Skocz do zawartości
Eryko.

Opony do Maszyn Rolniczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ruskie oponki są SUPER, a co do używek, wiadomo, że zawsze taniej, ale nie wiadomo (dopóki nie założysz), co z nimi jest, bo z reguły z ciągnika, czy innych maszyn nikt nie zwala opon, dopóki sie nie skończą, ale idzie nieraz znaleźć porządne używane oponki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogoe kupic dobre opony 18.4 R30??nowe.w miare rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomek już kupił takie uzywane super oponki w rewelacyjnej cenia nie wiem czy na pole dojechał i sie rozsypały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogoe kupic dobre opony 18.4 R30??nowe.w miare rozsądnej cenie.
wpisz w wyszukiwarkę rozmiar , znajdź najniższą cenę i podaj tu i spytaj się czy ktoś wie gdzie jeszcze taniej lub lepsze . znalazłem rosyjskie za 1170 , co ciekawe 18,4-34 tylko 30 zł droższe .jeszcze by trzeba się zorientować jaki mają udźwig i czy diagonalne czy radialne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem to nowe opony rosyjskie radialne kosztują 1400zł,a diagonalne 1100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź po prostu u swojego wulkanizatora, u mnie jest taki, co ma naprawde tanie opony rolnicze(inne nie wiem), ponieważ bierze ogromne ilości opon od różnych producentów i hurtowników, bo obsługuje różne miejscowe firmy co mają pojazdy, np Amica, Nedapol, itp; i ma duże upusty na opony i usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ruskie to odradzam z całego serca bo znajomy kupił takie do JD i zcierają mu sie w oczach a jeżdzi sie na nich jak na drewnianych.ja tam polecam dobra polska radialke stomila najlepiej niskoprofilową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone ruskie radialki. latem chodzi w nich kombajn a po sezonie ciągnik i złego słowa nie powiem.

a prawdę mówiąc do ciągników pracujących w polu wytrzymalsze są diagonalne a te które śmigają po drogach to lepiej obuc w radialki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie !!! Już drugi raz piszę w tej sprawie. Potrzebuję kompletnych kół do przyczepy (opona + felga) i szukam składnic z takimi rzeczami w okolicach Lublina. Byłem w „firmie” (Ha ha ha) protektor i facet wykazał się absolutnym brakiem profesjonalizmu. Nowe odpadają sama felga w Agromie to 118 zł opona pewnie ze 300 albo lepiej (zapytałem tylko o felgę i nie drążyłem dalej tematu). Macie może namiary na kogoś kto się czymś takim zajmuje (i nie tnie biznesmena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: może wie ktoś gdzie na Lubelszczyźnie (najlepiej nie dalej niż 30 km od samego Lublina) można kupić używane koła do przyczepy (felgi + opony). Słyszałem że gdzieś na Elizówce jest taka składnica ale nie mogę trafić na namiary na nią.

Może napisz, jaka felga rozmiar na ile otworów prosta czy taka jak do bliźniaków rozmiar opony

Mogę załatwić opona 1100/22,5 felgi na 10 śrub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kółek do przyczepy 4,5 t z tego co pamiętam opona to jest 15/10 felga na 6 otworów czyli najczęściej (ostatnio) spotykane w tego typu przyczepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakis czas temu kupiłem komplecik z felgami( nowymi) opony z niemiec takie od terenówek po 100zł komplet. Miał takie komplety gostek w Serokomli niedaleko KOCKA, który ma serwis opon i przywoził sam te oponki z niemiec. Uzywam juz ich z 5lat i 6t sie nie boja Włanie w jednej przyczepie 4,5t mam założone te komplety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe koła takie założyłeś?, od jakiego pojazdu pasują? bo opon 15 nie jesteś w stanie założyć na felge rolniczą, bo ona ma przecież 15,3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgi nowe oryginalne od przyczep 15,3 i na nich oponki od terenówek brigstone nie pamietam rozmiaru, ale chyba 15" i szerokosc 345 wiec jakos sie da założyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są felgi 15 skręcane a sąsiad dał rade na normalne 15,3 wsadzić tylko 1 opona nie chce mu na rant wejść i troche bije koło

 

 

najlepiej poszukać w ogłoszenich opon od niskopodwoziówki kumpel kupił takie i spoko są i mają 16PR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zakładałem opony 15 na felgi 15,3, ale nie chciały do końca wejść i zostawała szpara przy rancie, a jak pompowałem, żeby weszła na siłe, to pow. 5 atm. poprostu pękała opona. ja znalazłem na Allegro opony oryginalne 15,3, Goodyear, 12 PR, całe, nie uszkodzone, nie spękane w eleganckim stanie, przy roztrząsaczu mam je założone, nic sie nie dzieje, dałem za nie 50 zł za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej poszukać felg z oponami 8,25-20 są o wiele lepsze i lżej idzie przyczepa

Problem w tym że takie właśnie mam i chcę z nich wyskoczyć. Przyczepa chodzi w składzie z drugą nowszą na takich kołach jak szukam. Chcę zmienić bo na kompleksie podgina mi ramę w jednej i dyszel w drugiej te klika centymetrów niżej może nie rozwiąże sprawy ale na pewno spowoduje że spustoszenie jakie sieje ten je… złom będą mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do sprzedania 4 opony do bizona i Sprzeglo od ciagnika.Opony bez bieznika,cena 28zl komplet, Sprzeglo 1szt cena 8 zl.W razie jakichkolwiek pytan prosze dzwonic na numer tel:(012)2552710 lub (012)2552649 ,Prosze pytac o Tomka lub Bogusia(kudłatego)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ciągnik ma opony szerokości 35 cm a pług ma szerokość roboczą 30 cm to takim pługiem już się orać nie da? Do ciągnika R35 jaki musi byc pług?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...