Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

An nie zastanwiiacie sie zeby kupic od pracownikow jakis duzych gospodarstw Słyszałę o ludziachi ktorzy w polowie sie tak zopatruja w nawozy, czesci i material siewny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co kupować ,można zaj***ć osobiście i to razem z ciągnikiem i rozsiewaczem.Idąc takim sposobem rozumowania to jest jakieś wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
An nie zastanwiiacie sie zeby kupic od pracownikow jakis duzych gospodarstw Słyszałę o ludziachi ktorzy w polowie sie tak zopatruja w nawozy, czesci i material siewny.

Corbol ale dop...liłeś z tą swoją propozycją kupna nawozu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MarcinC-360

PostWysłany: Sob Sie 16 11:15:09 GMT Temat postu:

Saletra 105zł/q

Grantar 150zł/q -Polifoski już nie sieje.

Marcin nie patrz na nazwy nawozu i jego cene ,trzeba liczyć cenę czystego składnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez prawda. Do tej pory siałem Polifoske 6 która zawierała 20% fosforu i 30% potasu a Grantar zawiera 12% fosforu i 23 % potasu ale i dodatkowo zawiera wapń,magnez i siarkę.Spróbuje a co mi szkodzi chociaż grantar zawiera mniej fosforu i potasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez prawda. Do tej pory siałem Polifoske 6 która zawierała 20% fosforu i 30% potasu a Grantar zawiera 12% fosforu i 23 % potasu ale i dodatkowo zawiera wapń,magnez i siarkę.Spróbuje a co mi szkodzi chociaż grantar zawiera mniej fosforu i potasu.

ale w polfoskach masz najbardziej prawdopodobny skład taki jak pisze, w przypadku innych firm nie zawsze to jest prawdą, był taki przypadek ze zamiast 15 fosforu było tylko 8 a magnezu i wapna nie było wogóle chociaż na opakowaniu było napisane ze jest. nie pamietam jaka to firma ale jakaś mało znana. a pozatym zobacz co sypią najwięksi farmerzy, polifoska pod korzeń a na wiosne 100kg soli, i odzywki i z tego jest plon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi