Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

BARDZO KORZYSTNE WARUNKI !!! Niskie stawki ubezpieczeń ferm drobiu...PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE UBEZPIECZEŃ BUDYNKÓW NIEPALNYCH,PRZY PŁATNOŚCI JEDNORAZOWEJ :

suma ubezp.200 000/280....300 000/370...400 000/490...500 000/620...600 000/740....700 000/860..800 000/980...

 

Przy większej sumie ubezpieczenia ,lub liczbie ferm -dodatkowe zniżki !!! ZADZWOŃ LUB NAPISZ - zibi26a@wp.pl..605 900 969 lub 713166857

ZAKRES :pożar,uderzenie pioruna,eksplozja,implozja,uderzenie lub upadek statku powietrznego,terroryzm,dym i sadza,uderzenie pojazdu mechanicznego,fala dźwiękowa,silny wiatr i grad,żywioły,zalanie i pękanie mrozowe.SĄ DOSTĘPNE INNE MODUŁY JAK-np. przepięcie,stłuczenie szyb i inne.WYSTAWIAMY CESJE BANKOWE POD KREDYT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena indyczki 5.2+wat

cena indora 5.5 +wat (małe zainteresowanie kupnem )

czy ktoś z was zna przyczynę tak słabej i wciąż malejącej ceny żywca indyczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejmy nadzieję że coś w maju się ruszy,wkońcu rusza sezon grilowy.Ja mam w czerwcu odstawę więc może doczekam się wzrostu.Takich cen pasz jeszcze nie było.żeby soja kosztowała blisko 2 tys. szok

3 statki przypłynęły tak więc cena bedzie spadała.Po świętach będę dzwonił po ubojniach czy są zainteresowani zabraniem żywca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie wie co jest grane z tymi spadkami indyka. 5,20 za indyczkę niedługo pozostanie w sferze marzeń bo już ubojnie próbują kupować po 5.10, niezły shit zaczyna się robić.

Znam ludzi bez kontraktu, którzy stoją z 18 tyg. indyczką i po 4,90 nie ma komu wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękujmy znanej firmie z olsztyna - utracili jakiś kontrakt i wypuścili swoich kontraktowych na wolny rynek, przez co mamy tąpnięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to firma tak namieszala?

 

I jaka jest teraz cena za żywiec ? Bo podobno stale leci w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znana i z Olsztyna to pewnie tylko jedna takowa jest i jej nazwa zaczyna się od "I". Nie będę pisał bo nie znam tematu, a to tylko domysł (pewnie słuszny).

 

Co do ceny to na kontraktacji od 4,84 ta firma na "I" do 5,20 u pozostałych.

Bez kontraktu dzisiaj 4,90 do 5,00 może komuś się uda 5,10 ale nie więcej.

 

Totalna kicha przy tych kosztach produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę że chodzi o firmę której nazwa składa się z 2 członów pierwszy to "I" a drugi to "P" hehe.Faktycznie to co się dzieje na rynku drobiu to jest nie do przyjęcia!!!Dawno takiego dna nie było a to wszystko przez kombinatorów którzy małymi kosztami chcieli się dorobić wielkich majątków.Tak jak w przypadku soli drogowej,fama poszła na cały świat i nikt teraz nie chce od nas brać mięsa.takich podobnych przypadków jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak tam ceny?Podobno trochę drgnęło.Jest mała nadzieja na lepsze.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie drgnęło ? Bo na tyle co mam wiedzy to od dzisiaj prawie wszyscy o 5 gr znowu obniżyli ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indyk Mazury na ten tydz. proponują 5.15 netto za indyczkę.Nie wiem jak było w tamtym tygodniu.Sprzedaż mam połowa czerwca,może coś sie ruszy bo jak narazie to duszą hodowców;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnie zaczynają wydzwaniac za mięsem, coś chyba zaczyna się ruszać.Może i cena podskoczy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie stawki ubezpieczeń ferm drobiu... PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE UBEZPIECZEŃ BUDYNKÓW NIEPALNYCH,PRZY PŁATNOŚCI JEDNORAZOWEJ :

suma ubezp.200 000/320....300 000/480...400 000/650...500 000/810...600 000/970....700 000/1100..800 000/1290...

 

Przy większej sumie ubezpieczenia ,lub liczbie ferm -dodatkowe zniżki !!! ZADZWOŃ LUB NAPISZ - zibi26a@wp.pl..605 900 969 lub 713166857

ZAKRES :pożar,uderzenie pioruna,eksplozja,implozja,uderzenie lub upadek statku powietrznego,terroryzm,dym i sadza,uderzenie pojazdu mechanicznego,fala dźwiękowa,silny wiatr i grad,żywioły,zalanie i pękanie mrozowe.SĄ DOSTĘPNE INNE MODUŁY JAK-np. przepięcie,stłuczenie szyb i inne. WYSTAWIAMY CESJE BANKOWE POD KREDYT!!!

UBEZPIECZAMY WYPOSAŻENIE W KURNIKACH !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszki ciąg dalszy.Nie widać na razie poprawy.Co dalej? Ciekawią mnie wasze przemyślenia.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam hodowców;) Czy ktoś się orientuje jakie ceny żywca panują na rynku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny idę w górę indyczka na dziś 5.2- 5-30 + 7% indor 5.6- 5.8

to chyba koniec górki żywca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale super cena, nic tylko krzyczę z radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruch cen to jest ale w sklepach;(Dziś doznałem szoku widząc ceny w miesnym sklepie!!!Masakra drób pnie się w górę w sklepach a hodowcę to najlepiej oskubać do czysta i niech duma jak przeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubojnia w Stasinie szuka indyczki w cenie 5.3 -5.4 +7% wat tel 602 333 260 P.Paweł Okrzeja .

co do wiarygodności to nie mam danych może ktoś z hodowców

w spół pracujących z tą ubojnią .

o indora nie pytałem

Ostróda 5.1-5.15 indyczka

Zalewo 5.15-5.20 indyczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To indor pewnie jakies 5,5 netto

A ciekawe jakiesa kosztyprodukcji w tej chwili ? Te 5,5 strarczy na pokeycie kosztów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach paszy czy też komponętów paszowych,obecne ceny żywca nie są zadawalające.Gdyby każdy do kosztów produkcji doliczał własną robociznę to ceny musiałyby kształtować się w ok.6.5 netto za indyczkę.no niestety hodowla dostaje po dupie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...