Skocz do zawartości
dywcio

top agrar polska

Rekomendowane odpowiedzi

Niechciałem zakładac nowego tematy więc piszr tutaj. Mozecie mi wytłumaczyć co ma znaczyć wpis w tabelce na 60-tej stronie farmera?? bo niewiem o co chodzi (słowo zostało usunięte)owi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO korsarz tez mnie wkurzyl ten wpis- myslaeem ze to forma reklamy ale jakos nie moge znalezdz jek sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi może o imię i nazwisko rolnika i napis ursus albo nic, wybieram nic. Czy jakoś tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem na jego mine przy zakupie cielaków o ile to ten sam pasoń!! Ma chłop szczęście że daleko mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K....a jak bym dorwał tego gościa to bez szpitala by sie nie obyło. Uważajcie na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz z farmera że (hu...) niepodoba sie obsługa serwisu ursusa) szkoda że nierobie w tym serwisie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem odpowiedz z farmera że (hu...) niepodoba sie obsługa serwisu ursusa) szkoda że nierobie w tym serwisie!!

a wrzuccie skan tego co napisał bo nie mam niestety tego farmera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gościa nie znam ale jak by się ZPC Ursus mocno uparł to by gość mocno bekną , za anty reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic by nie beknął, on tylko pisze że woli nic od ursusa i nie krytykuje.

Dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sie musiał gosciu niezle wkurzyc... takie ogłoszonko darmowe nie jest... głosno wyraza swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postawcie się w sytuacji wywalacie kupe kasy albo bierzecie kredyt a ciągnik się sypie serwis naprawia jak by chciał a nie mógł usterki się powtarzają albo wychodzą nowe i co? napisał to co myśli. przerabiałem coś takiego z samochodem i na końcu się gwarancja skończyła usterka nie usunięta i jakoś chodził ale tak nie powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by zrobił uczciwy człowiek to bym sie nieoburzył ale on to mnie ta sytuacja wkurwia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten Pan jest bardzo bardzo bogaty był posłem i ten ciągnik kupił w wielkiej promocji bardzo wielkiej. A że użytkuje go w górach i daje mu po garach jakiś jego pracownik to co sie dziwić że saprzęt sie psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz myśli że jak był posłem napisze jakieś oszczerstwo w gazecie to mu nowy ciągnik dają i przyjdą z kwiatami i przeprosinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to inna sprawa zwracam honor nie znam tego pana myślałem że to zwykły rolnik ale skoro tak to po polskiemu dobrze mu tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to inna sprawa zwracam honor nie znam tego pana myślałem że to zwykły rolnik ale skoro tak to po polskiemu dobrze mu tak

Ja tez nie znam tego pana ale widzę ze zawiść jest wszędzie, u posła jak i zwyklego rolnika. Prawda Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...