Skocz do zawartości
paweł74

O.S.P.

Rekomendowane odpowiedzi

witam. czy jest ktoś z forumowiczów członkiem "ochotniczej straży pożarnej"? jak tak to piszcie jaki sprzęt macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ale o sprzecie lepiej nie mówić bo mamy starego zuka co nie ma akumulatora i chłodnica przecieka i nie dizałająca motopompe ale za to węży mamy tyle ze można oplątać cała wieś!! a najlepze jest to ze od 4 lat wygrywamy wszystkie zawody w naszym regionie w tym roku dostalismy nowe stroje takie czarne" zawodowe" hehe i oczywiście węze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale już zrezygnowałem. Jak ja byłem to mieli stary sprzęt

Teraz dostali 3 nowa auta (jak się dowiem jakie to napisze)

Nową motopompę i jakieś tam węzę kombinezony nawet komplet gaśnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja należe. Mamy jednego Lublina, kilka wężów, rozdzielacze, i profesjonalne stroje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy w tym roku dostać mowego staro-mana z napędem na 2 osie wczoraj mieliśmy zawody i dopiero 5 miejsce, motopompe mamy najlepszą w całym powiecie ale zawodników mielismy juz lekko wstawionych i tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiero 5 miejsce, motopompe mamy najlepszą w całym powiecie ale zawodników mielismy juz lekko wstawionych i tak wyszło.

to ma zawsze jak jedziemy na zawody to obowiązkowo 2 skrzynki piwa i coś wyskokowego. 2 lata temu było wesele na wiosce i wszyscy strarzacy byli zaproszenia impreza trwała do 4 rano a nastepnego dnia jeszcze piani i ze skrzynką wódki pojechaliśmy na zawody i woczywiście wygraliśmy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My posiadamy w straży używaną Tatre z Austri rocznik 1990/91. W Polsce jest już 2 tygodnie. Kupiliśmy to auto w prawie 100% wyposażeniem .

 

Przedtem mieliśmy Stara lecz uległ wypadkowi i spłonoł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest śmieszne. Podczas pożaru w Kuźni Raciborskiej spłoneły 4 auta i 2 strażaków . Na szczenście moje OSP tam nie jechało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY w Straży mamy dwie motopompy, starego żuka (podobno mamy dostac jakieggos stara z wojska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .kłania się osp wola rębkowska , powiat garwolin .mamy starego stara 4x4(stary ale jary) no i mamy nowego forda transita do ratownictwa drogowego.no i oczywiście starą sikawkę na pokazy.nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę sie pochwalić że kupiliśmy do naszej remizy stara 266 wszysko nowe tylko stary silnik i rama, to teraz bedziemy mieli dwa stary bo popszedni to 244 ale i jego oddajemy do karasacji (chyba to tak sie pisze) to teraz trzeba bedzie zorganizować "poświęcenie" nowego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez naleze do OSP mamy starego STARA 4X4 motopompe z silnikiem syreny itp ogulnie wielkie niedofinansowanie przydalby sie jakis sprzet hydrauliczny do uwalniania ofiar wypadkow nowszy woz bojowy albo chociaz wiekszy budzet wiele osob wysmiewa osp ze to banda pijakow itp a tak naprawde to odwalamy kawal dobrej roboty. Pozar w Kuzni Raciborskiej cos strasznego zywiol nie do opanowania naszczescie natura pomogla... Chold poleglym strazakom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś były zawody i zajeliśmy 3 miejsce nawet nei tak zle a wygraliśmy 8 kompletów ubrań strazackich i zgrzewke piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...