Skocz do zawartości
janek111

dezynfekcja

Rekomendowane odpowiedzi

a co mozecie powiedziec o ogolnej dezynfekcji posadzki najzwyklejsza soda kaustyczna stosuje to ktos

 

Może ze 20 lat temu tak - teraz nie. Szkoda posadzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

odnośnie mycia i dezynfekcji systemu pojenia,a także utrzymania "czystej"wody w trakcie odchowu,polecam preparat o nazwie oxypur-świetne rezultaty,

w przypadku pytań mój telefon 508 231 003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś stosował kostkę którą się podpala w celu uzyskania dymu do dezynfekcji hali - ktoś wie jak ten środek się nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam kostki do dezynfekcji o nazwie Formaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony zestaw preparatów do cyklu mycia i dezynfekcji? Chodzi o 3 preparaty, które będą dobrze współgrały:

- mycie

- dezynfekcja wstępna

- dezynfekcja końcowa

 

Zależy mi, żeby były dobrze dobrane pod kątem spektrum działania i składników czynnych. Żeby się różniły. No i żeby trzaskały salmonelle

 

Co do dezynfekcji linii wodnej to już zdecydowałem się na preparaty z Cidlines (Tornax agro + CID 2000).

 

Aha - chodzi o hale brojlera kurzego.

 

Dzięki z góry za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do mycia

Lerapur RHE 132 to płynny, mocno stężony pianotwórczy środek myjący

dezynfekcja

Lerasept T 430 – jest płynnym, pieniącym się środkiem dezynfekującym o silneym działaniu: bakteriobójczym(na wszystkie formy wegetatywne bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych), wirusobójczym i grzybobójczym.

 

 

Co do dezynfekcji i odkamieniania linii wodnej to zdecydowanie LERASEPT FORTE silny dezynfektant na bazie kwasu nadoctowego, kwasu octowego i nadtleneku wodoru.

Więcej informacji http://www.vespaddd.com.pl/index.php?d=1&pd=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakąś odpowiedź nie-reklamę No ale tak czy siak dzięki. Poczytam, bo nie znam tych preparatów.

 

Mam już jakieś swoje pomysły na temat takiego programu dezynfekcyjnego, wkrótce się podziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam - czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony zestaw preparatów do cyklu mycia i dezynfekcji? Chodzi o 3 preparaty, które będą dobrze współgrały:

- mycie

- dezynfekcja wstępna

- dezynfekcja końcowa

 

Zależy mi, żeby były dobrze dobrane pod kątem spektrum działania i składników czynnych. Żeby się różniły. No i żeby trzaskały salmonelle

 

Co do dezynfekcji linii wodnej to już zdecydowałem się na preparaty z Cidlines (Tornax agro + CID 2000).

 

Aha - chodzi o hale brojlera kurzego.

 

Dzięki z góry za podpowiedzi.

 

Zobacz na:

 

www.najlepszadezynfekcja.pl

www.ddd-1.pl

 

znajdziesz tam warianty mycia i dezynfekcji - obojętnego, zasadowego i kwaśnego kurnika.

 

Jeżeli nie masz problemu z Salmonellą nie wyrzucaj za dużo forsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe brązowe żuczki (ok 6 mm) z błyszczącymi skrzydełkami to larwy pleśniakowca czy coś innego może to być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to larwy pleśniakowca bowiem są one bezskrzydłe. Zrób zdjęcie i wklej to może skojarzymy o jakie "potwory" Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larwy to może i nie, ale postać dorosła? Jak najbardziej. Tak wygląda?

 

98393.jpg

 

Jeśli tak - to pleśniakowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli macie problem z pleśniakowcem piszcie na gg 10630536

postaram się pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DESPADAC 5L cena 180zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=323

 

Rapicid 5l cena 245zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=394

 

Ecocid S 1kg cena 79zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=397

 

TH4+ 5L cena 160zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=399

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zajmujemy się dystrybucją preparatów, urządzeń oraz akcesoriów wykorzystywanych w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Oferta obejmuje produkty najlepszych i uznanych przez Państwa producentów oraz dystrybutorów z zakresu monitorowania i zwalczania szkodników sanitarnych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

www.vespaddd.com.

e-mail: biuro@vespaddd.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko ile kosztuje dezynfekcja kurnika wykonana przez specjalizujące się w tym firmy? do tej pory robiłem to sam ale z racji wieku postanowiłem to komuś zlecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko ile kosztuje dezynfekcja kurnika wykonana przez specjalizujące się w tym firmy? do tej pory robiłem to sam ale z racji wieku postanowiłem to komuś zlecić.

 

ja płacę za jeden obiekt średnio 500 zł - to zależy jaki sierodek zastosujesz i jaki jest wielki kurnik.

Ps. jest konkretny facet w lubuskim, ktory to robi dobrze i jest bardzo ,, kumaty " w tym temacie ( były chodowca ) nie będę robił mu reklamy, ale na priva napisz to podam Ci namiary - napewno się dogadacie bo jest bardzo elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko ile kosztuje dezynfekcja kurnika wykonana przez specjalizujące się w tym firmy? do tej pory robiłem to sam ale z racji wieku postanowiłem to komuś zlecić.

 

specjalizujemy się w dezynfekcji kurników - proszę zajżeć na stronę

www.ddd-ozon.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko ile kosztuje dezynfekcja kurnika wykonana przez specjalizujące się w tym firmy? do tej pory robiłem to sam ale z racji wieku postanowiłem to komuś zlecić.

 

rozumiem ale jeśli mógłby mi pan przesłać cennik na meila z góry dziękuję

 

ja płacę za jeden obiekt średnio 500 zł - to zależy jaki sierodek zastosujesz i jaki jest wielki kurnik.

Ps. jest konkretny facet w lubuskim, ktory to robi dobrze i jest bardzo ,, kumaty " w tym temacie ( były chodowca ) nie będę robił mu reklamy, ale na priva napisz to podam Ci namiary - napewno się dogadacie bo jest bardzo elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...