Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o rozsiewaczach nawozowych

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie opinie o rozsiewaczach Motyl Compakt (z wibrującym dnem) z Augustowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupic taki rosiewacz rozmawialem z dwoma uzytkownikami i je bardzo chwalili ale cena nie jest najnizsza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chwalili ci użytkownicy, jakie konkretnie cechy i rozwiązania, czy to jest gdzieś napisane (prasa fachowa) i ile ta maszyna kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym zakonserwować rozsiewacz na zimę. Jest schowany w stodole. Czy jak posmaruję olejem będzie dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym zakonserwować rozsiewacz na zimę. Jest schowany w stodole. Czy jak posmaruję olejem będzie dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej to niezbyt dobry pomysł jesli chodzi o srodek skrzyni, ale łancuchy i takie tam elementy robocze możesz smiało olejem maznac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byłaby rozsądna cena rozsiewacza lejka chyba 300L??Jest w stanie zardzewiałym Pytam się,bo ma koles do sprzedania tylko nie wie ile wołać a ja bym go kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja kupilem 300 l. tylko z plastikowym zbiornikiem i z "Promaru" za 900zł."

Myślę, że 40-50% ceny nowego... Tak 350-400PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twój rozsiewacz

To był cytat, ja nie kupowałem, mam właśnie stary z metalowym lejkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy!!!! Muszę kupić jakiś rozsiewacz do nawozu, najlepiej 2 talerzowy o szer. roboczej około 15m. i dobrze jakby miał hydrauliczne otwieranie. Do tej pory sprawdzał się stary "lejek" ale niestety dobiega jego koniec. Co byście polecili do kwoty około 3 - 4 tyś zł. i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Kupiłbym nowy ale świnki tanie... i sprawdzałem, nowy z Brzegu o ład. 500 kg to wydatek około 8 tys brutto. A może ma ktoś na sprzedaż coś dobrego?

z góry już dziękuje za odpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie kupisz ładnego amazona 1500l zau 1501. Ja takiego mam od 3 lat i spisuje sie super, dałem 3500zł. ma hydrauliczne otwierania z mozliwoscia otwierania jednego lub 2 otworów. U mnie chodzi z 7341 i ładuje do pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za tyle na allegro to rozsiewacze sa w oplakanym stanie a z brzegu nowke mozna za okolo 4 tys kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak daleko rozrzuca nawóz zwykły lejek(300kg).Chodzi mi też na jakim biegu jechać i na jakich obrotach(C-360)Słyszałem,że dobra dawką na 2ha jest 300kg czy jakoś tak,jak sie pomyliłem to mnie porawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie morze ktoś sie oriętuje jak sprawuje się rozsiewacz nawozu pneumatyczny z rozkładanymi lancami ? Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie morze ktoś sie oriętuje jak sprawuje się rozsiewacz nawozu pneumatyczny z rozkładanymi lancami ? Z góry dziekuje za pomoc

 

Pisałem o tym Poszukaj jedną stronke dalej. Dlaczego niektórzy nie czytaja tylko idą na łatwizne walą post i czekają aż sie im odpisze? Powodzonka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...