Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Na kogo będziecie głosować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tusk na debacie nie orientował się nawet w cenach produktów rolnych według niego ziemniaki podrozały i to wina Kaczyńskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie na PIS i pożegnajcie się z dopłatami bo są wam nie potrzebne jak zapewniał Brukselę Kaczyński, ale za to będziecie mogli zaciągnąć się do Armii EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a glosujcie na tuska to zrobi taki cud gospodarczy ze wszystkim w pietach zastygnie.samoloty ludzi nie nadaza ludzi zwozic z zagranicy do pracy w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tylko jedną partie na którą warto głosować : ĄĘ

po wyborach napewno bardzo się poprawi ..... szczegolnie tym którzy dostaną się do sejmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Debata Tusk-Kwas prawie mnie złamała i byłem prawie gotów przywrócić Donalda do łask ,tak pięknie i uczciwie i rozsądnie jęczał, ale jak napomniał o cenie ziemniaków i chleba i jak to z powodu nie udolnej polityki rządu ceny żywności rosną to się szybko przebudziłem .Kurna jaki demagog przecież jako mega-liberał powinien wiedzieć że cena odzwierciedla rynek i jak jest popyt a brak towaru to cena rośnie normalna sprawa i kropka, a on rząd wini wiec co by zrobił pewnie import a my rolnicy to taki dodatek do produkcji jesteśmy . A druga sprawa to pani Sawicka brać umiała ale jak teraz w skruchę wali to ją tylko LiD żałuje [sam ma takie doświadczenia]i tu widać na czym się liberały najlepiej znają .Niestety a może się mylę ale wydaje mi się że PIS nie wygra tych wyborów i to Tuski z PSL będą rozdawać karty a wtedy wszyscy rolnicy poczujemy co to liberalna polityka a PSL nas nie wybroni bo na chłopach się przejechali w kolejnych wyborach i ludowi to są tylko z nazwy a poparcia szukają w miastach .Do zobaczenia po wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk bedac w senacie marszalkiem w poprzedniej kadencji podobno przez cztery lata zabrał głos tylko 3 razy a tak po prawdzie to faceta nie trawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dobra niech zarabiaja te 12000 ale NIECH COS ROBIA. jest powiedzenie ze jaka praca taka placa a tu tak:siedza w sejmie spia lub gazety czytaja immunitet ich chroni jezdza po pijanemu nie maja aut a za paliwo kase biora kombinuja z biurami poselskimi byle posel samolotem lata a jak cos uchwala to sie bublem prawnym okazuj. i jest fajnie.no i w resteuracji w sejmie wóde pija.a w ktorej robocie mozna pic???

 

W wielu państwowych - np w instytutach naukowych i to za kasę państwową ( mało to spija się nawet doktorantów i praktykantów)- co chesz piwko ,winko,wóda - i to gatunkowe.W sejmie to przynajmniej "kupują"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzieliście wczoraj wieczorem błagalny apel polityków opozycji o odstąpienie od tz. Joaniny ,żeby głowa państwa nie robiła nam narodowi wstydu ,to na takich ludzi chcecie glosować janusz102 i tobie podobni .Dawno zauważyli co nie którzy że każda inna partia podda nas bez walki a już lewica to na pewno.A Borowskiemu to dałbym w pysk nie 100 a 1 raz ale konkretnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie na PIS i sami żrejcie swoje świnie bo ruscy od 2 lat mają naszą wieprzowinę w dupie.Od 2 lat budują gazociąg bałtycki z Niemcami i też nasze zdanie mają gdzieś i jedni i drudzy. Zbieg okoliczności oczywiście bo PIS też rządzi 2 lata Ostatnio wielki sojusznik kaczorów USA dogadał się z Putinem i jeśli im ten załatwi sprawę atomu w Iranie to tarczy którą tak się chwalą kaczory w Polsce nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janusz

 

