Skocz do zawartości
miccao

AR Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

ejo chlopaki a ja tez studiuje na tej uczelni i jestem wlasnie na pierwszym roku AGROBIOINZYNERII..... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ejo chlopaki a ja tez studiuje na tej uczelni i jestem wlasnie na pierwszym roku AGROBIOINZYNERII..... pozdrawiam

To na wydz. rolniczym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na wydz. rolniczym?

tak na wydziale rolniczym... mialo byc to agrobiznes ale zmienili nazwe i troche przedmiotow .. i tym sposobem jestm wlasnie na AGROBIOINZYNERII oczywiscie studia zaoczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również Agrobioinżynieria specjalność wezmę Agrobiznes ale tę wybiera się na 5 semestrze, studiuje dziennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No!!! Anatomia dzisiaj zaliczona. Jeszcze tylko biologia i chemia i znowu luz

A moje studia nie są dzienne tylko całodobowe (kiedy są zaliczenia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o widac ze duzo ludzisk z AR pozdro dla was

ja jutro sie wybieram do dziekanatu zeby sie przepisac z grupy do innej bo mam chemie z Mącik-Niewiadomska a angielski z Adamus i juz cieniutko wiem z doswiadczenia lat wczesniejszych heh.... wystarczy mi ze chemie mam z ta menda nie chce znowu zostac na 1roku przez chemie przepisuje sie do Kosteckiej przynajmniej raz u niej mialem semestr zaliczony hehe.... i powiedzcie mi cos o pani Marcie Dmitruk od botaniki?? pierwszy raz mam z nia stycznosc i jaka jest??

nooo a dla pani z dziekanatu trzeba czekoladke kupic dla blondyneczki a ktos juz kupywal?? i jaka lubi?? heheee. za 2tygodnie zjazd

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam zamiar studiować zaocznie na AR w Lublinie. Za ponad miesiąc będę już w 3kl. LO profil mam historia-geografia-angielski. Trochę żałuję że jednak nie Matma-biola-fiza.NA pewno łatwiej byłoby sie dostać z tymi przedmiotami. A tak będę zdawał polski, geografię, angielski na podst. Dostane sie na te studia / jak myślicie? np. na agrobioinżynierię?, lub coś z hodowla zwierząt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej polski i angielski zdawać na rozszerzonym? Gdy ja skłądałem to bardziej opłacało się zdać t 2 przedmioty w rozszerzeniu choćby na te 30% niż na poziomie podstawowym na 100%. I nie wiem czy nie będzie Ci potrzebny jakiś inny przedmiot, bo geografia chyba nie jest brana pod uwagę na wszystkich kierunkach. Ale to już musisz sam sprawdzić.

A czy się dostaniesz? Zależy czy dużo uda Ci się z matury wyciągnąć. Albo inaczej-jeśli konkurencja napisze maturę gorzej niż Ty to się dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Geo koniecznie rozszerzona, w podstawie możesz być w ogóle nieklasyfikowany, w zasadzie państwowe uczelnie biorą pod uwagę jedynie rozszerzoną maturę, ot tak, zamiast egzaminów wstępnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za podpowiedzi, no może to i dobry pomyśl z rozszerzona geografią. I raczej tak zrobię, ba, na pewno nawet. A może ang. rozszerzony dorzucić. Zwiększa się wtedy szanse na przyjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi