Skocz do zawartości
Moderator

Kredyty dla rolników

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych firm, w których szukałem kredytu to najlepsze wrażenie zrobił na mnie Agrobankier. Fachowa obsługa, konkrety, szybkie pieniądze na dobrych warunkach. Co do szczegółów to kredyty do 500 tysięcy na 10 lat. Firma zna potrzeby rolników i to ją wyróżnia. Polecam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo? Potrzebujesz pieniędzy na zakup maszyn i urządzeń? Szukasz oferty finansowania dopasowanej do Twoich możliwości, skorzystaj z pomocy Ekspertów Finansowych

Tel: 58 500 81 60 lub 661 278 837

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi przyrzeczenia udzielenia kredytu lub pożyczki.

ADVISORS Eksperci Finansowi Sp. z o.o.: ul. Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS 0000504558, NIP 5833165199, REGON 222035334.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

poruszacie tutaj temat kredytów na maszyny. Zapraszam Was do zapoznania się z bardzo istotnymi informacjami na ten temat. Wszystko znajduje się poniżej tego posta w guziczku "www".

W tej chwili dostępna jest pożyczka na maszyny z dotacją (PROW lub Młodego Rolnika), jak również bez dotacji. Koszty średnioroczne to 3%-4%

 

W dziale Rolnicy jak również w treści strony znajdziecie wszystko co warto wiedzieć na ten temat. Ostatnio opisaliśmy jak sfinansować zakup maszyn z PROW.

 

Zapraszamy do lektury i kontaktu z nami

 

Pozdrawiam

Krzysztof Sądej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kredyt dla rolników i udało mi się go wziąć bardzo tanio - korzystałem ze strony ranking-kredytów- macie tam aktualne rankingi wszystkich kredytów i od razu widać jaki bank ma najlepszą ofertę kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zajrzeć na stronę nawigacjafinansowa. Jest tam artykuł o kredytach dra rolników. A w nim opisane gdzie takich szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rolnicy jakoś się różnią od innych grup społecznych, że potrzebują jakiś innych rodzai kredytów. Jeżeli akurat ktoś potrzebuje dobrego zestawienia dostępnych kredytów, to przydatna jest ta strona m.in. z kredytami samochodowymi. Dzięki temu można sobie je łatwo porównać oraz złożyć po prostu wniosek poprzez ich stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, presyłam link do strony internetowej firmy, która specjalizuję się w pozyskiwaniu kredytów dla rolników (link)

 

Tam znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy rolnicy jakoś się różnią od innych grup społecznych, że potrzebują jakiś innych rodzai kredytów. Jeżeli akurat ktoś potrzebuje dobrego zestawienia dostępnych kredytów, to przydatna jest ta strona m.in. z kredytami samochodowymi. Dzięki temu można sobie je łatwo porównać oraz złożyć po prostu wniosek poprzez ich stronę.

Tak ,to jest specyficzna "działalność" i do tego musi być inna ocena ryzyka , i banki mają też specjalną ofertę pod tym kątem , nie mówiąc już o preferowanych kredytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...