Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Na kogo będziecie głosować ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że Partia Przyjaciół Piwa bedzie startować
He he pamiętam jak startowała to przychodziły menele na głosowanie, jednemu jak powiedzieli że piwa to on tu nie dostanie, to mało urny nie rozwalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede głosował na PiS bo kurcze jak ktos napisał nie zamiataja brudów pod dywan. A co do tego ze mamy premiera jakiego mamy to mi to nie przeszkadza, bo on jednak ma głowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdegustowany i sam do tej pory nie wiem na kogo będę głosował.Powiem wprost wiem na kogo na pewno nie zagłosuje. Czarną listę otwiera PO do której próbuje się dostosować LiD. Oglądam spoty reklamowe w telewizji i oczom nie wierzę M.Borowski pragnie żeby 100 euro równało sie 100zł no pięknie tylko panowie ile wtedy będą kosztować nasze produkty role i czy w ogóle będzie opłacać się coś w Polsce robić bo i po co jeżeli kg świni będzie kosztował 80gr bydła 1 zł litr mleka 25 gr . Ale za to można będzie tanio importować i więcej kupować za wypłaty tylko że nie będzie to dotyczyć rolników i zakładów produkujących na eksport.W PiS jest też jedna czarna owca pani Zyta Gilowska adoptowana z PO dla poprawy wizerunku partii w oczach biznesmenów, albo zmieniła poglądy o 180 stopni albo się nieżle maskuje ta pani nie pasuje mi do tej partii.Jak ją widzę, co jeszcze gorzej słyszę to mi się niedobrze robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Miccao. Wszyscy zwolennicy PIS-u powinni przeczytać jego post i zastanowić się czy warto głosować na PIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem jak będe głosował - oddam "pusty" głos ponieważ żadna partia nie reprezentuje moich poglądów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jak będe głosował - oddam "pusty" głos ponieważ żadna partia nie reprezentuje moich poglądów
Jedyne wyjście to założyć własną , bo raczej nie sądzę byś znalazł kiedykolwiek taką z którą byś się zgadzał w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty?? Partia Przyjaciół Piwa mi odpowiadała a z tym założeniem parti to niezły pomysł - w końcu teraz, jak życie pokazuje, każdy głupi może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no co ty?? Partia Przyjaciół Piwa mi odpowiadała :
Duże czy małe piwo, bo jak pamiętam to się tak ta partia podzieliła. Któreś piwo zeszło się wtedy nawet z Tuskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od tego Piwa to się teraz narobiło bo przeszli do liberała Tuska i wprowadzili wirusa.Którym zaraził się socjalista i demokrata Kwaśniewski Pierwszym [psycho]objawem była mutacja lewicowo-liberalna ,dalsze objawy to już bardziej widoczne , a więc zapalenie goleni[Charków]spowolnienie i nadmierna senność [ukraina]i teraz atak wirusa Filipskiego w Szczecinie Czas Olek na rentę chorobową bo jak tak dalej będzie to ci wirus wątrobę rozwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS wziął Leppera do rządu, potem się z nim pokłócił, a na koniec haniebnie negocjował z Renatą Beger.

 

Słynne słowa "myśmy z premierem (Jarosławem K.) nawet myśleli, żeby te pieniądze z rządu [podatników] wziąść"

W Ameryce za takie coś polityk byłby zniszczony. Jedynym słusznym wyjściem z sytuacji byłoby zakączenie kariery politycznej. A w Polsce machnięcie ręką wywalenie, za chwile powrót (warcholstwa) do rzadu i sprawa ucichła. Dla mnei to jest niepojęte Ci ludzie powinni zrezygnowac dla wałsnego dobra a tu co .... Jak spiewaja na meczach "Jarek nic sie nei stało..."

 

Ale dla mnie Ci ludzie i tak są skączenie (zerem). "I tak powiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[. Dla mnei to jest niepojęte Ci ludzie powinni zrezygnowac dla wałsnego dobra a tu co ....:
Za krótko żyjesz albo masz amnezję, bo wcześniej było nieskończenie dużo gorszych numerów wycinanych przez żądzących całkowicie na chama.

Np. za Bieleckiego rząd zrobił pierwszą interwencję na rynku żywca wieprzowego, czyli kupił kilkadziesiąt tysięcy ton duńskiej mielonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co?? mielonki nie lubiłeś ??
wtedy to jeszcze w Polsce były normalne wędliny,nie taki szajs jak teraz gdzie z kila mięsa robią ze trzy kilo wędzonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację trochę krutko żyję i nie pamiętam czasów PRL (komuny). I powiem że PIS jest najmniejszym złem w tym rzadzie. i wiekszość ludzi na nich zagłosuje. Ale ja nie bo nie chce żeby oni mieli wiekszośc w tym rządzie. Wole żeby zrobili koalicje. Wtedy będzie więcej sie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...