Skocz do zawartości
andrzej0

pytanie do moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

umieściłem pare dni temu nowy temat do tyczący myjek cisnieniowych i wchodze na forum dzisiaj by poznac opinie innych no i niema tego tematu .można poznac powód owej niespodzianki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem: Istnieje już rozbudowany temat o myjkach a ty założyleś zbędny i MOD go usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki nie musze się rozpisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o jasna odpowiedz co sie stalo z dzialem szkolen i wszystkimi postami w sprawie Technika Rolnika IV -egzaminy w Wałczu Sytuacja wyglada tak ze na listach jest 161 osob w pierwszych 2 terminach natomiast jest jeszcze kilkaset osob ktore dopelnily formalnosci(zlozyly dokumenty i przelaly pieniadze) i czekaj czy beda mogly zdawac egzamin w terminie grudniowym Pare osob dzwonilo do Walcza otrzymaly tam odpowiedz ze bedzie tylko termin pazdziernikowy i listopadowy a pozostalym osobom maja byc odeslane dokumenty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem temat technika rolnika IV w EDUKACJI na forum,czytajcie i piszcie tam co udało sie wam dowiedzieć, bo chyba nie uzyskamy odpowiedzi co sie stało ze starym działem- ciekawe tylko dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę ,zając się myślę że niepożądaną obecnością tego gościa na forum [Dino], a to jedno zdanie które o tym przesądza napisane przez niego w temacie zetor Proxima .''mówcie. Co jezyki wam (słowo zostało usunięte).ało???????Mówcie chu.je pierdolone!!!!!!!!!!''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastała nowa moda na forum : nowe pytanie - nowy temat . Czy ktoś (moderator) potrafi nad tym zapanować ? Czeka produkcja zwierzęca , mleczarstwo , weterynaria itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys napisał to normalnie (bez koloru i bez wiekszej czcionki) to takze bym to przeczytał.

A w odpowiedzi musze niestety pomarudzić na administratora króry ostatnio nawet nie odpowiada mi na e-maile. jestem jedynym modem na tym foru do tego jestem rolnikiem i nie mam czasu zeby ciągle siedzieć na forum!

mam dom rodzine i prace. a jestem jedynym aktywnym modem tutaj który co kolwiek robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co za problem zeby malo aktywnych moderatorow wywalic a "zatrudnic" nowe osoby, ktore by pomogly zrobic porzadekna forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co za problem zeby malo aktywnych moderatorow wywalic a "zatrudnic" nowe osoby, ktore by pomogly zrobic porzadekna forum.

admina zapytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gedii -ten kolor i czcionka nie była dla ciebie .

Wiem że Ty robisz co możesz i ile możesz .

Wczoraj widziałem zalogowaną /ego Evę , i to było dla niej , ale chyba nie widzjała/ widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na forum wszystkie polskie litery ( np. "u" z kresko , "z" z kropko ) widzimy jako " ? " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...