Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

4,75 do 4,90

 

ciekawe jak długo tak jeszcze będzie ...

Dzieki Niemcy ( Dioxin ) wygląda rynek nie ciekawe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prosze o cene indyczki w okolicach Olsztyna. Jak wyglada nasycenie rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 24.01.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,00 do maksymalnie 3,60 zł/kg (netto).

 

Właściciele ubojni z którymi rozmawialiśmy zgodnie przyznawali, że tendencja cenowa skupu brojlera na ten tydzień powinna być wzrostowa.

 

Jeśli chodzi o indyki, ich cena waha się od 4,90 do 5,40 zł/kg żywca, natomiast indyczki: 4,65-5,10 zł/kg (netto). Trzeba zaznaczyć, że wartości minimalne w obu przypadkach (indyk i indyczka) są tzw. "podstawą", do której w zakładzie, z którego pochodzi informacja doliczane są premie, w wysokości odpowiednio: 0,21-0,23 zł/kg i 0,17 zł/kg (wartości średnie). Tendencje cenowe na tym rynku określane w rozmowach mianem raczej stabilnych.

 

Szczegóły na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy w województwie małopolskim są jakieś fermy indycze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeśli chodzi o indyki, ich cena waha się od 4,90 do 5,30 zł/kg żywca, natomiast indyczki: 4,65-4,90 zł/kg (netto). Tendencje cenowe na tym rynku określane w rozmowach mianem raczej stabilnych, chociaż pojawiły się głosy mówiące zarówno o możliwych podwyżkach (ubojnia w warmińsko-mazurskim) jak i spadkach (przykład z województwa małopolskiego).

 

Artykuł:

31.01.2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14-02-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 14.02.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,10 do maksymalnie 3,70 zł/kg (netto).

 

W porównaniu z notowaniami uzyskanymi w poprzednim tygodniu (poniedziałek - 07.02.2011), cena minimalna skupu obniżyła się o - 0,20 zł/kg z poziomu 3,30 do 3,10 zł/kg, natomiast górna granica zyskała na wartości + 0,10 zł/kg ( z 3,60 do 3,70 zł/kg).

 

W rozmowach z przedstawicelami i właścicielami ubojni nikt nie odważył się wypowiedzieć jednoznacznie na temat możliwych trendów cenowych w bieżącym tygodniu.

Jeśli chodzi o indyki, ich cena waha się od 5,15 do 5,30 zł/kg żywca, natomiast indyczki: 4,80-4,95 zł/kg (netto).

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21-02-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 21.02.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,40 do maksymalnie 4,10 zł/kg (netto).

 

Cała treść artykułu oraz szczegółowy cennik brojlerów oraz indyków dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28-02-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 28.02.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,90 do maksymalnie 4,40 zł/kg (netto).

 

Treść całego artykułu oraz szczegółowy wykaz cen brojlerów oraz indyka i indyczki dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

07-03-2011 Rynek drobiu w Polsce.

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 07.03.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,70 do maksymalnie 4,50 zł/kg (netto).

 

Treść całego artykułu oraz szczegółowy wykaz cen brojlerów oraz indyka i indyczki dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżeństwo.Odstawiłem indyczkę 15.5tyg waga 10kg.pasza Wipasz zużycie 2.56.Diler Wipaszu tłumaczył się że jest to teraz ;;norma;;.Dziękuje za informacje zwrotną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wipasz ma teraz jakieś mocne problemy i to na każdej paszy. Cały czas sraki i na finiszerach też wtopy. Kiepskie przyrosty, duże WISy, zwiększone konwersje. Jeżeli jest to wynik na BIGu to tragedia. Waga jak na okres zimowy nie specjalna a FCR wręcz tragedia. Na Twoim miejscu poprosiłbym o rekompensatę z tytułu "przekarmienia". Indyczka 10kg powinna pochłonąć max 2,42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15-03-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 14.03.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,75 do maksymalnie 4,30 zł/kg (netto).

 

Treść całego artykułu oraz szczegółowy wykaz cen kurczaka oraz indyka i indyczki dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

22-03-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek – 21.03.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,70 do maksymalnie 4,10 zł/kg (netto).

 

Treść całego artykułu oraz szczegółowy wykaz cen brojlera oraz indyka i indyczki dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie sobie te ceny w dziale Cena brojlera, a nie tutaj, za przeproszeniem mam to gdzieś po ile jest kura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

29-03-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

...jeśli chodzi o indyki, ich cena waha się w granicach: od 5,20 do 5,52 zł/kg, natomiast indyczki: 4,95-5,40 zł/kg (netto), co pokazuje bardzo wyraźny i mocny trend wzrostowy na rynku w porównaniu z ubiegłym tygodniem (5,15-5,50 indyk oraz 4,90-5,20 indyczka)...

 

Treść całego artykułu oraz szczegółowy wykaz cen indyka oraz indyczki dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wstawiłem indyczkę BIG-7 po raz pierwszy.Waga na 11 tyg 6.4kg,upadki 2.5%,zdrowotność b.d,małe zróżnicowanie a co najważniejsze brak problemów z mokro ściółką.A jak lu koleżeństwa.Byłbym wdzięczny za informacje zwrotną.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

05-04-2011 Rynek drobiu w Polsce.

 

...jeśli chodzi o indyki, ich cena waha się w granicach: od 5,45 do 5,80 zł/kg, natomiast indyczki: 5,20-5,55 zł/kg (netto), co pokazuje bardzo wyraźny i mocny trend wzrostowy na rynku w porównaniu z ubiegłym tygodniem (5,20-5,52 indyk oraz 4,95-5,40 indyczka). Czy ceny indyka osiągną poziom 6,00 zł/kg? Tego nie wie nikt, chociaż mówi się że handel tego nie zaakceptuje. Z drugiej strony osłabiająca się złotówka (1 euro = 4,0325, wg NBP z dnia: 04.04.2011) czyni eksport mięsa indyczego na Zachód bardzo opłacalnym, co może wpływać stymulująco na utrzymywanie się aktualnego poziomu cen lub nawet na jego wzrost.

 

Wszystkie ceny podane w artykule są kwotami netto.

 

Treść całego artykułu dostępna na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio zdawałem na mazurach i powiem wam ze sie potwierdziły mi ceny ze strona mojeindyki.pl.Sprzedałem po 5,25 Indyczke.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie w takiej cenie sprzedawaj dalej, bo ja w piątek sprzedawałem po 5,50 indyczkę w wadze 10,80kg.

Coś mi się wydaje, że kolega z jakiejś ubojni ... i koniecznie chce zaniżyć cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest również hodowca możne nie tak wielkim jak wy dlatego mowie ze mi się potwierdziły ceny także chciałem się podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostał propozycje od Łukosza na jutro 5.55 za indyczkę .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to już jest sensowna wypowiedź, a nie jakieś 5,25.

Cena 5,25 to może była ze dwa tygodnie temu ale nie dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...