Skocz do zawartości
damii1

Ciągniki ZEFIR 85

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy w waszych zefirkach pojawil sie przedmuch na odmie od silnika bo u mnie prawie od nowości wli dymek a ciagnik normalnie pracuje i odpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąś maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiadam zefira od trzech lat i sobie go za bardzo nie chwale. W orce pali 25 litrów na hektar w pługu 3 skibowym PHX. Brakuje mu turbiny. W zabiegach agrotechnicznych sprawdza się dobże ponieważ ma duży skręt. Części do niego nie są takie tanie. Jak bym miał jeszcze raz wybierać to wybrałbym zetora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek jeśli masz spalanie 25l/ha to tylko się rozpłakać a nie chwalić ,to ja myślałem że 15-14l/ha w moim jcb jest dużo a tu taki kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek coś masz nie tak chyba z tym zefirem mój zefir w orce z 5cio skibowym pługiem zagonowym ktorego szerkość wynosi 1,75m spali 14-max16l/ha zależności od warunków...a pozatym sadze ze zefir to dobry ciągnik i cześci nie są wcale takie drogie w porównaniu do zachodnich marek..pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może u Was są piaszczyste lekkie ziemi, a u nas jest glina i iły. A części są drogie bo uszczelniacz do przedniego koła kosztuje 300 zł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 25 l to sporo a nawet dużo, mój zefir pali w orce ok 12-14 l przy pługu 4 skibowym z odkładnicami 40, ale to nic w porównaniu z JD sąsiada to pikuś, jego JD 240KM podczas orki 6 skibami pokazuje spalanie 48 l :-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...