Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są podane już terminy egzaminów ja zdaję w pierwszym terminie. Może jakaś przedegzaminacyjna integracja?

1446834 moje gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey, wie ktos jak wygladaja te egzaminy?

czemu sa ustne

czemu wykaz egzaminów nie pokrywa sie z tymi przedmiotami które są podane w materiałach szkoleniowych?

a i gdzie najlepiej sie zatrzymać w tym Wałczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałam maila od administratora z adresami noclegów jeśli nie dostaniesz, to jutro ci podam oki dwa przedmioty są inne niż materiały ( nie uczcie się podstaw rachunku ekonomicznego i czynników prod. rol. )rozmawiałam z babką i maja nam PRAWDOPODOBNIE dosłać obawiam się tylko czy wyrobią się przed 22.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wprowadzać zamętu, ale nie znalazłwszy sie na liście zadzwoniłem do wałcza i kopara mi opadła...

głos w telefonie poinformował, że weszła decyzja z ministerstwa i wała z wałcza, będą odsyłać papiery- może coś wam wiadomo? bo do pierwszego kwietnia daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie może jakoś zbiorowo zamowimy noclegi i wtedy będzie taniej

WOJCIECHOS jak nie ma ciebie na liście to nie wiem ja jakos sie znalazlem

Co do materiałów to nie mam pojęcia bo tylko mam te z PPR-u, chyba mi przyjdzie przejść się do biblioteki i ostro czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dziś dzwoniłam do wałcz i zatkało mnie wojciechas miał rację od 18.10 nie można przeprowadzać egzaminów eksternistycznych więc na razie wszystko odwołane mamy czekać do końca tygodnia ( może wynajdą inna formę przeegzaminowania nas) i wszystko poszło psu na .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...