Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym się zapytać czy jesli skonczyłem zwodówkę samochodówke to czy moge isc do szkoly na technika mechanizcji rolnictwa albo technika rolnika i czy to było by normalnuie czy zaocznie i ile to by trwało i jak taka szkoła sie nazywa technikum czy tachnikum dla doroslych itp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy różnice programowe między "samochodówką" a szkołą rolniczą nie okażą się zbyt dużą barierą dlatego proponuję uzyskac informacje w wybranej placówce, gdyż jest ich bardzo wiele i możliwości również, swoją drogą to w chwili obecnej najszybszym i najtańszym rozwiązaniem są egzaminy eksternistyczne na technika rolnika jednak pozostaje problem zdobycia wiedzy we własnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rodzine na wsi (diadkowie) i jestem tam co weekend w tygodniu a w czsie feri wakacji caly cza tak wiec mam juz jakies pojecie dzoadek jakis 7 8 lat mnie juz w fach wkreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze tu żadnego problemu, idziesz do zaocznego technikum na kierunek rolniczy i wszystko, moze i jest tam jakiś egzami wstępny, ale pewnie bardzo banalby, zebyś np na pług nie powiedział maszynka do kiełbasy albo coś. Ja właśnie kończe studium policealne na kierunku agrobiznes i w tej szkole też jest zaoczne technikum, 3 lata i z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sie teraz zapytac czy jezeli bede mial wykształcenie technik mechanizacji rolnictwa to czy mofge sie ubiegoac o mlodego rolnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce sie teraz zapytac czy jezeli bede mial wykształcenie technik mechanizacji rolnictwa to czy mofge sie ubiegoac o mlodego rolnika ?

 

według już wiekowego projektu rozporządzenia owszem, posiadanie tytułu technik mechanizacji rolnictwa jest wystarczającym wykształceniem rolniczym do ubiegania się o wsparcie w ramach programu "ułatwianie startu młodym rolnikom"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...