Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

cena stoi to i wątek stoi...

 

przepraszam za OT, bardzo zadko tu zagladam, ale ciekawe rzeczy niektorzy pisza... jak znajde wiecej czasu chetnie sie do kilku wypowiedzi odwolam... pozdrawiam i wyzszych cen zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zaczęła drrrrgać.

Za indyczkę można już uzyskać 4,40 - 4,45

za indorka do 4,70 - oczywiście ceny netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena zaczęła drrrrgać.

Za indyczkę można już uzyskać 4,40 - 4,45

za indorka do 4,70 - oczywiście ceny netto

 

Jaro8038 - rozumiem, że podajesz maksymalne ceny jakie można w tej chwili uzyskać??? Jak to wychodzi średnio na rynku???? Masz może wiedzę jak płacą konkretne ubojnie?

Dobrze, że w końcu coś się rusza w żywcu - niestety pasze też w górę..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że na umowy kontraktacyjne ubojnie dalej płaca 4,20 - 4,25 za indyczkę i 4,5 - 4,55 za indorka,

a cena na wolnym rynku - to nawet 4,50 za indyczkę i 4,80 za indorka np. /indyk Mazury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota zaśmiecił wszystkie tematy ! Jakby nie wystarczyło mu dać reklamę w ogłoszeniach. To trzeba być świrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie się do upałów już dziś - oferuje preparat witamina C (90%) z glukozą (10%) w cenie

1100 zł za 25 kg (z przesyłką).

Koszt kilograma to tylko 44 zł.

Zamówienia na e-mail: witaminy1@wp.pl

Wystawiam paragon lub fakturę VAT.

tel. 883-933-992.

 

W ofercie preparaty dla drobiu wielu firm.

Ofertę wysyłam na e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Indykpol podniósł na 4.29 za indyczkę,a podobnież to on blokował ceny na rynku.Tak się tłumaczyły inne ubojnie.Powinno być lepiej.Jakie ceny na ubojniach.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie się do upałów już dziś - oferuje preparat witamina C (90%) z glukozą (10%) w cenie:

1100 zł za 25 kg (z przesyłką).

Koszt kilograma to tylko 44 zł.

Zamówienia na e-mail: witaminy1@wp.pl

Wystawiam paragon lub fakturę VAT.

tel. 883-933-992.

 

W ofercie preparaty dla drobiu wielu firm.

Ofertę wysyłam na e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

na stronie www.mojeindyki.pl publikujemy aktualne ceny żywca z 12 ubojni indyka w Polsce.

 

Namawiam do współpracy kolejne ubojnie, aby Hodowcy mieli ułatwiony dostęp do informacji zebranych na jednej stronie i pochodzących z różnych stron Polski.

 

Serdecznie zapraszam !!

 

Beata

 

www.mojeindyki.pl

 

PS. Byłabym wdzięczna za informacje, czy pokrywają się one z Państwa wiedzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie chyba ok. Jak można to jeszcze: ZD w Stasinie: Indor 4,80 do 4,90; Indyczka 4,55 do 4,65.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indyczka w dużych zakładach na umowy 4,50. Bez kontraktu podają 4,5-4,6 ale z pewnością ta druga cena jest do osiągnięcia prawie w każdej ubojni. Podają standardowo o około 10 gr. mniej niż płacą. Są to jednak informacje zasłyszane. Jakby ktoś napisał ile realnie wydusił to byłbym dźwięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sąsiad zdawał po 4.7 netto indyczkie 8.5 kg

 

Tatek0539 a do kogo ten sąsiad zdawał jak możesz to napisz oki bo z koleji mój znamowy szuka ubojni może mu podam namary z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indyka szuka karczew tel.22 7790600

lub22 7790620

ja z nimi nie handlowałem ale ubojnia wiarygodna

handluje z nimi znajomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy proponują podobnie, Indyk Mazury, Łukta - nie ma problemu z ceną 4,80 zł netto. Myślę, że należałoby w tym tygodniu samemu krzyczeć o 4,90 i za 4,8 nie sprzedawać, biorąc jeszcze podwyżki cen pasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi Jarek. Można spokojnie oczekiwać w tym tygodniu na 4,90 netto. Nie bardzo wiem natomiast co z indorkiem, poza tym że wagi poprzez upały bardzo słabe i spożycia paszy gigantyczne. Oczywiście zdarzają się dobre wyniki ale tylko sporadycznie i to na różnych mieszalniach. Wydaje mi się że analogicznie do indyczki powinien kosztować indorek w tej chwili 5,3 ale nie wiem bo nikt ze znajomków nie sprzedaje. A ponadto jak jest ssanko to indyczka zbliża się cenowo do indora a jak full towaru to różnica na korzyść ładnego indorka jest 50 groszy. Reasumując jest to ostatni czas na zarobek ponieważ każdy wie jakie są ceny pasz i jakie będą w przeciągu całego sezonu, a na dodatek są megaduże wstawienia w lipcu. Jeżeli nie będzie dobrych uwarunkowań zewnętrznych to ugotujemy się z tym żywcem pod koniec roku. Osobiście prognozuję że od listopada do maja będzie porażka ekonomiki produkcji indyka. Nostradamus nie jestem ale przesłanki są najgorsze od dwóch lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje prognozy są niestety podobne ale zobaczymy, rynek mięsa jest nieprzewidywalny. Istotne jest dla nas również co się robi na Węgrzech i u Niemca, nie wspominając o francusko-brazylijskim indyku. Co do ceny indorka to na dzień dzisiejszy nie słyszałem aby ktoś wziął powyżej 5,10 zł. Większość transakcji ok. 5.00 zł.

Słusznie również zauważyłeś, że jest mniejsze zainteresowanie indorkiem, dlatego cena idzie nieproporcjonalnie. Ubojnie jak dzwonią to nikt o indorka nawet nie zapyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie.cała masa kurczaczków teraz siedzi w kurnikach...

jak euro nie spadnie na jakies 3,3-3,5 to spokojnie z inykami damy sobie rade przez nast rok!!!!

pozdrawiam zatroskaną Brać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Zapraszam do współpracy. Prowadzimy skup i sprzedaż żywca indyczego.

Część szczegółów: www.ekoindyk.pl.

Konkrety ustalamy telefonicznie.

Jeśli macie pytania, służę odpowiedzią.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...