Skocz do zawartości
Farmer107

Sposoby łapania drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

Firma łapiąca kurczaki z okolic Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. szybko i sprawnie młode chłopaki. tel. 518923090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na łapaczy z okolic Chrzypska, niejaki pan Frąckowiak. Właśnie mi zadzwonił 5 godzin przed łapaniem że jemu sie nie opłaca przyjeżdzać na załadunek 6 tys. kurczaka w skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ekipę łapiąca to mogę taka polecić. Załadunek wykonują szybko sprawnie. Przyjeżdżają na każda ilość. Podaje kontakt 663821024.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesli chodzi o ekipe Pana Frackowiaka to korzystam z ich uslug od roku i widac ze sa solidni.Dobra organizacja pracy auta jada przed czasem do rzezni.Malo upadkow i uszkodzen. Sam Hamrol ich poleca wiec mozna i z nim porozmawiac na ich temat. Zadnego pijanstwa i balaganu. Ekipa godna zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesli chodzi o ekipe Pana Frackowiaka to korzystam z ich uslug od roku i widac ze sa solidni.Dobra organizacja pracy auta jada przed czasem do rzezni.Malo upadkow i uszkodzen. Sam Hamrol ich poleca wiec mozna i z nim porozmawiac na ich temat. Zadnego pijanstwa i balaganu. Ekipa godna zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie łapania kur... dorywczo zajmuję się tym już od niespełna roku i miałem okazję pracować w różnych miejscach z różnymi ludźmi i obyczajami. W jednym miejscu łapanie w 12 osobowej grupie zestawu za który nam płacono 40 zł na łepka, zajmowało nam niespełna 1.20 h i potrafiliśmy dziennie co najmniej 3 transporty zrobić, natomiast będąc w dwóch innych gospodarstwach to samo w innej o tej samej liczbie tylko że z innymi ludźmi już łapaliśmy 2.5 godziny gdzie w tym sposobie pracy można było złapać góra 2 bo potem człowiek już nie miał siły... Moim zdaniem najlepszym sposobem łapania przy użyciu samych ludzi to:

1. 3 pary znoszą z auta klatki... reszta osób zajmuje się łapaniem

2. następnie osoby noszące pomagają dołapywać jeszcze puste klatki

3. Potem 2 osoby na samochód, 2 osoby przy aucie a reszta w takzwanym pociągu wynosi klatki i ustawia je przed samochodem by tych dwóch ludzi wrzucało na auto... dzięki temu nie traci się czasu oczekując na to nim klatki zostaną wrzucone

 

i w ten sposób sprawnie wykonana praca zajmuje około 1.20 ... jeszcze nie spotkałem się z lepszym wynikiem...pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Interesuje mnie ile płaci się za łapanie kurczaków zarówno w kontenery jak i skrzynki oraz przy łapaniu indyczki. Czy to jest od sztuki czy od samochodu i ile osób łapie? Jak możecie to piszcie na maila psalm151@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie łapania kur... dorywczo zajmuję się tym już od niespełna roku i miałem okazję pracować w różnych miejscach z różnymi ludźmi i obyczajami. W jednym miejscu łapanie w 12 osobowej grupie zestawu za który nam płacono 40 zł na łepka, zajmowało nam niespełna 1.20 h i potrafiliśmy dziennie co najmniej 3 transporty zrobić, natomiast będąc w dwóch innych gospodarstwach to samo w innej o tej samej liczbie tylko że z innymi ludźmi już łapaliśmy 2.5 godziny gdzie w tym sposobie pracy można było złapać góra 2 bo potem człowiek już nie miał siły... Moim zdaniem najlepszym sposobem łapania przy użyciu samych ludzi to:

1. 3 pary znoszą z auta klatki... reszta osób zajmuje się łapaniem

2. następnie osoby noszące pomagają dołapywać jeszcze puste klatki

3. Potem 2 osoby na samochód, 2 osoby przy aucie a reszta w takzwanym pociągu wynosi klatki i ustawia je przed samochodem by tych dwóch ludzi wrzucało na auto... dzięki temu nie traci się czasu oczekując na to nim klatki zostaną wrzucone

 

i w ten sposób sprawnie wykonana praca zajmuje około 1.20 ... jeszcze nie spotkałem się z lepszym wynikiem...pozdrawiam ;]

 

 

 

