Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy jest jeszcze ktoś kto sie zapisywał w lipcu 2007 do tej szkoły czy macie ludzie jakiekolwiek aktualne wiadomości dotyczące tej szkoły, egzaminów itd,itp..... ja zapłaciłam kasę i zaliczyłam wszystkie testy i cisza ...... czy aby to nie jakiś jeden wielki przekręt...?? jeżeli są jeszcze takie osoby jak ja to bardzo proszę o jakiekolwiek wiadomości może być na forum albo na moją pocztę ania.pawel@onet.eu na wszystkie odpowiedzi chętnie odpisze pozdrawiam anulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawialem z mila pania w sprawie Technika Rolnika IV Do konca jeszce nie wiedza kiedy beda egzaminy ale wiedza ze beda w Wałczu-poniewaz jak to sie wyrazila wszytko zalezy od Kuratorium Oswiaty w danym wojewodztwie ,a dopiero po spłynieciu kompletu wszystkich dokumentow wiedza ilu bedzie zainteresowanych i na jaka grupe zorganizowac egzaminy

 

Łódź Turek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja w Wałczu się dowiadywałem i czekam...

anulka dała dobry temat . wpisujcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj dzwoniłem do Intedu. Jeszcze nie wiedzą kiedy i GDZIE !!!! bedą egzaminy. Trzeba czekać. Ale postanowiłem nie czekać na nich tymbardziej, że na początku mówili że egzaminy odbedą się w Łowiczu, a dzisiaj dzwoniłem do Łowicza i na 100% nie będzie tam egzaminów. Dzisiaj dogadałem się z CKU Toruń, będą organizować egzaminy eksternistyczne, zapisy do 12 września. W środę jadę i składam dokumenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczę w kursie IntEdu. Wszystkich, którzy chcieliby powymieniać się informacjami o egzaminach proszę o kontakt gg: 8446138, skype: lillith12 lub pod nr tel. 609 927 773.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem powiadomienie ze zostalem dopuszczony do egzaminów eksternistycznych z zakresu Szkoły policealnej w zawodzie technik rolnik na podbudowie szkoły średniej w Wałlczu Nieodzowne jest takze zlozenie deklaracji przedmiotowej i zakrasu materialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEDU juz nie organizuje kursow, czy wie ktos w ktorej szkole mozna sie zapisac na egzaminy jeszcze ? moze mozna zdawac przed Centralna Komisje Egzaminacyjjna ? HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...