Skocz do zawartości
nokia

Co dzisiaj robiłem w polu!!!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj latałem po polu z kontrola z agencji obeszłem prawie wszystkie swoje pola ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: Dzisiaj nareszczei skończyłem siać gorczycę na poplon! Wcześniej jakoś nie udało się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rwałem poprzeczniaki w burakach i uprawiałem pod pszenice moze wkońcu posieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dziś dopiero zasiałem od jutra kopanie buraków może do końca miesiąca sie wyrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze 40 ton dolomitu do rozwiezienia i jakies 6 hektarów do orki, ale moze wreszcie jutro sie uda skończyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sąsiedniej wiosce tez tzki kombajn przyjechał to jak sie zakopał an polu z łądunkiem to musieli go turem odkopywać bo na 3 fendty 200konne nie mogli go wycjągnac akcja trwała 4 godziny w nocy, tak gościowi wykopał buraki że z 1ha było 20 ton buraków, bo jak zaczoł sie topić to podniosło do góry i po burakach jechał, teraz bedzie sprawa w sadzie za takie słabe wykopanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sąsiedniej wiosce tez tzki kombajn przyjechał to jak sie zakopał an polu z łądunkiem to musieli go turem odkopywać bo na 3 fendty 200konne nie mogli go wycjągnac akcja trwała 4 godziny w nocy, tak gościowi wykopał buraki że z 1ha było 20 ton buraków, bo jak zaczoł sie topić to podniosło do góry i po burakach jechał, teraz bedzie sprawa w sadzie za takie słabe wykopanie.

no u nas pierwszy raz taki był, zawsze jezdził Klein, ale nie narzekam dosc dobrze wybierał, mam filmik ale to znocy jest i tak sobie wyszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj orałem i to juz chyba ostatni raz w tym roku ale jeszce troche mi zostało tylko że pogoda już mi na orkę nie pozwoli,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj umyłem ciągnikia jutro pucowanie kabin

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj jade wozić gnyj i orać

troche póżno ale ziemia nie jest zmarznięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niedawno widziałem baloty z sianem na łące oczywiście sianko zrobione już dawno, ale jakoś nikt nie zwiózł go jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kilkadziesiąt balotów na polu ,jak sąsiad zacznie na wiosnę orać to je zabiorę .Robie tak dlatego że dowcipnisie podpalają stogi i kilka lat temu mój się ulotnił a majątek obok stracił kilka tysięcy hulaków w kilku stogach w trzy dni i tak część mam na stogu a rezerwa leży na polu bo kto będzie z zapałkami po hektarach latał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje balotki są zapakowane w siateczkę i woda ich nie bierze a w przyszłym roku będą jak znalazł do palenia w piecyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kilkadziesiąt balotów na polu ,jak sąsiad zacznie na wiosnę orać to je zabiorę .Robie tak dlatego że dowcipnisie podpalają stogi i kilka lat temu mój się ulotnił a majątek obok stracił kilka tysięcy hulaków w kilku stogach w trzy dni i tak część mam na stogu a rezerwa leży na polu bo kto będzie z zapałkami po hektarach latał.

 

u mnie w stogu dzieciaki piją piwo i palą trawke

ale nie ide na policje bo mi chałupe spalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje balotki są zapakowane w siateczkę i woda ich nie bierze a w przyszłym roku będą jak znalazł do palenia w piecyku.

masz piecyk na slome??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piecyk to mało powiedziane niektórzy nazywają go krematorium! A jest to nagrzewnica do suszarni o mocy 500 kW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...