Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH. czy ktoś jest w stanie powiedzieć jakie są konsekwencje sprzedania ziemi kupionej w ramach renty strukuralnej bez zachowania pięcioletniego okresu prowadzenia gospodarstwa na przejętych gruntach. Proszę tylko o prawne sankcje, a nie wymysły domorosłych ekspertów. Bo zasięgałem już języka u źródła i okazuje się, że mogą mi skoczyć na klapę. Rozporządzenie nie przewidziało takiego przypadku. Dziękuję za sensowne wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, czy nikt wcześniej nie zadawał sobie tego pytania. Skoro jest jakieś zobowiązanie to musi(przepraszam powinna)być jakaś sankcja za jego niedotrzymanie. Okazuje się, że Ministerstwo Rolnictwa w swojej wspaniałości nie przewidziało takiej "nieuczciwości" ze strony lojalnych chłopów. Proszę, niech ktoś chociaż spróbuje mi odpowiedzieć na postawione pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co, obniżyłeś loty ? Nie chciałeś przecież, zeby pojawiły się tutaj "wymysły domorosłych ekspertów".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, obniżyłem loty gdyż stwierdziłem, że ekspertom ciężko się przyznać do niewiedzy. Może ktoś wymyśli coś na tzw. chłopski rozum. bardzo proszę o wszelakie przemyślenia, bo sprawa jest bardzo pilna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, obniżyłem loty gdyż stwierdziłem, że ekspertom ciężko się przyznać do niewiedzy. Może ktoś wymyśli coś na tzw. chłopski rozum. bardzo proszę o wszelakie przemyślenia, bo sprawa jest bardzo pilna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi