Skocz do zawartości
kondor

Poprawy w Łowiczu z III edycji "tech. roln."

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja jade na poprawke do Łowicza 6-8 listopad oraz 13. W końcu trzeba coś poczytać

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

To widzę że zdajesz coś innego,technologia produkcji roślinnej? Masz coś ciekawego na temat podstawy produkcji roślinnej? Może spisane pytania jakie sie pojawiały, jakieś materiały? Moje gg 1174477.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich poprawkach piszecie? Ja też jestem z III edycji technika-rolnika i nie miałem możliwości nawet złożenia dokumentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o poprawkach z 3 edycji technika rolnika, teraz zaczeły sie porawki, i trza znów jechac i stanąc przed komisją i sie produkowac bo za pierwszym azem nie przepuścili , szkoda. Trza walczyć, tylko czasu na nauke nie ma. Bedziemy wode lać hheh może pomoże .

 

Pozdrawaim.

 

powodzenia zdający ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy zdawaliście po raz pierwszy. Ja skończyłem kurs na wiosnę 2007 i nie mogłem nawet złożyć dokumentów bo szkoła w ŁOWICZU JUZ NIE PRZYJMOWAŁA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

To widzę że zdajesz coś innego,technologia produkcji roślinnej? Masz coś ciekawego na temat podstawy produkcji roślinnej? Może spisane pytania jakie sie pojawiały, jakieś materiały? Moje gg 1174477.

 

Pozdrawiam

Ja mam pobrany tylko ze szkoły z dziekanatu zakres wymaganych zagadnień i będę to porównywał z materiałami udostępnionymi przez ppr. Ale czy zdążę to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zdawałem po raz pierwszy jakoś w maju tego roku? A za ten kurs co mówisz to zapłaciłeś ??? kiedy ty to płaciłeś? Kiedy chciałeś papiery składać???

 

A co do porównywania tych materiałów, heheh, w tych materiałach sa takie dziury że hej, widzę że wcześniej nie przeglądałeś, i nie widziałeś co sie pojawiało na egzaminie. Ja bym tych co to przygotowali a potem sprzedali za ta kasę to bym po wystrzelał hehe. Ale co zrobić, może własnym kąbinowaniem i przysłowiowym laniem wody sie wybronimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy znajdują sie takie osoby które wybierają sie na poprawki do Łowicza???

 

No hej, ja bede 13,14,15 listopad. Egzaminy zdawałem 16-19 kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Hmmmmmmm uczyć ale z czego???? Chyba macie jakieś książki do nauki, bo z tych materiałów co ja mam to mam sie uczyc śmieszne

 

Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Doszły słuchy że ktoś posiada ładny zbiór pytań na egzaminy , koleżanka z Łowicza która spisywałaś pytania prosimy odezwij się (pewnie nie ja jedyny ). Lub te osoby które otrzymały pytania od niej . Trochę współpracy i może przejdziemy przez te egzaminy

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na 13 i 14 listopada zaliczyć podstawy produkcji zwierzęcej i technologie produkcji zwierzęcej.Do zobaczenia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie nikt sie nie znajdzie z tymi pytaniami . Bo co mieli pewnie zdali, i już na forum nie zaglądają, a co maja poprawki zapewne nie mają tych pytań . Mam nadzieje że jednak sie ktoś znajdzie i nie za późno, po fakcie .

 

POZDRAWIAM zdających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie podzialy stare marcowo/kwietniowo tematy na temat egzaminow. Tam bylo podanych mase pytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Malnika może spisałaś te pytania??????? I sie podzielisz?????????

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

 

Jak widać nikt się nie znalazł do pomocy, a jutro trza wyjechać na egzaminy . Czyli nikt sie nie znajdzie . ehhhhhh powodzenia na egzaminach.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Już po poprawce hehehehe. Informacja dla wszystkich co zdają poprawki że obowiązkowo trza zdać egz. praktyczny. Zwolnienia nie obowiązują. POWODZENIA. Ja już mam pozytywnie za sobą

 

POZDRAWIAM

 

ps. mnie na forum już nie będzie, jak coś to gg.1174477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...