Skocz do zawartości
bendek

Ciągniki STEYR

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam z 93 roku czyli to jest troszke wczesniejsza generacja bo mojego 8130 prod do 93 roku moje gg 9018147 jak chce pogadac o steyr-ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steyr dawniej były bardzo popularne na zachodzie i na południu (tzn. austria, węgry, czechosłowacja ) z tego co słyszałem i czytałem to miały trwałe silniki. teraz jak ktoś wspomniał Steyr Tractors jest częścią CHN i produkują głównie na lokalny rynek

Steyr ma dużo wspólnego z Casem bo z tej samej fabryki wychodziły i steyr i case modele nie wiem dokładnie jakie, ale podobieństwa można poznać np. po kabinie itp.

Obecne modele osobiście mi się bardzo podobają, szukałem dilera na polske ale niestety :/ najbliżej to chyba czechy

A silniki mają dobre i solidne bo jak nie stosują fińskich Sisu to robią własne

hehe i tak z 3 garów potrafią wycisnąć 76 kucy nieźle (model 375 Kompakt)

a i wiem że produkują silniki dla BMW do X5, więc to mówi samo za siebie jeśli chodzi o jakośc tych ciągników

Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz delere to niedługo wprowadza piomar z grójca maja teraz case, zetora i ursusa ale głownie casem handluja ikażdego namawiaja a mówili mi że od nowego roku mja wprowadzac stayera, mysle ze każdy dealer case bedzie miał także stayera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Grójcu fajnie tylko że ja jestem z pomorskiego (okolice Słupska) i chyba najbliższy dealer Case to w Toruniu albo okolice gdańska a to pow. 100 km ode mnie :/

Ale dzięki dobrze wiedzieć że Steyr-y będą dostępne w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam wału korbowego do silnika z ciągnika styer. Symbol 9814, gdzie można coś takiego kupić, ktoś może handluje częściami do Styera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to case jest na licencji stayera tak mi gosciu w holandii gadal i pokazytwal na case 150 konnym napisy stayer na szybach i nie tylko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...