Skocz do zawartości
Piotru$

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

(...) a pneumatyke to lepiej podłączyć do przyczepy jak sie jedzie z cięzarem masz pewność ze wyhamujesz.

No wiesz, przez ostanie dwa sezony (no ewt. dwa i pół sezonu) jak jeździłem C-360 z przyczepą to zawsze bez hamulców. Tak jakoś wyszło. Znaczy się zawsze się u nas tak jeździło.

A w tym roku sam planuję podłączać pneumatykę.

W zeszłym to jeździłem C-360 z bardzo słabymi hamulcami i również nie podłączałem pneumatyki, ale co raz częściej przychodziło mi to na myśl. (Tak wiem, to jest po prostu samobójstwo.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drodze polnej to mi moga naskoczyc , jakby co to ja w prawo w pszenice i DZIDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale policji na drodze polnej obawiać się nie muszę, tak? Nawet jak jadę ciągnikiem z przyczepą 4t, czy jednak szybko uciekać na pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A p-o pierwsze to od kiedy policja jeździ na pole lub po prostu polnymi drogami?? Ja u siebie jeszcze tego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy policja jeździ na pole lub po prostu polnymi drogami??

W mojej okolicy było kilka przypadków, kiedy radiolka zajechała na pole gdzie pracował kombajn celem sprawdzenia czy kombajnista posiada "ważną" gaśnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy policja jeździ na pole lub po prostu polnymi drogami??

W mojej okolicy było kilka przypadków, kiedy radiolka zajechała na pole gdzie pracował kombajn celem sprawdzenia czy kombajnista posiada "ważną" gaśnicę.

lub nie jezdzi na "czerwonym", chociaz w dzisiejszym czasie to wole sobie rope kupic, nie wiem jaki sens ludzie widza w kupowaniu opalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w szkole(Technikum Rolnicze) za 80 złoty prawko na ciagnik

ale na ciagnik z przyczepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w szkole(Technikum Rolnicze) za 80 złoty prawko na ciagnik

ale na ciagnik z przyczepa

no innego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam,że od nowego roku ma byc podniesiony wiek zdającego na prawo jazdy kat b do 21lat.Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam,że od nowego roku ma byc podniesiony wiek zdającego na prawo jazdy kat b do 21lat.Czy to prawda?
b czy d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kategorii D już od dawien dawna jest wiek 21lat, natomiast o tym, żeby wiek dla kategorii B podnosili to jeszcze nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wiecie ile kosztują prawojazdu na kategorie t bo chce teraz zdawac tak średnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka wiecie ile kosztują prawojazdu na kategorie t bo chce teraz zdawac tak średnio

chodzi ci o cene kursu czy cene prawa jazdy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile teraz kosztuje kurs na C czy można odrazu zdawać na c + e, bo narazie mam tylko B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy skad jesteś centy się wahaja ale samo C poniżej 2000 zł a jak zrobisz C to po 2 tygodniach możesz zapisać się na egzamin na C+E. A to wyjdzie ci razem ponad 3000zł ze wszystkim. ZAraz po B mając 18 ltek możesz iść na C, C+E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt:

C - 1800zł

C+E - 1700zł

 

C+E możesz rozpocząć tego samego dnia, co zdałeś C, jedynie musisz mieć kwit, że zdałeś egzamin. (Chyba nie muszę przypominać, że C+E to sama jazda, zero teorii).

 

Ja już jestem po kursie kat. C, tylko dopiero od jutra mogę oDebra1ć zaświadczenie, że ukończyłem kurs, a wtedy pozostaje mi zapisać się na egzamin.

Obydwóch instruktorów poradziło mi, żebym zapisał się najpierw na egzamin teoretyczny, a po jego zdaniu dopiero na egzamin praktyczny. Nie wiem w sumie po co, ale skoro, tak mi doradzili.

 

Co najgorsze w moim kursie, to to, że jeździłem praktycznie cały czas STAR'em 200, jedynie raz 2h STAR MAN'em 12155, ale nigdy MAN'em, który jest na egzaminie, a szkoda.

 

 

PS. Chyba nie muszę mówić: "trzymać za mnie kciuki, w przyszłości".?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw idz na teorie bo on akosztuje grosze a teoria + jazda egz. 200 zł. kumpel poszed na oba na raz i oblał teorie i 200 zł poszło.

 

Życze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy skad jesteś centy się wahaja ale samo C poniżej 2000 zł a jak zrobisz C to po 2 tygodniach możesz zapisać się na egzamin na C+E. A to wyjdzie ci razem ponad 3000zł ze wszystkim. ZAraz po B mając 18 ltek możesz iść na C, C+E

nie było łatwo ale tak zrobiłem i mam to upragnione C+E... i to nie prawda ze trzeba miec praktyki iles tam lat zeby moc zdawac tą kategorie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację marbar wystarczy że masz 18 lat i prawo jazdy kategori B. A u nas to po placu szmigasz Starem, który ma zaspawany gaz, a tak to mercedesem i manem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanko:

Kiedy ś słyszałem że są bezpłatne kursy dla rolników na kategorię C? czy ktoś wie coś więcej o nich? CZy są one jeszcze, kto je robi?

A może w nowym programie gdzieś to jest zapisane?

dodam że pochodzę z powiatu suwalskiego

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

z tego co ja wiem to u nas (wielkopolska) jeśli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny to w urzędzie pracy zrobisz za free lub w Wojskowej komendzie uzupełnień tam równiez z potrzebują kierowców i funduja kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...