Skocz do zawartości
Chochlik23

Jak oceniacie komfort w swoich ciągnikach?

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem juz troche podciągnietego w latach ursusa. Dla mnie punktem odniesienia byla trzydziestka i 360 więc mój nowy 1002 daje mi więcej komfortu . dość szczelna kabina nie rzuca. wiadomo nowe ciagniki oferuja durzo wiecej ale osobom które miały 30 czy tez 60 to juz cos powyrzej c385 da więcej komfortu. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem juz troche podciągnietego w latach ursusa. Dla mnie punktem odniesienia byla trzydziestka i 360 więc mój nowy 1002 daje mi więcej komfortu . dość szczelna kabina nie rzuca. wiadomo nowe ciagniki oferuja durzo wiecej ale osobom które miały 30 czy tez 60 to juz cos powyrzej c385 da więcej komfortu. pozdrawiam.
w ostanim farmerze pisza o uzytkowaniu ciągnikow, jak sie sprwauja w praktyce i jeden gosciu przesiadł sie z 60 na JD 6320 podajze z klimą to dopiero jest kontrast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ale poprwae stanu mozna zauwarzyć juz przy takiej zmianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W C-360 z okrągłą kabiną jeżdzi sie na obrotach do 1600 nie z oszczędności lub że sie ma duzo wolnego czasu. Niee poprostu powyżej 1600 kabina wpada w rezonans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadka z c-330 do JD 2030 luxus ogzewanie cisza nie mam potem drgawek w rękach od kierownicy i oscisków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W C-360 z okrągłą kabiną jeżdzi sie na obrotach do 1600 nie z oszczędności lub że sie ma duzo wolnego czasu. Niee poprostu powyżej 1600 kabina wpada w rezonans.

Ja w takiej kabinie widzę tylko maskę ciągnika i to tylko do połowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja Marcin82 widoczności jest kiepska a przez małe okienka na wysokości kolana powalajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze T25 ma duzo biegów i że bardzo ciężko się kreci kierownicą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy ma dużo biegów zaledwie 8 do przodu i 6 do tyłu zależy jeszcze od wersji a co do kierownicy to nie jest tak źle z kręceniem gorzej raczej z luzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tradycyjny układ i nie narzekam. Najlepiej siewnik zbożowy jak zasype cały zbożem to prawie jak wspomaganie Najciężej jest kręcić w 4011 na orginalnej kolumnie często już zużytej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin z tym siewnikiem to mi się przypomina jak robiłem prawko na starze bez wspomagania to nasypaliśmy na tył piachu to dopiero było lekko na placyku fajerą kręcić cofając z przyczepą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tradycyjny układ i nie narzekam. Najlepiej siewnik zbożowy jak zasype cały zbożem to prawie jak wspomaganie Najciężej jest kręcić w 4011 na orginalnej kolumnie często już zużytej...
Wystarczy systematycznie smarować - ja kręcę jedną ręką nawet w miejscu (a mam założone 110kg obciążenia) - tyle, że gumy mają jedynie śladowe ilosci bieżnika:lol: Co do oryginalnego układu w 40, to tak jak napisał Marcin - nie dość, że ciężko chodził to najczęściej miał takze duże luzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miccao widocznie masz dużą krzepę bo zanim założyłem wspomaganie to miałem kierownicę od stara tylko że przednie gumy mam 11,5/15,3 oraz zamontowany tur i wierzmi warto było poświęcić dwa dni roboty na montaż wspomagania i dziwie się że fabrycznie nie montowali wspomagania pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...