Skocz do zawartości
saddam

poczatek suszy 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Czas odświeżyć temat Dolny Śląsk (pow. Dzierżoniów) nie pada od początku kwietnia a prognozy zapowiadają że dalej nie bądzie padać Późno siane zboza sie nie krzewią wcześniejsze pożółkły nie pobierają składników pokarmowych nie pomagaja nawozy bo nie mają sie jak rozpuścić Jare jeszcze zipią ale jak długo Buraki powschodziły Rzepaki powoli zaczynają kwitnąć idą w górę nie na boki. Pozdrawiam Jak tam u Was?

 

Powiem tylko tyle 21litrów na metr w 12godzin. To jest to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płd Wielkopolska opadów brak, na słabych ziemiach oziminy wyglądają jak nie posiane nawozem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachodnia malopolska nie padalo 3 tyg, ale bylo duzo sniegu i ostatni opad byl intensywny.na lepszych glebac tylko wiosenne wschody nierowne,zimowe wygladaja dobrze-chyba ze ktos zapomnial co to nawoz. i na II klasie moze byc kiepsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie padało w Wielką Środę - w okresie siewu więc trochę ziarno dostało wilgoci - więc na razie wschody widać - ale liczę na szybkie opady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na podkarpaciu nie padało od 26 marca. Zboża siane po świętach nie wzeszły wcale, wcześniejsze są na skraju wyczerpania. U mnie 3 ha jęczmienia jarego już uschło Oziminy na razie się trzymają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka w miarę dokładnej prognozy pogody to polecam

 

http://www.windguru.cz

 

Warunek jest tylko jeden trzeba mieć większy zbiornik wodny koło siebie, bo to są prognozy dla żeglarzy ale w zamian za to są dokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet w miarę po polskiemu

Jest kilka dużych miast - więc można wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy język polski chyba jest tam domyślny ale możesz wybrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język polski jest domyślny - widocznie po IP dochodzi. Ale mi chodziło o to, że nazwy zbiorników są z błędami - jez. Chańcza .... Hańcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy akurat jest w miarę poprawnie ale wersja jakby to ująć zangielszczona "pogoria lakes", po za tym możesz sobie minimalnie pozmieniać zakresy godzinowe w opcjach bo w większości nie pokazuje co się dzieje w nocy

 

Jak znasz inne strony z dokładną prognozą dla danego obszaru będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne.

U mnie dziś trochę popadało - w sumie ok. 5 mm. Dobre i to, tym bardziej, że coraz jakiś deszczyk kropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że niezła ta prognoza chyba także z niej będę korzystał, bo robi wrażenie dokładnej ale jak to zawsze praktyka pokaże:)

 

Muszę się, że u mnie także popadało 7mm może jutro jeszcze albo chociaż w nocy jeszcze coś dopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...