Skocz do zawartości
Gość nickname

Z której wylęgarni są najlepsze pisklęta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jaka według was jest najlepsza wylęgarnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka według was jest najlepsza wylęgarnia?
aby opowiedzieć na to pytanie ,to trzebaby brać kurczaki z każdej wylęgarni i to w jednym okresie .ps.zlie zadane pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hama-Bis

 

CEDROB!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

AGROFERM!!!! Zawiercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i proszę! Odezwały si wylęgarnie

Ale kryptoreklama

A sio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka według was jest najlepsza wylęgarnia?
aby opowiedzieć na to pytanie ,to trzebaby brać kurczaki z każdej wylęgarni i to w jednym okresie .ps.zlie zadane pytanie

Każda, tylko mają oni jedna zasadę - płacisz gotówką dostajesz super kurczaki - kupujesz na kredyt dostajesz "byle co".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ZW Gostynin - bezkonkurencyjna wylęgarnia. Kurczęta takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przestrzegam przed ADOROLEM ADOLFOWO ,małe wylęgarnie są lepsze ,ale musisz płacić gotówką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed czym przestrzegasz? Ze trzeba placic za pisklaki? Ja biore z Adolfowa i jest OK! Maja swoje stada rodzicielskie i jak narazie dbaja o nie dosc dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Biore z Hama-Bis płace gotówką i dostałem szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Biore z Hama-Bis płace gotówką i dostałem szmelc.
Może "Pan Właściciel" znowu ma wycieczke do ciepłych krajów i nie ma czasu zajmować się Twoimi pisklętami. Przerabiałem ten temat w 1997r. Pozdrawiam (radzę zmianę wylęgarni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki chyba tak zrobie.A ztuder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tylko na słowo zwracam sie do CLIPERA jeżeli dla ciebie z Adolfowa są dobre pisklęta to albo tam pracujesz ,albo daj sobie człowieku spokój z hodowlą brojlera bo ty nie wiesz jak powinno stado wygladać, nie może być niewyrównania ,nie musisz leczyć przez cały rzut i się cieszyć że tym razem ucelowałeś z antybiotykiem ,a upadki powyżej 3% to jest pomniejszenie twojego zysku ,może się jeszcze pochwalisz ceną za pisklaka ,no i ten niuansik czyli weksel gdybyś wpadł na pomysł negocjacji .dobra droga do bankructwa, nie piszcie tu głupot,ta strona miała być dla hodowców ,wylęgarnie wynocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najlepsza jest agroferm z zawiercia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na słowo zwracam sie do CLIPERA jeżeli dla ciebie z Adolfowa są dobre pisklęta to albo tam pracujesz ,albo daj sobie człowieku spokój z hodowlą brojlera bo ty nie wiesz jak powinno stado wygladać, nie może być niewyrównania ,nie musisz leczyć przez cały rzut i się cieszyć że tym razem ucelowałeś z antybiotykiem ,a upadki powyżej 3% to jest pomniejszenie twojego zysku ,może się jeszcze pochwalisz ceną za pisklaka ,no i ten niuansik czyli weksel gdybyś wpadł na pomysł negocjacji .dobra droga do bankructwa, nie piszcie tu głupot,ta strona miała być dla hodowców ,wylęgarnie wynocha.

 

I tak hodowcy drobiu prowadza "rzeczowa" i "rozsadna" rozmowe. Najpierw z grubej rury, ze "nie wiesz jak hodowac", "daj sobie spokoj" itd. A co Ty mozesz o mnie wiedziec??? Biore z 4 roznych wylegarni piskleta na jeden cykl. Z Adolfowa wstawiam regularnie i uczciwie przyznaje ze jestem zadowolony ze wspolpracy z nimi. Wiec wszystkie kontr argumenty ktore wymieniles powyzej, przemawiaja wlasnie za ta wylegarnia. Czyli nie trafiam z antybiotykiem bo wiem co mam podac, stada sa wyrownane, a upadki rzadko powyzej 3%.O wekslu pierwszy raz slysze. Z innych wylegarni wyglada to roznie. Nie reklamuje ani nie zachecam do tej wylegarni tylko przedstawiam swoja opinie. I nikt ci nie kaze kupowac od nich pisklat. Jesli tak ma wygladac twoja dyskusja to jest to beznadzieja "czlowieku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ten kto dobre ma z ADOLFOWA to niech się w krzaki schowa ja od nich uciekłem i nigdy nie wrócą a ten cliper to napewno ich prezes miłego zdychania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten kto dobre ma z ADOLFOWA to niech się w krzaki schowa ja od nich uciekłem i nigdy nie wrócą a ten cliper to napewno ich prezes miłego zdychania
na dziś to najleprze sa pisklęta niewstawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po ile płacicie teraz za pisklaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

0.60gr+vat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
0.60gr+vat

Która wylęgarnia?A hama bis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
0.60gr+vat

Która wylęgarnia?A hama bis

To i tak wysoka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
0.60gr+vat

Która wylęgarnia?A hama bis

To i tak wysoka cena.

jeśli nawet dostaniesz kurczaka gratis to i tak do interesu dokładka ,piliczcie sobie - ale policzcie do ceny ,która będzie od poniedziałku _ _ P R Z E J E B A N E NA CAŁEJ LINI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ubojnia w Opolu cena minimalna 2.25 zł/kg, pisklę 0,94.

 

0.60gr+vat

Która wylęgarnia?A hama bis

To i tak wysoka cena.

jeśli nawet dostaniesz kurczaka gratis to i tak do interesu dokładka ,piliczcie sobie - ale policzcie do ceny ,która będzie od poniedziałku _ _ P R Z E J E B A N E NA CAŁEJ LINI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...