Skocz do zawartości
tuszownarodowy

Agregaty uprawowe i podorywkowe

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jaki agregacik podorywkowy podczepic do ciagnika 215km do uprawy bezorkowej na 4,5,klase z gliną, tylko nie polskiej produkcj

doradzi ktos?

jakies zdjecia mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na przedstawiciela horscha i zobaczymy jakie ceny zaproponuje

patrząc na kurs euro to rewelacji raczej nie bedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie do użytkowników agregatu uprawowego KOMBI z Uni Grudziądz. Mianowicie czy po rozłożeniu agregatu zapinacie ten ok20cm łącznik-płaskownik łączący ramę główną z wałkami czy zostawiacie nie zapięty Może trzeba go zapinać tylko w określonych sytuacjach czy zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do praktykow, a wlasciwie do wlascicieli 16245, jak agregat do niego zaaplikowac na 7 czy 9 lap? chodzi mi o mandama, wiem ze sa tabele... ale mi chodzi o to jakie sa realia. Ziemie u mnie to II do IIIb, ogolnie sa to gliny dosc twarde i ciezkie, teren pagorkowaty do gorzystego.... co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że klasyk 3m na 7 łap skor masz gliny i pagórki. Przy 9 to już 3,6 tak? Może nie dać rady uzyskać wystrczającej prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o prędkość tu chodzi więc nie szalej widziałem jak się męczą i nawet brony z tyłu a wtedy jeszcze wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepie d-7 lub d-8 o ne są super i jakiś agregat są różne szerokości na pewno zkompletujesz do swojego konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepie d-7 lub d-8 o ne są super i jakiś agregat są różne szerokości na pewno zkompletujesz do swojego konia.
Mam 80km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ZETORA FORTERRE 11441 zamierzam kupić ten zestaw jak sądzicie bedzie on dobry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAMIL 23 ja też mam 80 KM Polsko-czechoslowackie i bez pszótka do niego 2.5m agregat uprawowo-siewny czynny wał packera hydropak i d7 całość w AMAZONE i powiem Ci że super ,rzepak poniżej 2 kg. sialem nim iO.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KAMIL 23 ja też mam 80 KM Polsko-czechoslowackie i bez pszótka do niego 2.5m agregat uprawowo-siewny czynny wał packera hydropak i d7 całość w AMAZONE i powiem Ci że super ,rzepak poniżej 2 kg. sialem nim iO.K.
Jarki ile kosztuje taki zestaw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaki byscie polecili???? oczywiście nowy nadbudowany bo z hydropakiem słyszałem ze sie krzywią i pękają i oczywiscie nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadbudowany??nia podoba mi sie to Twoja fortrra ma chyba 105KM? spokojnie z hydropakiem i masz 2 maszyny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z hydropakiem nie kupie napewno bo mój sąsiad ma i klnie jak cza on ma z uni z siewnikiem polonez i ciągnie to NEW HOLLANDEM 95 km i po 2 tygodniach naładował pełny siewnik i mu strzeliła rama z hydropaku i mówi ze nie kupił by tego 2 raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy musze miec bo dostane dofinansowanie z unii no gdzies do 40 tyś zł mnie interesują tylko sprawdzone rzeczy marka tesz ale za marke sie płaci ;/ chciał bym zeby było tylko ładnie i równo zasiane;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to klapa z zechodnim , ja kupiłem używany.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi przykład jakiegoś dobrego agregatu uprawowo-siewnego ;d;d; to który to w końcu polecacie ??? do 40 tys zł jak poniżej napisałem posiadam ZETORA FORTERRE 11441 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...