Skocz do zawartości
Gość dronio

Gęsi - reprodukcja i tucz

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mówiłem że najlepsza jest pasza własna i długo tak będę powtażał. Robię sam od 20-tu lat i nigdy nie kupię paszy od żadnej mieszalni bo każda kiedyś spiepszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich Hodowców

 

Pragnę Państwu zaproponować współpracę z firmą CEDROB S.A. w zakresie produkcji gęsi w nowym 2012 roku. To co Państwu możemy zaoferować z naszej strony to:

- współpraca opierająca się na wzajemnym zaufaniu i szacunku,

- pomoc finansowa w czasie produkcji na zakup piskląt i paszy,

-konkurencyjne ceny - jedne z najlepszych w kraju,

-łatwy i szybki odbiór nowoczesnym transportem kontenerowym,

-rzetelne i uczciwe rozliczenie,

-terminowa i przede wszystkim pewna wypłata Państwa należności.

Dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz dla tych, którzy mają jakieś pytania, podaję swój numer kontaktowy: - 696 037 452

 

Z poważaniem

Michał Ozdarski

Specjalista w dziale surowcowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

Przedstawiam swoje wyniki z odstaw:

-sierpniowe ----------------------------------6,5kg. śr.

-paśdziernikowe-----------------------------7,2kg. śr.

owies od 12-tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja gęsiny bardzo dobra,widać,że coś robicie w tym kierunku,by POLSKA GĘŚ zaczęła pojawiać się na polskich stołach.Mamy przecież bardzo dobry produkt,którego nie doceniamy,a powinniśmy!Rząd polski powinien bardziej zaangażować się w promocję polskiej gęsiny,bo jest najlepsza!Chociaż wydaje mi się,że jeszcze długa droga aby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i pytam dlaczego nie chcecie przyznac sie ze zostaliscie oskubani i po co ta robota tyrania i czemu bylo sie smiac z innych jak wczesniej to ich spotkalo zamiast zastanowic sie nad tym jak wzmocnic sie jako branza ???? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pało a kut cie to obchodzi ,ja tu widze ze polowa to agenci zakladow drobiarskich do mnie dzwonil jak pisalem kiedys prawde ja juz gesi nie mam pare lat ale co sie dziwic jak rolnicy miedzy soba sie łupią ,ciekawe jaka zacheta w 2012 tzn cena jaka bedzie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam rozpocząć produkcję gęsi owsianej, mam 400 m2 do zagospodarowania, trochę łąk itd. Możecie coś doradzić? Jakieś praktyczne rady, czym ogrzewać jakie pasze. Czytałem instrukcję z Kołudy, ale to teoria.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Witam po długiej przerwie i widzę , że tu rzeczywiście jest jakiś (bełkot) nikt nie prowadzi normalnej rozmowy?

Ludzie ,hodowcy,'' zacznijmy od tych małych rzeczy zacznijmy od nowa ''........

W tym sezonie chyba każdy wyszedł na swoje [NIKT NIE DOŁOŻYŁ] a o to chyba chodziło ????

POZDRAWIAM. a jak ktoś się za mną nie zgadza to może pisać na priva lub w jakiś inny sposób się odegrać (jak kto woli)...........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę forum od dłuższego czasu i czekałem na wypowiedź podobną do tej Ptysia. Ci co mieli zdrowe gąski w dobrej wadze powyżej 6 kg średniej wagi powinni być zadowoleni. Fakt nie jest to co lata temu ale wg mnie jeden z nielicznych udanych sezonów w tym wieku.

Co do przyszłości nie zapowiada się na wzrost opłacalności - przeciwnie ceny żywca pozostaną na podobnym poziomie a wzrosną koszty. Braki piskląt nie robią wrażenia na ZD. Chcą extra towar to muszą wyłożyć więcej za kg (9,5 zł to cena która powinna być minimum na sezon 2012). Jak będzie czas pokaże - trzeba negocjować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich HODOWCÓW oraz ubojnistów, mamy już grudzień niedługo rozpoczną się rozmowy z ZD na temat cen jaj oraz żywca, dobrze by było żeby hodowcy w całym kraju wyszli z podobną ceną przy podpisywaniu umów.

Być może jest to dla nas duża szansa na wynegocjowanie ,,dobrej" ceny za naszą ciężką pracę. Jak się okazuje w poprzednim sezonie niektórzy hodowcy zbyt pośpiesznie polecieli do ZD aby podpisać podłożone im pod nos umowy i było już po negocjacjach nie róbmy sami sobie konkurencji wystarczy ZD na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie,to tak będzie.Mam kilku znajomych, co zaraz po nowym roku już lecą podpisywać umowy w ciemno i nikt ich nie przekona,twierdzą,że potem mogą nie załapać się.Brak słów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...