Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to może kosztować nawet 5000.Od momentu 2000 kłade na niego prącie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An nie zastanwiiacie sie zeby kupic od pracownikow jakis duzych gospodarstw Słyszałę o ludziachi ktorzy w polowie sie tak zopatruja w nawozy, czesci i material siewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować ,można zaj***ć osobiście i to razem z ciągnikiem i rozsiewaczem.Idąc takim sposobem rozumowania to jest jakieś wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

corbol postaw się w roli właściciela takiego gospodarstwa???

łapy i łeb obciąć kradnącemu i kupującemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
An nie zastanwiiacie sie zeby kupic od pracownikow jakis duzych gospodarstw Słyszałę o ludziachi ktorzy w polowie sie tak zopatruja w nawozy, czesci i material siewny.

 

Corbol ale dop...liłeś z tą swoją propozycją kupna nawozu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinC-360

PostWysłany: Sob Sie 16 11:15:09 GMT Temat postu:

Saletra 105zł/q

Grantar 150zł/q -Polifoski już nie sieje.

Marcin nie patrz na nazwy nawozu i jego cene ,trzeba liczyć cenę czystego składnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez prawda. Do tej pory siałem Polifoske 6 która zawierała 20% fosforu i 30% potasu a Grantar zawiera 12% fosforu i 23 % potasu ale i dodatkowo zawiera wapń,magnez i siarkę.Spróbuje a co mi szkodzi chociaż grantar zawiera mniej fosforu i potasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez prawda. Do tej pory siałem Polifoske 6 która zawierała 20% fosforu i 30% potasu a Grantar zawiera 12% fosforu i 23 % potasu ale i dodatkowo zawiera wapń,magnez i siarkę.Spróbuje a co mi szkodzi chociaż grantar zawiera mniej fosforu i potasu.

ale w polfoskach masz najbardziej prawdopodobny skład taki jak pisze, w przypadku innych firm nie zawsze to jest prawdą, był taki przypadek ze zamiast 15 fosforu było tylko 8 a magnezu i wapna nie było wogóle chociaż na opakowaniu było napisane ze jest. nie pamietam jaka to firma ale jakaś mało znana. a pozatym zobacz co sypią najwięksi farmerzy, polifoska pod korzeń a na wiosne 100kg soli, i odzywki i z tego jest plon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...