Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

19.02.2013r. Aktualne ceny skupu indyka i indyczki (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to między 5,40 a 5,50 można jeszcze uzyskać. Tylko jak długo ... ? Wszyscy mówią, że filet jeździ na mroźnie, a to dobrze nam nie wróży w dłuższej perspektywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek posrał się doszczętnie. Nie ma już żadnych prawideł i przy rekordowo niskich wstawieniach cena stoi w miejscu i raz minimalnie w górę a raz minimalnie w dół. Generalnie wszyscy chcieliby indyka do uboju ale przepłacać nie chcą lub nie mogą. Już niedługo listopadowy wysyp i jak nic się nie zmieni w handlu to armagedon.

Potwierdzam- indyczka 5,40-5,55 ; indorek 5,70-5,80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź aktualne ceny skupu indyka i indyczki (link)

 

Ps. Rozdaliśmy już 72kg witaminy C - sprawdź aktualne promocje i odbierz swój prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przedstawiają się ceny indyczyny?Rusza coś w górę,czy stoi przy 5.5???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena i owszem ulega zmianie, ale jest to raczej tendencja ku spadkowi!

nie ma się co łudzić,że będzie inaczej, za indyczkę 5,5-już NIE MA SZANS żeby wyciągnąć, debile chcą nas wykończyć, a te 20zł tańsza pasza-brzmi jak jałmużna,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak zaczynasz od pierwszego postu pesymistycznie. Może dzień dobry, cześć, czołem ? :_))). Święta idą więcej uśmiechu i optymizmu na twarzy.

Pozdrowienia od produkujących indyka i witamy w gronie. Może w końcu będzie nas tutaj więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc, zaczynając od początku:)

na forum się siedziało ...lata temu, i jak się znowu zajrzało, to konto nie aktywne:)więc można powiedzieć : "Świeżak".

więc witam wszystkich aktywnych, i tych którzy tylko "wpadają" poczytać, co gdzie ile po ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.10 dni temu odstawiłem,cena 5.5net,sr waga 10.5kg ,wiek 15tyg4dni, 2.42 zużycie na kg.Został mi vat.Jak na 16 tyg chowu to szału nima.A jak u was.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust trochę spożycie masz za wysokie. W tym wieku powinno się zamknąć ok 0,10 kg mniej.

Przy tych relacjach kosztów ja nie trzymam tak długo indyczki - 14 tydzień do uboju. Każdy dzień po 14 tyg. to tylko dla wytwórni pasz kasa idzie, a nam nie zostaje nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam ceny ceny piskląt.Zaproponowano mi za big-7 6zl+vat.A jak u innych.Dziękuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć to kto Ci taką cenę zaproponował? 6,20 PLN netto za BUT7 płacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Siodlarz,firma S&S.Bardzo dobrze się z nimi współpracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!

czy ktoś z Was jest w trakcie zdawania?jaką krzyczą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się przeraziłem !!!! Na przyszły tydzień próbowałem się umówić i krzyczą 5,40 - 5,35 PLN ?? i że jeszcze przed dostawą będą potwierdzać cenę ???

Co jest grane ? Zaczynam obdzwaniać pozostałych. Dajcie znać co u Was, bo nie wiem czy zaczynać się bać ? i co z dalszą produkcją robić ?

Niezły SYF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Ja będę zdawał gdzieś za tydz.ale z ceną nic nie wiem.Najlepiej to by pierw wzięli ptaka a później podali cenę za ilę;(Ten rok będzie końcem polskiego drobiarstwa i nie widzę perspektyw na dalsze lata.Ja ten rzut sprzedaję i robię przerwę.Mam trochę pola to na życie wystarczy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!

czyli to że cena poleciała to - prawda, ciekawe czy w przyszłym tygodniu nie będą krzyczeli 5,3-5,25, masakra, chyba czas zamknąć budę, bo nie długo komornik zapuka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania silos 18T firmy MICHAŁ silos nowy raz używany linie pojenia {MISECZKA INDO} z firmy indor 3x po 54 metry kompletne + dodatkowa gałązka z dozownikami. Posiadam też 2 linie paszowe rynienkowe z łancuchem kompletne i sprawne 2x kosz zasypowy. woj Świętokrzyskie tel 663-950-192 Darek.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to 5.30 netto indyk mazury i uboje przesunęły sie o tydz.bo ptaka jest do oporu.miałem zdawać za tydz.a przesunęli na za 2 tyg.ubój planują nawet w sobotę i niedzielę;(Robię przerwę bo robić żeby jeszcze dokładać to głupie myśli człowieka nachodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ogromne problemy ze zdawaniem, ubojnie przesuwają hodowców nawet o 2 tygodnie, niby ma się coś ruszyć na początku kwietnia, tylko pytanie na ile się "to" ruszy, i czy każdy z Nas może aż tyle przetrzymać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem po innych ubojniach z mojego regionu i ta sama sytuacja,pełne magazyny i żywca do oporu;(Cena w jednej z ubojni 5.4 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

19.03.2013r. Aktualne ceny skupu indyka i indyczki (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...