Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

Bomadek indyczka 4,85 zł, Indor 5,05 zł netto

Eldrob- Świebodzin indyczka 4,60 zł, indor 4,85 żł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eldrob Świebodzin

Indyczka 3,90 zł

Indor 4,20 zł

Bomadek

Indyczka 4,45

Indor 4,65 zł

Ceny spadają z tygodnia na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest cena indyczek i indorow w ubojni Bomadek.

 

Co Ty czytać nie umiesz ? Masz dwa posty niżej napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Piatek Sprzedawalem do INDYKPOLU

Cena z dodatkami na Provimi 4.02 + Vat

Zadna reweelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indykpol obniżył cenę w sobotę - 3,8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomadek

Indyczka 4,15 zł

Indor 4,35 zł

Cena netto podstawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawałem w tym i poprzednim tygodniu.

indyczka 3,85-3,95

indory 4,1-4,15

ale cena to nie wszystko. najwyższy wis moim zdaniem w szczytnie, a sprzedawałem stado indyczki do 3 ubojni. z indorem podobnie - w szczytnie najwyższy wis przy cenie o 5gr wyższej. podobno zastój chwilowy.

napiszcie co o tym śądzicie[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ppr.pl ukazał się tekst o poprawie sytuacji na rynku żywca indyczego. Osobiście jestem załamany obecnymi cenami bo takiej dokładki jak obecnie to nie pamiętam. Nie wiem skąd ceny w tym tekście bo z moich informacji wynika, że poziom cen jest bliższy tym podanym przez przedmówcę, tzn. indyczka 3,85-4,0 zaś chłopaki po 4,12-4,25. Także większe ubojnie jeszcze nie podnoszą cen, które są na najniższym poziomie. Ceny zawyżają pewnie małe ubojnie chwilowo nie mające co bić. Takie mogą płacić po 4,3-4,4 za indora ale nie Indykpol czy Ekodrob. Prawdą jest że ze wstawieniami kibel. W mojej wylęgarni ludzie wstrzymali się z zamawianiem piskląt lub zamówili je po udzieleniu sobie 3-4 miesięcznego urlopu na ustabilizowanie sytuacji. Najgorsze że paszarnie nie czekają na wzrost cen skupu tylko od razu doje... znaczące podwyżki (u mnie 35-40 zł/tonę). Za tydzień sprzedaję indyczkę i szczerze mówiąc małe szanse na zauważalny wzrost ceny. Do czerwca też nie wstawiam bo ceny pasz będą na przednówku rekordowe a żywiec z pewnością nie wróci do ceny 5 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pon. indory 4,2. o niższej cenie uważam, że nie należy nawet dyskutowac. według mnie przeglądając wstawienia piskląt indyczych z września i pażdziernika indora nie ma prawa byc za dużo w styczniu.(chyba ze import lub rozmnażanie przez pączkowanie). w lutym więcej na pewno.,ale nie wiadomo w której części lutego.

zachęcam do większej aktywności na tym forum. ja także robię przerwę w indykach do czerwca br.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Sadrob 4,05

Linodrob 3,95

Biodama ze Sławna proponuje 4,20 (wszystkie ceny za indyczke)

czy ktos z obecnych na forum zna ubojnie Biodama? nigdy z nimi nie handlowalem...ktos wie jak sie wywiazuja z platnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień i nic. Niestety znowu miałem rację Cena stoi jak górnikowi po viagrze. Jak długo ubojnie będą jeszcze zbijały kapustę na grypie?? Zobaczymy co powiedzą jak część z nas zrezygnuje z produkcji lub ją ograniczy, przynajmniej czasowo. Wtedy to będą mogli bić sobie pianę w toalecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ubojnie wziaz twierdza ze w ogole nie ma zejscia i wiekszosc towaru mroza...ceny za indyczke (z zakladow z ktorymi rozmawialem) od 3,95 (mazury), indyk slask 4,0 cena wywolawcza ale udalo mi sie 5gr wyrwac po wielkich bolach niestety dluzej juz nie moglem przetrzymac i musialem sprzedac. na zachodzie placa od 4,1 do 4,2 ale biora praktycznie tylko z kontraktacji i z wolnego rynku nie chca kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! W Eldrobie za indyczkę płacą 3,85 zł; w Bomadeku 4 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według moich wiadomości mniejsze ubojnie przestały płacić więcej niż duże a więc nie jest wesoło. Indyczka 3,95, indor 4,2 netto i raczej szybko się nie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nich to różnie. czasami w terminie czasem przeciągną i dwa tygodnie ale idzie się zawsze jakoś dogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SKĄD TY JESTEŚ ''MIRON'' ZE WYTRZASNĄŁEŚ TAKIE CENY DAJ TEL TO CHĘTNIE DO NICH ODDAM PO TAKIEJ CENIE PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz napisane gdzie te ubojnie ale chyba nie przeczytałeś kiedy to było teraz cena za indyczkę 3.95 + wat indor 4.2 + wat ale chyba zaraz to pójdzie w górę

kończy sie zastój zaczyna się coś dziać.przed świętami pewnie będzie 4.9+wat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...