Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Gama z tego co wiem nie jest nowym programem. To sprawdzony towar z Dobropaszu. Wiem bo jadę na tym programie od ponad roku. Wyniki wyjątkowo równe. W grudniu zdałem stado Rosa (21000) śr. waga 2,45, Zużycie 1,87 upadki 3,8 tuczone średnio 42 dni. Pasza z Provimi-Rolimpex Babsk łódzkie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy na PROWIMI macie problem z mokrą sciółką ,chcę też się zapytać o to dlaczego zmienili Quatro na Gamma ,jak to komentują handlowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy na PROWIMI macie problem z mokrą sciółką ,chcę też się zapytać o to dlaczego zmienili Quatro na Gamma ,jak to komentują handlowcy

Nie quatro tylko trio jest wycofane. Wypróbuję go na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Provimi do kazdej dostawy paszy GAMMA powinno dawać cały zestaw słomy bo sranie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co sądzicie o animexe zamość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zastanawiam się nad zmianą paszarni, co sądzicie na temat HIMY w Spytkowicach? dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co powiecie na temat PROVIMI?Ile razy dościelacie w ciągu rzutu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Provimi do kazdej dostawy paszy GAMMA powinno dawać cały zestaw słomy bo sranie masakra[/quote

 

dlaczego nie zmienisz paszarni ?chyba że nie masz już kasy na nic tzn.na opał,lekarza i zostało Ci tylko sranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zastanawiam się nad zmianą paszarni, co sądzicie na temat HIMY w Spytkowicach? dziękuje za odpowiedzi.
jeszcze nie otrzymalś żadnej odpowiedzi a już diękujesz ? nadgorliwość jest gorsza niż sabotarz - pamiętaj ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co sądzicie o animexe zamość

W tym Animexie to jest tak ze co druga dostawa paszy to lipa a na koniec dadza ci smierdzacy finiszer i jest po kurczakach w 5 tygodniu robie podbiurke i srednia wychodzi 2.1 2.2 a w szustym po finiszerze slabe 2 Radze wiec wystrzegajcie sie tego ANIMEXU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zastanawiam się nad zmianą paszarni, co sądzicie na temat HIMY w Spytkowicach? dziękuje za odpowiedzi.
jeszcze nie otrzymalś żadnej odpowiedzi a już diękujesz ? nadgorliwość jest gorsza niż sabotarz - pamiętaj ! ! !

JA TU NIE WIDZĘ ŻADNEJ NADGORLIWOŚCI CZŁOWIEKU, PO PROSTU KTOŚ UPRZEJMIE ZAPYTAŁ I TO WSZYSTKO. PO CO WOGÓLE ZABIERASZ GŁOS JAK NIC NA TEN TEMAT NIE WIESZ! TO JEST MIEJSCE GDZIE LUDZIE LICZĄ NA JAKIEŚ PODPOWIEDZI , WSKAZÓWKI I PO TO WŁAŚNIE STWORZONO TO FORUM. NA CZACIE MASZ MIEJSCE ŻEBY WYPISYWAĆ GŁUPOTY I ZGRYWAĆ SIĘ W TAKI PŁYTKI SPOSÓB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ANONYMOUS NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

napiszcie jakie macie ceny paszy to porownamy sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

S 835 NETTO

G 805 NETTO

F 775 NETTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zastanawiam się nad zmianą paszarni, co sądzicie na temat HIMY w Spytkowicach? dziękuje za odpowiedzi.
jeszcze nie otrzymalś żadnej odpowiedzi a już diękujesz ? nadgorliwość jest gorsza niż sabotarz - pamiętaj ! ! !

 

 

Ztym ANIMEXEM to naprawde jest az tak żle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z jakiej wytwórni masz takie ceny , ja takie miałem z Brzeska wmiesiącu listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zastanawiam się nad zmianą paszarni, co sądzicie na temat HIMY w Spytkowicach? dziękuje za odpowiedzi.
jeszcze nie otrzymalś żadnej odpowiedzi a już diękujesz ? nadgorliwość jest gorsza niż sabotarz - pamiętaj ! ! !

 

 

Ztym ANIMEXEM to naprawde jest az tak żle ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ostatnio to nie najgorzej ale dobra pasza z tej wytwórni to jak loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak idą kurczaki na DOSCHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Średnia cena w PROVIMI pasza quatro u mnie to 780 zl/t.Ostatnio wyniki słabe i bardzo mokro.Upadki 4.5,%,waga średnia 2.5kg na 43.5 dzień, zużycie 2.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Średnia cena w PROVIMI pasza quatro u mnie to 780 zl/t.Ostatnio wyniki słabe i bardzo mokro.Upadki 4.5,%,waga średnia 2.5kg na 43.5 dzień, zużycie 2.05

 

Gościu coś jest nie tak? ja żywię guatro od roku i najgorszy mój wynik to waga 2,30 kg i zużycie 1,96 ale przy 9% zdychów -REO,pozostałe O.K.nie podaję żeby nie robić reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cena tony paszy nie mówi nic o jej jakości. Proponuję rozmawiać konkretnie, tzn. jaki jest koszt paszy na 1 kg wytworzonego żywca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cena tony paszy nie mówi nic o jej jakości. Proponuję rozmawiać konkretnie, tzn. jaki jest koszt paszy na 1 kg wytworzonego żywca.

1.61 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prosze mi napisać wyniki jakie macie na PROVIMI?Bo bylo ok ale 2 rzuty teraz to katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ktora wytwornia waszym zdaniem jest lepsza koudijs czy golpasz chodzi mi o wynik koncowy co do sr wagi i zuzycia oraz czy nie robi sie mokro ja mam teraz z piasta i jak na razie nie mam powodow do narzekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...