie jest zasługą rządzących, lecz samych uczonych. Gdyby jeszcze trochę więcej w nich zainwestować to Polsak Byłaby zagłębiem naukowym Europy, a polska gospodarka rozwijała by się z prędkością światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oświata przed Giertychem była już dnem Co wy byście zrobili na jego miejscu

 

Dnem był pomysł wprowadzenia gimnazjów. Niepotrzebne wydatki, przede wszystkim obniżenie poziomu nauczania, dziwne zachowania uczniów też mają z tym związek ale to kontrowersyjny temat i nie chcę pogrążać się w takie dyskusje i psuć sobie nerwów.

 

Jeśli chodzi o polskich naukowców to faktycznie jest bardzo dużo mądrych ludzi, wynalazców, którzy po prostu nie mają funduszy na rozwój swoich wynalazków. Ostatnio spotkałem się z motocyklem z silnikiem w układzie X, 500 ccm, ok 500 KM. Silnik 2-suwowy, smarowany olejem itd itd... Teraz zbiera kasę na ukończenie tego cuda.

Najprawdopodobniej zakończy się to tak jak było z tartakiem przewoźnym (taśmowym), który też jest polskim wynalazkiem, ale opatentowanym w Niemczech i wyprodukowanym po raz pierwszy w niemczech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...