3 transporty w jedna noc porazka my w noc od godz 22 do 5 czasami 6 rano ladujemy od 7 do 9 transportow. a skrzynek nie nosza juz od 5 lat recznie tylko woza wozkami od piwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie łapania kur... dorywczo zajmuję się tym już od niespełna roku i miałem okazję pracować w różnych miejscach z różnymi ludźmi i obyczajami. W jednym miejscu łapanie w 12 osobowej grupie zestawu za który nam płacono 40 zł na łepka, zajmowało nam niespełna 1.20 h i potrafiliśmy dziennie co najmniej 3 transporty zrobić, natomiast będąc w dwóch innych gospodarstwach to samo w innej o tej samej liczbie tylko że z innymi ludźmi już łapaliśmy 2.5 godziny gdzie w tym sposobie pracy można było złapać góra 2 bo potem człowiek już nie miał siły... Moim zdaniem najlepszym sposobem łapania przy użyciu samych ludzi to:

1. 3 pary znoszą z auta klatki... reszta osób zajmuje się łapaniem

2. następnie osoby noszące pomagają dołapywać jeszcze puste klatki

3. Potem 2 osoby na samochód, 2 osoby przy aucie a reszta w takzwanym pociągu wynosi klatki i ustawia je przed samochodem by tych dwóch ludzi wrzucało na auto... dzięki temu nie traci się czasu oczekując na to nim klatki zostaną wrzucone

 

i w ten sposób sprawnie wykonana praca zajmuje około 1.20 ... jeszcze nie spotkałem się z lepszym wynikiem...pozdrawiam ;]

 

 

 

3 transporty w jedna noc porazka my w noc od godz 22 do 5 czasami 6 rano ladujemy od 7 do 9 transportow. a skrzynek nie nosza juz od 5 lat recznie tylko woza wozkami od piwa... a nasz czas jednego auta z przyczpa ok 45 do 50 minut w 15 osob;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny system dla mnie skuteczny ładowarka schafer plus zamiast łyżki specjalna rama coś jak platforma wchodzi 21 pojemników trzy słupki i jazda na auto podniesione tylko wciągnąć 9 ludzi i 1 godzina skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ładuje brojlera w kontenery dajcie znać

 

 

chodzi Ci o firme typu adros? to ja akurat powiem ze tak;) tylko u nas sie za bardzo nie oplaca za takie kontenery placa nam 3 moze 4 gr od sztuki a za zwykle skrzynki mamy placone 8 moze 9 gr. przy kontenerach najbardziej sie oplaca na godzine;) jak w duzo osob a my np staramy sie w 5 max 7 osob to wtedy za sztuke i tak ok 45 min i zaladowane zalezy tez od tego czy mokro na kurniku bo jak mokro to strasznie dlugo im to schodzi;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktos szuka firmy do łapania kurczaka to mogę polecic bo jakiś czas temu zatrudniłem nową i jestem bardzo zadowolony. Widac ze firma konkretna organizacja pierwsza klasa czas załadunku perfekcyjny w kontenery jak i w skrzynki no i co najważniejsze nie widac uszkodzeń związanych z załadunkiem. Z tego co słyszałem to wszyscy hodowcy bardzo sobie chwalą tą firmę. Podaje namiary: Dawid Frąckowiak nr tel 662-240-623

Ta firma już nieistnieje, bo miras68 to jest stary Dawida a on to jest czób i zabronił Dawidowi łapania na innych kurnikach. Miras68 ma 7 kurników i oddaje kurczaki do kozigłów i brychcyków i zazdrośćił Dawidowi że więcej zarabia na łapaniu niż on na tej jego hodowli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w chwili obecnej łapie kurczaki w Holandii,ale w Maju wracam do Polski i mam pytanie czy w okolicach Szczecina są jakies firmy łapiące kurczaki?

W Holandii łapie się głównie w kontenery cztero i pięcio szufladowe jest to bardzo wygodne.

Jezdzimy w grupach 6 i 8 osobowych,różnie 8 aut 10 gdzie na auto wchodzi średnio 7 tysięcy kurczaków w zależności od kontenerów.Jedno auto robimy w 40minut czasami szybciej,może ktoś ma jakieś namiary na takie firmy w okolicach Szczecina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja łapę indyki mam płacone 40zł na łepka od samochodu na 16 ludzi i w okolicy są kury mamy 4,5gr od sztuki 6 osób na kontenery i 10gr od sztuki 13 osób na skrzynki. chciałbym założyć firmę jakie badania potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma łapaczy kur z okolic Międzyrzeca podlaskiego . Dojazd do klienta do 150 km do uzgodnienia / Atrakcyjne stawki , nr 662143822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szanowni Państwo nasza Ekipa CHICKENMAN – Międzyrzec Podlaski przy dobrych warunkach załadowuje cztery pełne składy, czyli około 21000 szt w około 260 minut w 10 osób, jeśli warunki panujące na kurniku są trudne pracujemy w 12 osób i mieścimy się w wyżej wymienionym przedziale czasowym. Mowa jest o załadunku w skrzynki. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chickenman działa teraz pod inną nazwą MAX CONTROL

