Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

Medox - prośba do Ciebie - wypisuj swoje brednie czy jak to nazwać inaczej, sam już nie wiem w dziale o brojlerach a nie tutaj. Z góry dziękuję.

 

Na broilerach też mamy już go dosyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Samsamie kreujesz się na guru tego forum i przeganiasz stąd Medoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zalewo proponuje 4,5 za indyczkę .Trochę ich strach.A jakie ceny u innych.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena indyczki? coś się rusza na plus - kurczak odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wielkopolska 4.4 4.5 indyczka.Ciekawe ile dają na mazurach.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak wcześnie nas pozdrawiasz ? Jeszcze mamy czas do Świąt. Oczywiście dzięki ale poczekajmy jeszcze trochę z tymi życzeniami, w końcu nie jesteśmy hipermarketami, gdzie Boże Narodzenie zaczęło się już w październiku.

Odnośnie cen: na tyle co mam wiedzę ceny w tym tygodniu bez zmian, czyli indyczka między 4,3 a 4,45, a indorek do 4,7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Jaro trochę niżej niż podałeś. Indyczka 4,25-4,4 natomiast indor sporadycznie 4,7 natomiast są też tacy co pozbywają się chłopców po 4,55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!mam pytanie co do cen indyka,wie ktos jak teraz stoi i jakie bedą perspektywy cenowe na koniec stycznia???

z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indyczka między 4,2 a 4,37; indorek 4,5 do 4,67. Co do prognoz to jeszcze nikt nic nie wie jest za wcześnie handel i uboje dopiero ruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że Indykpol za indyczke płaci 4.15 kontraktacja,tragedia a pasze drożeją.Taka produkcja się nie opłaca;(Dziś dzwoniło Zalewo za żywcem ale jakoś nie mam przekonania do tej ubojni.Jeśli ktoś ma informacje jak oni presperują bedę wdzięczny???Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie słuchy że Indykpol za indyczke płaci 4.15 kontraktacja,tragedia a pasze drożeją.Taka produkcja się nie opłaca;(Dziś dzwoniło Zalewo za żywcem ale jakoś nie mam przekonania do tej ubojni.Jeśli ktoś ma informacje jak oni presperują bedę wdzięczny???Pozdrawiam

Zaproponuj dla Zalewa, że za gotówkę oddasz. Jak im zależy to od ciebie kupią, jak nie to chyba są inne ubojnie indyka no nie? W Zalewie chyba po straremu. Na 100% zapłacą za towar.....ale bądź cierpliwy bo to równie dobrze może nastąpić tak samo na Wielkanoc jak i na Boże Narodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo !

 

Chciałbym poinformować o istnieniu nowej strony www.mojeindyki.pl

 

Na naszej bliźniaczej stronie www.mojekurczaki.pl podajemy ceny żywca, które zbieramy 5 razy w tygodniu z kilkunastu współpracujących z nami ubojni z całago kraju. Wymaga to od nas wielu godzin pracy ale strona ta cieszy się bardzo wysoką oglądalnością.

 

Uprzejmie proszę forumowiczów o wyrażenie opinii, czy w przypadku indyków takie zbieranie cen z ubojni i prezentowanie ich w formie tabelki byłoby Państwu pomocne?? Jeśli tak, czy wystarczałoby podawanie cen raz w tygodniu ??

 

Bardzo proszę o opinie.

 

Pozdrawiam

Łukasz

www.mojeindyki.pl

 

PS. Dla wszystkich forumowiczów mamy tydzień specjalnej promocji. Wystarczy do 17 stycznia złożyć na naszej stronie jakiekolwiek zamówienie a potem zadzwonić i powiedzieć "Forum PPR" żeby otrzymać 10 % rabatu na całość zamówienia. Można też złożyć zamówienie przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam hodowców;)Czy ktos ma jakies informacje na temat cen indorka???Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia w Nowym Roku dla wszystkich.Oby nie był gorszy od poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Indor w Indykpolu jest aktualnie po 4,8 z vatem i wsystkimi dopłatami i masa ciala powyzej 19,51.

Zadna rewelacja ale . . .

Pozdrowienia dla całej branzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem indyczke w zeszłym tygodniu:Linodrób-4.2 ,Prosper-Lukta-4.2 ,Indyk-śląsk-4.25 są to ceny netto.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają w tym tygodniu ceny indyczki???

Pozdrawiam branżystów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...