Skocz do zawartości
Eryko.

Opony do Maszyn Rolniczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, je,sli chodzi o opony mogę wam polecić firme "HETMAN", bodajże ze śląska, mi przywiózł gościu opony do kombajnu, używki, z gwarancją, 3 rok na nich pojade i nic sie nie dzieje, fakt, że z dobrej firmy, bo goodyear, ale rewelacyjna cena jak na niskoprofilowe całostalowe (od jakiejś ładowarki). Polecam!!! tel.-602 672 684, ma wszystkie możliwe rozmiary, używane i nowe i przywozi na miejsce, do mnie miał 600 km.

 

/edit - Wto Cze 27 21:59:46

A jak chcesz luki, to mam opony 225-70-16, są to zimówki goodyear, "jodełka", jeżdziłem na nich oplem senatorem 2 zimy, mają ok 5mm bieżnika, idealnie pasowały by do ruska na przód, a tak pomijając wszystko, to nowe rolnicze 16 do traktorów u nas są po ok 200zł z montażem , a szukałeś na allegro, widziałem kiedyś po 50zł nieużywane 16!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko ruszyć sie jak to reklama mówi i można coś fajnego kupić ja używne w fajnym stanie do 30 za litr wuodki za sztuke kupiłem do tyłu hehehehe

 

/edit - Wto Cze 27 22:08:45

Gościu jak do ziomka przyjechałem po nie to jak on sie poruszał to wiele z chodzeniem nie miało wspólnego nie ale z tym dobrym stanem to może przesada ale dobry stan jak za te kase mają jeszcze troche bieżnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i obróciła się przodem do mnie, hehe. A masz racje jaro, wystarczy poszperać!!!

 

/edit - Wto Cze 27 22:11:23

sory,Gibon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He 225-16 ciekawe kto by tym skręcał , chłopak kierownicę mógłby ukręcić , o a na tył może ze 650 ale by mial uciąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak super by wyglądał, nie?, żarty na bok, ale ukręciłby. Gibon, masz racje, jak poszperasz, to znajdziesz co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225 to nie jest tak wclae dużo mi by takie do tura sie przydały do 3512, 225/55 16 mam teraz w bmw :0 ale zakładam drugiw alusy i opony 235/45 r17, wiec bede ila 4 sztuki 225/55 r16 do 3512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojej 40 kiedyś przerobiłem sobie piasty i założyłem koła od przyczepy-11,5-15,3 , ale się prezentowała!, a kręciło się bez większego wysiłku, a z tyłu mam przy 40 16,9-28 bieżnikowane i poszerzony rozstaw kół z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w MF 235 z przodu opony 245/45/16,zimowe, super sie jeżdzi,kierownica chodzi lekko,a skręca sie bez problemu ,tylko na mokrej trawie lekko się ślizga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przy 60 10-15, spokój był dopóki tura nie dostała, ręcę można powyrywać trzeba było z powrotem założyć te wąskie skopane oponki na, których w polu się topie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mf to kierownica wogóle lekko chodzi ale trzeba sie nakręcić ale i tak wychodzi na plus bo ręce tak nie bolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w Zetorku 11,5/80-15,3 na felgach od Ostrówka no i w Turze nieźle się sprawdzają-ale na moich łączkach mogłyby być jeszcze trochę szersze i wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na swoim terenie to znam wszystkie szroty i nic na nich nie ma moze sa kiepskie ale mam znajomka kierownika wulkanizacji i powiedział mi ze sam nic nie znajde bo on nawet nie moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko na temat, spróbój 60 z turem pojeżdzić na takich to pogadamy

No po całym dniu takiej jazdy to już chyba nie dalibyśmy rady rozmawiać -i dlatego właśnie parę lat temu stoczyłem batalię z Rodzinką(zwycięską) i zamiast tańszego Tura na c-360 kupiłem o wiele droższego na Zetora(i jeszcze ani razu nie żałowałem tych dodatkowych złotówek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: może wie ktoś gdzie na Lubelszczyźnie (najlepiej nie dalej niż 30 km od samego Lublina) można kupić używane koła do przyczepy (felgi + opony). Słyszałem że gdzieś na Elizówce jest taka składnica ale nie mogę trafić na namiary na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powie U-1222 na bliźniaki mam i chce założyc ale nie wiem co on na to są to 18,4x34 głównie chodzi mi o zwolnice

I czy ktos zmienił opony w mf 255 na szersze? orginalnie sa 12,4x32 a może da sie całe koła tylko od czego by pasowały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: może wie ktoś gdzie na Lubelszczyźnie (najlepiej nie dalej niż 30 km od samego Lublina) można kupić używane koła do przyczepy (felgi + opony). Słyszałem że gdzieś na Elizówce jest taka składnica ale nie mogę trafić na namiary na nią.

Zadzwoń sobie do informacji bo nie moge znaleźć telefonu a firma nazywa się PROTEKTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale błąd a ja mu nowe laczki kupiłem trzeba było zmienić

no nic może coś sie wymyśli ale od 360 to by były laczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w zetorze mialem

- przód: 12,4/11-24

- tył: 16,9/14-34

chce je wymienic na większe.

-tył: 18,4/r34

ale nie wiem co wybrac na przód.

jaki rozmiar.

to ze radialne to jest oczywiste

 

 

pzdrwm david_a

gg#: 1277053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyl juz mam kupione 18,4/r34 i zalozone ale nie uzywam przedniego napędu na drogach bo go rozwalę. muszę dobrac cos na przód. zastanawiam się jeszcze czy brac nowe czy uzywane.

 

a co do tych na tyle to wzialem made in russia i naprawdę nie narzekam. pisze o tym gdyz pojawilo się cos o nich w tym wątku.

ostatnio tato palil asfalt jak wyciągał new hollanda z przyczepą z pola, oczywiscie poszlo ale guma smierdziala niezle no i znak na asfalcie zostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...