 

Aktualny numer telefonu: 797315916

 

Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapacze kur i indyków z okolic miedzyrzeca Podlaskiego do 150 km .duże doświadczenie.tel 662143822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapacze kur, kaczek, gęsi z Międzyrzeca Podlaskiego. 4 – letnie doświadczenie w załadunku drobiu. Tel. 797315916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ceny załadunku żywca drobiowego kształtują się na poziomie:

 

Kaczka typu brojler 0,17 – 0,20 zł/szt.

Kaczka typu Eco ( zagrodowa ) 0,20 – 0,23 zł/szt.

Gęś typu brojler 0,26 – 0,30 zł/szt.

Gęś typu owsiana 0,30– 0,35 zł/szt.

Kura nioska towarowa klatkowa 0,20 – 0,23 zł/szt.

Kura nioska towarowa ściółkowa 0,17 – 0,20 zł/szt.

Kura nioska reprodukcyjna 0,23 – 0,26 zł/szt.

Kurczak typu brojler – kontenery 0,06 – 0,08 zł/szt.

Kurczak typu brojler – skrzynki 0,09 – 0,14 zł szt.

Kurczak typu Eco ( zagrodowy ) – kontenery 0,07 – 0,09 zł szt.

Kurczak typu Eco ( zagrodowy ) – skrzynki 0,10 – 0,15 zł szt.

Indyk 0,55– 0,70 zł/szt.

Indyczka 0,45 – 0,55 zł/ szt.

 

Ceny innych prac związanych z produkcją żywca drobiowego:

 

Szczepienie drobiu 0,14 – 0,17 zł/szt.

Przenoszenie drobiu 0,04 – 0,06 zł/szt.

Rozładunek pisklaków 0,02 – 0,04 zł /szt.

Rozładunek młodych kur niosek klatkowych 0,16 – 0,20 zł/szt.

Rozładunek młodych kur niosek ściółkowych 0,14 – 0,17 zł/szt.

 

Źródłem informacji j są zestawienia cenowe różnych ekip załadunkowych w tym MAX CONTROL 2015

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o informację czy na usługi wystawiacie faktury?

 

Jaro

 

Obecnie ceny załadunku żywca drobiowego kształtują się na poziomie:

 

Kaczka typu brojler 0,17 – 0,20 zł/szt.

Kaczka typu Eco ( zagrodowa ) 0,20 – 0,23 zł/szt.

Gęś typu brojler 0,26 – 0,30 zł/szt.

Gęś typu owsiana 0,30– 0,35 zł/szt.

Kura nioska towarowa klatkowa 0,20 – 0,23 zł/szt.

Kura nioska towarowa ściółkowa 0,17 – 0,20 zł/szt.

Kura nioska reprodukcyjna 0,23 – 0,26 zł/szt.

Kurczak typu brojler – kontenery 0,06 – 0,08 zł/szt.

Kurczak typu brojler – skrzynki 0,09 – 0,14 zł szt.

Kurczak typu Eco ( zagrodowy ) – kontenery 0,07 – 0,09 zł szt.

Kurczak typu Eco ( zagrodowy ) – skrzynki 0,10 – 0,15 zł szt.

Indyk 0,55– 0,70 zł/szt.

Indyczka 0,45 – 0,55 zł/ szt.

 

Ceny innych prac związanych z produkcją żywca drobiowego:

 

Szczepienie drobiu 0,14 – 0,17 zł/szt.

Przenoszenie drobiu 0,04 – 0,06 zł/szt.

Rozładunek pisklaków 0,02 – 0,04 zł /szt.

Rozładunek młodych kur niosek klatkowych 0,16 – 0,20 zł/szt.

Rozładunek młodych kur niosek ściółkowych 0,14 – 0,17 zł/szt.

 

Źródłem informacji j są zestawienia cenowe różnych ekip załadunkowych w tym MAX CONTROL 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie wykonywane przez z nas usługi wystawiamy faktury bezpośrednio po zakończeniu prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kombaj do łapania drobiu firmy Apollo Universal. Kombajn sprowadzony z Belgii, używany wyłącznie do łapania własnych kur. Rok 2004, 1017 motogodzin, heder 6m. Maszyna praktycznie identyczna jak na filmie:

Do obejrzenia w miejscowości Wysokie Mazowieckie. tel. 512 265 096

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...