Skocz do zawartości
Jola1

Ceny jaj wylęgowych mięsnych

Rekomendowane odpowiedzi

ceny na razie bez zmian , a tak z innej beczki : podobno mamy pożegnać "działy specjalne " w sęsie podatkowym . Ciekawe od kiedy i co wzamian ? Pasza po oko. 730 netto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę likwidować stado w grudniu, czy moglibyście podać jakieś ceny skupu kury mięsnej . Przy obecnym spadku cen brojlera ciekawe jak one się kształtują .

Ceny jaj i paszy bez zmian , jajo schodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jest , czyżby towarzystwo się obrazłlo . No to na "pocieszenie" Wam napiszę : cena jaja na 70 gr netto ............... i jak się teraz czujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co jest , czyżby towarzystwo się obrazłlo . No to na "pocieszenie" Wam napiszę : cena jaja na 70 gr netto ............... i jak się teraz czujecie ?

sąsiad zdawał w ubiegłym tygodniu 2,05 netto, ale zainteresowanie znikome było ,no i śpieszyło mu się, cenka taka sobie na jajka na dziś ,nawet tzw duże integracje lepiej płacą, pozdrawiam 3maj się kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedle mnie jajko powinno kosztować 1zł przy tych kosztach, szczepieniach itp. ale co zrobić jak jeden z drugim z hodowcą cieszy się ,że wgl. biorą mu jaja a za ile i kiedy zapłacą to nie ważne, z takkim myśleniem cała branża traci:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wedle mnie jajko powinno kosztować 1zł przy tych kosztach, szczepieniach itp. ale co zrobić jak jeden z drugim z hodowcą cieszy się ,że wgl. biorą mu jaja a za ile i kiedy zapłacą to nie ważne, z takkim myśleniem cała branża traci:(

 

Ciekawe ile wg Ciebie powinien kosztować litr mleka, kilo żywca wieprzowego, brojlerowskiego... Troche umiaru. Branża to może tracić przez ludzi wypisujących takie glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STACHU jeżeli potrafisz sprzedawać jaja po 1 zł to gratulacje , nic do tego nie mam . Podobno od nowego roku nie będzie odszkodowań za salmonelle . Jeżeli to prawda to może STACHU będzie miał za jaja 1 zł albo nie będzie .... nie kracze tak tylko gdybam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa producentów jajka wylęgowego z podlasia zrzeszona w Polskim Związku Producentów I Hodowców Drobiu poszukuje strategicznego odbiorcy lub odbiorców jaj wylęgowych Ross-308 i Hubbard. Oferowane jaja są różnowiekowe, skala produkcji to ok 300 000 szt tygodniowo.Osobą upoważnioną do kontaktu w tej sprawie jest Pan A.Medykiewicz tel: 876424087.

Pozdrawiam wszystkich drobiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra trochę mnie poniosło, ale jak słysze o intersach jakie robią wylegarnie a mi zalegają z płatnościami o mnie szlak trafia, ale jak nie bedzie odszkodowań to tylko się modlić o zdrowie kur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie Boże Narodzenie to się wszyscy pomodlimy , Wszystkim wszyskiego najlepszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w Nowym 2010 Roku życząc zdrówka, szczęścia pomyślności i oczywiście wysokich cen jajek!!!

 

Prywatne wylęgarnie dzwonią za jajeczkami, cena wolnorynkowa to 0,78 do 0,82 netto. I taka sytuacja utrzymuje się od ok. 1.5 miesiąca.

Jeśli ktoś sprzedaje drożej to proszę pisać.

Cena na umowach 0,70- 0,72-0,74 netto.

 

Pozdrawiam Kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Szukam jajek dwóżółtkowych kto ma na sprzedaż i po ile chętnie kupie ( mazowieckie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jaka tam cena jaj wylęgowego u Was?

na mazowszu super popyt i jaja dojeżdżają do 90 groszy (netto)- wolny rynek.

cena w dużych zakładach od 0,72 do 0,76 netto (kontraktacja) + wartość biologiczna.

 

Poproszę o ceny u Was !

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontraktacja podobnie, a na wolnym rynku sie nieorientuje

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kontrakcie 73 netto + wartość b. , wolny rynek podobno 90gr brutto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tamtego rejonu to Suwałki szukają jajka

Grupa producentów jajka wylęgowego z podlasia zrzeszona w Polskim Związku Producentów I Hodowców Drobiu poszukuje strategicznego odbiorcy lub odbiorców jaj wylęgowych Ross-308 i Hubbard. Oferowane jaja są różnowiekowe, skala produkcji to ok 300 000 szt tygodniowo.Osobą upoważnioną do kontaktu w tej sprawie jest Pan A.Medykiewicz tel: 876424087.

Pozdrawiam wszystkich drobiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja wylęgowego brakuje wylęgarnie dzwonią cena średnia to 85-90gr i wyżej mam do sprzedania koguta ross308 26 tyg. szczepiony na ILT w ilości ok. 200 szt. tel. 605261313.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj brakuje bo znaczna część idzie na export na Zachód, Czechy i Ukraina, itp. płacą za jajko ok. 1.20zł więc zakłady wcale nie lęgną u siebie tylko wysyłają dalej, to się nazywa biznes, gdyby tak hodowcy się zgrali to przy większej ilości i znajomościach można by nieźle zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się popsuło , jaja zalegają w zwd , a końca nie widać , cena spadla na ,70gr netto , pasza 731 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się wcale nie dziwie jak ZWD stawiają po pare kurników repro, zawsze będzie nadprodukcja i niska cena, na kokosy nie ma co liczyć tylko żeby na rachunki i na życie starczyło, taka rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba niedługo cena jaja wylęgowego pójdzie w górę!!!

W mojej okolicy w tym i następnym tygodniu poszło/pójdzie pod nóż 6 kurników reprodukcji. (ok 70 000 szt kur).

Cena jaj zaczyna się w tej chwili od 70 gr brutto (wolny rynek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...