Ty się nie martw bo niedługo i tak będziesz żarł ruską wieprzowinę. Ruscy rozwijają produkcję, a potencjał mają że ho ho, same czarnoziemy nadwołżańskie wykarmiłyby całą Europę gdy dołożyć do tego Ukrainę to jeśli Chińczycy z Hindusami nie zeżrą to marny będzie nasz los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz człowieku .żadna partia , powtórzę żadna która w jakikolwiek sposób broni interesów suwerennego państwa polskiego nie załatwi sprawy mięsa która jest polityczną zasłoną dymną .Jak sięgną okiem ,historia pokazuje że Rosja widzi w nas swoją strefę wpływu i każda próba zmiany tej sytuacji kosztowała nas Polaków morze krwi [a zaczęło się od upadku dynastii Jagiellonów]Polityka Rosji Putina i Stalina są do siebie tak podobne że tylko idiota tego nie widzi.Więc embargo zniosą tylko wtedy gdy ugniemy przed nimi kark w ukłonie ,a ja i tysiące polaków mam swój honor i za mięso go nie przehandluje, a wogule taka mentalność i wyrażanie swoich opinii na tematy polityki zagranicznej nie poparte żadną wiedzą mnie irytują ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem skrajnym zwolennikiem PIS i w wyborach prezydenckich oddałem głos na Tuska a i w obecnych parlamentarnych odnoszę się z sympatią do konserwatywnej części PO ale PO po prostu w oczy kłamie ito mnie brzydzi a PIS może nie jest taki miodzio też ma za uszami to i owo ale za to to jest jedyna partia która reprezentuje w stosunkach między narodowych stanowisko pro Polskie,a w polakach widzi ludzi a nie siłę roboczą,tylko wy macie przez te kilkanaście lat prane mózgi i to są skutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spieprzaj dziadu" to jest to co widzi PIS w ludziach. PIS mówi prawdę i jest uczciwa, chyba nie pamiętasz co Beger nagrała w pokoju hotelowym. Rozumiem że załatwili Leppera ale co im przeszkadzał Giertych, przecież to nieszkodliwy głupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem skrajnym zwolennikiem PIS i w wyborach prezydenckich oddałem głos na Tuska a i w obecnych parlamentarnych odnoszę się z sympatią do konserwatywnej części PO ale PO po prostu w oczy kłamie ito mnie brzydzi a PIS może nie jest taki miodzio też ma za uszami to i owo ale za to to jest jedyna partia która reprezentuje w stosunkach między narodowych stanowisko pro Polskie,a w polakach widzi ludzi a nie siłę roboczą,tylko wy macie przez te kilkanaście lat prane mózgi i to są skutki.

pis miał dwa lata zeby pokazać się z dobrej strony tylko jest jedno ale pis nie ma dobrej strony. tylo oni zrobil dlanaszego kraju... ummmm stosunkiz rosją pogorszone trzymająsię stanów a stanyjakbędzie trzeba to w dupe nas kopnązresztązawsze tak było..., bezrobocie spada bo kto moze to emigruje... tyle obiecali: mieszkania..., drogi... teraz pokazują się na każdym otwarciu kawałkaasfaltu lub mostu (bo wybory są ) a najbardzie to mi się podoba ich prawdo mówność np. brat prezydenta nie bedzie premierem..., a o wyglądzie pary prezydenckiej nie bede nic pisał.

aaa jeszcze jedno pozdro dla slepo patrzących w pis i ksiedza dyrektora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty bredzisz człowieku .żadna partia , powtórzę żadna która w jakikolwiek sposób broni interesów suwerennego państwa polskiego nie załatwi sprawy mięsa która jest polityczną zasłoną dymną .Jak sięgną okiem ,historia pokazuje że Rosja widzi w nas swoją strefę wpływu i każda próba zmiany tej sytuacji kosztowała nas Polaków morze krwi [a zaczęło się od upadku dynastii Jagiellonów]Polityka Rosji Putina i Stalina są do siebie tak podobne że tylko idiota tego nie widzi.Więc embargo zniosą tylko wtedy gdy ugniemy przed nimi kark w ukłonie ,a ja i tysiące polaków mam swój honor i za mięso go nie przehandluje, a wogule taka mentalność i wyrażanie swoich opinii na tematy polityki zagranicznej nie poparte żadną wiedzą mnie irytują ..

 

Sam piszesz że każda próba uniezależnienia się od Rosji kosztowała nas morze krwi. Teraz krwi nie będzie, będzie za to brak ropy i gazu. Oczywiście możemy je kupić gdzie indziej tylko gdzie. W Krakowie odbył się "szczyt" energetyczny tylko ci co mają ropę nie przyjechali bo Putin do nich przyjechał, oni są mądrzejsi i woją zgiąć kark przed nim niż mieć w nim wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o wyglądzie pary prezydenckiej nie bede nic pisał.

aaa jeszcze jedno pozdro dla slepo patrzących w pis i ksiedza dyrektora

To wierzysz tylko w Ojca Redaktora , jeśli dla ciebie argumentem jest że polityk ci się nie podoba z wyglądu to idiota jesteś i tyle, typowy wykształciuch z GWnem zamiast mózgu. Drogi Bronisław to pewnie będzie przystojny jak Adonis - w polityce bez przerwy od 60 lat, sławny specjalista od paryskich burdeli i - to znane mniej - donoszący na kolegów ze studiów w czasie sekretarzowania w PZPR. prawdziwy autorytet w Polsce i Jewropie.

 

 

Przyjdzie Donald i stanie się cud, zapiszą w Karcie Praw Podstawowych że ludzie mają być młodzi, piekni, zdrowi i bogaci i tak się stanie bo powiedział to Donald, ludzie przestaną się zabijać na drogach bo będzie rządził Donald.

Jeśli po wygraniu przez PO wyborów zginie na drodze choć jeden człowiek to z czystym sumieniem można powiedzieć o każdym jej zwolenniku że jest mordercą i spokojnie można splunąć mu w gębę.

Jakoś cudowny Donald mało mówi jak partie którymi kierował w przeszłości robiły cuda będąc u władzy.

 

O (słowo zostało usunięte)ch z LiD lepiej nie pisać bo ścierwa nie są warte potrzebnego czasu by kliknąć w klawiaturę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...