Skocz do zawartości
Gość

Cena - indyki

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny lekko w górę ale wzrost został już przyhamowany. Na poniedziałek średnie ceny to 4,4 za panienki i 4,65 za chłopaków. Myślę że cena za indora w perspektywi miesiąca może osiągnąć 5 PLN ale na dziś to w zasadzie pokrycie kosztów produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekodrob, na dzisiaj - cena podstawowa, bez dopłat - 4,28 zł indyczka; 4,57 indorek - do cen należy jeszcze doliczyć przysługujące dopłaty. No i od dzisiaj płatny WIS 0,50 zł/kg (na indorku - jeśli przekroczy 1,30% to nadwyżkę płaci hodowca). Pozdrawiam wszystkich "dokładających do produkcji indyka już od prawie 6 m-cy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko - czy zalewo ma z kimś umówione uboje na przyszły tydzień i jak terminowo aktualnie płacą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie skrzynki plastikowe na jajka oraz skrzynki na żywy drób oferty prosze kierowac pod nr 606782568 email luska22@op.pl kupie każdą ilość!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bywalców forum indyczego!! Jako nowa osoba chciałbym doinformować się co do aktualnych cen indyków w warmińsko-mazurskim! Z góry dzięki za informacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cena na Indyczke w Indykpolu na dzis to 4.7zł z Vatem z dodatkami , o indyka sie nie pytalem po sprzedawalem panienki, narazie cienizna w porrownaniu do cen Pasz, ale powoli podnosza bo indyka jest malo.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Według informacji z ubojni i tego, co słyszy się od samych hodowców ceny na żywiec przestały rosnąć w takim tempie jak w ostatnich tygodniach, a nawet raczej stanęły w miejscu. Pytanie tylko czy to chwilowy zastój, czy też początek odwrotu W eksporcie hamulcem jest mocna złotówka, krajowy handel też nie przełknie wyższych cen na mięso - tania wieprzowina, kurczak. Pytanie w tej sytuacji co dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka jest cena pisklat indyka grelawi gerczak

gerczak: big 6 pani 5, pan 8,1 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam pytanie . Ile płacą za indyczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie cena raczej stoi w miejscu. Za indyczkę płacą od 4,4 do 4,65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie cena raczej stoi w miejscu. Za indyczkę płacą od 4,4 do 4,65

Dzięki ...słabiutko mogłaby chociaż z 5 , bo pasza droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Wam coś o obniżce ceny paszy??? Paszarnie - wiadomo! - niechętnie, ale zboża spadły, pasza też mogłaby chociaż 20 - 30 zeta....?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warta korekta cen, bo nie obniżka szykuje się lada moment. Moim zdaniem max. 25 zł ale dobre i to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Oddawal może ktoś ostatnio indyki do Łukosza? Ciekawi mnie ich cena... Podobno dobrze płacą, indyczka coś ok. 4,6 (?), za dobrego indora blisko 5,0 Prawda to czy tylko propaganda, to mnie ciekawi. Z góry dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, cóż znaczy obniżka cen paszy o 20 czy 30 zł na tonie ? Przecież na 100 t paszy to zaledwie 2.000 - 3.000 zł. Osobiście dla mnie to śmiechu warte. Na jeden cykl u mnie zjadają ok. 1000t - super 20.000 zł mam oszczędności - nie starczy nawet na ogrzewanie ... A co do ceny żywca to nie za bardzo jest sie czym cieszyć, bo już "przebąkują" o obnizkach bo Rosja niby ruszyła a jednak nie ruszyła i zobaczmy co ciągle dzieje sie z wartością walut na naszym rynku. Szkoda gadać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko rozmawiałam z łukoszem juz dawno o zdjeci jak usłyszałam wymogi klasyfikacje ceeny od tego zalezne to sybcij zrezygnowała niz zaczełam rozmawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko rozmawiałam z łukoszem juz dawno o zdjeci jak usłyszałam wymogi klasyfikacje ceeny od tego zalezne to sybcij zrezygnowała niz zaczełam rozmawiac
Napisz to jeszcze raz drukowanymi ,bo nic nie rozumiem.Jeśli tak chowasz jak piszesz,to zajmij się lepiej łapaniem kur niż biznesem.W łapaniu przynajmniej pewne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymogi klasyfikacyjne rzeczywiście wysokie. Do takiej ubojni można zdać tylko super żywiec bo za przeciętny i kiepski nie zapłacą. Wiem alojz że jesteś najlepszym hodowcą i zawsze masz indora powyżej 20,5 kg i poniżej 0,2% konfiskat ale "normalnym" raz na jakiś czas trafi się słabsza partia i wtedy dostaje się od takiej ubojni po łbie. Wszyscy są super hodowcami ale jak się zapytasz w ubojni to wyniki należy podzielić przez 2 i jaki syf niekiedy ludzie oddają to mała bania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co się dzieje?? Ubojnie zbijają cenę żywca tłumacząc się słabym zejściem. Indyczka 4,3, indor 4,6 netto. Pewnie zaszkodziła nam "obniżka" cen paszy. Jak pasza o 15-20 zł w dół to o 15-20 groszy automatycznie spadł żywiec- tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ubojnie zbijają cenę żywca tłumacząc się słabym zejściem.

Uważam ze /sklepy, ubojnie/czyli pośrednicy za dużą maże naliczają.

Pewnie zaszkodziła nam "obniżka" cen paszy.

Zawsze im coś ''szkodzi'' aby hodowce 'zdołować i na nim zarobić ile się da.

Jak pasza o 15-20 zł w dół to o 15-20 groszy automatycznie spadł żywiec- tragedia Evil or Very Mad

Robią to chyba z wyrachowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radekkk ma rację- ubojnie nas okradają marże maja coraz większe i dlatego w ostatnich tygodniach biją tak mało. Ale bądzmy cwańsi- ubijmy u nich usługowo indyka i sprzedajmy go sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija w sreberko. A może hodowcy powinni wykupić udziały w ubojniach, chętnych ze strony zakładów będzie mnóstwo. Ja kupuję Indykpol a ty jaką ubojnię bierzesz kolego emerycie66??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...