Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ładowaczach czołowych

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos montowal i uzywa rozdzielacze po 350-450zl do turow z allegro?

jesli tak to jak z ich jakoscia?

a co do zaladunku obornika to jak mialem takiego tura na tyny tuz ,zajmowalo mi to 10 min, c-360 z zapieciem i odpieciem rozrzutnika,bo wozilem jednym ciagnikiem bez odpinania tura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuje informacji czy tur z zetora 6340 oryginalny ł-104 będzie pasował do zetora 7245.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąś maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy w ofercie nowe maszyny rolnicze również ładowacze czołowe do małych jak i duzych ciągników firmy hydramet, meprozet, pomarol w atrakcyjnych cenach http://www.allegro.pl/item1060841362_nowy_lodowacz_czolowy_tur_c_330_c_360_mf_i_inne.html w razie jakich kolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 603-300-800 oferta www.rolnicze-maszyny.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pilnie potrzebuję aktualnej ceny ładowacza czołowego z Zetora model 220 wraz z osprzętem tj. chwytak do bel, krokodyl , łyżka tur oczywiście 3 sekcyjny z amortyzacją.

Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz jeśli ktoś posiada taki cennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Nie pakuj sie w tego typu ładowacz, jest ciężki i ze słabej jakości stali. Lepiej zapłac troche wiecej i kup porządny nawet używany , na pewno bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego. Nie pakuj sie w tego typu ładowacz, jest ciężki i ze słabej jakości stali. Lepiej zapłac troche wiecej i kup porządny nawet używany , na pewno bedziesz zadowolony
Co byś polecił jaką firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego. Nie pakuj sie w tego typu ładowacz, jest ciężki i ze słabej jakości stali. Lepiej zapłac troche wiecej i kup porządny nawet używany , na pewno bedziesz zadowolony

 

Mój kolega ma od 2 lat zalozony do case90 i nie narzeka jest dosc pozadny i cena przystępna. Zaraz co polskie to słabej jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego. Nie pakuj sie w tego typu ładowacz, jest ciężki i ze słabej jakości stali. Lepiej zapłac troche wiecej i kup porządny nawet używany , na pewno bedziesz zadowolony

Trochę więcej to będzie 30 tys za samą ramę. Jamam z Aromaszu Ł106 przy NH td5050, a kuzyn ma taki jak na Allegro przy deutz-u 109KM i wg mnie jest w porządku.Waga nie musi być wadą, bo ciągnik jest dociążony i nie potrzeba obciążników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w MF 3060 time używana (1600kg udźwigu) za 11 tyś + rozdzielacze swoje dałem to powiem że niezniszczalny sprzęt;) dodatkowo jak ktoś niżej pisał nie wyobrażam sobie pracy bez dzojsticka i poziomowania ps, ważniejsze to drugie a dodatkowo to jest ciężki ciągnik w miarę a jak wyłączyć by przedni napęd to o cofaniu z balotem kiszonki można zapomnieć jak troszkę pod górę będzie;) Z gnojowni nie wyjadę nawet z 700kg betonem z tyłu jak wyłączę przód;) Ogólnie to raczej przedni napęd do tura powinien być a poziomowanie się naprawdę bardzo przydaje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś wysoko te mocowania ale może wytrzyma te 1200kg
Byłem dziś u takiego faceta co ma takiego samego i sobie chwalił ale wiadomo każdy chwali to co ma zastanawiam się nad kupnem ładowacza to zetora 7340 i nie wiem co wybrać doradcje coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kasy. Ja osobiście też szukałem do proximy aż w końcu zdecydowałem się na TracLift-a 220 sli. Różnica cenowa jednak jest ale jakość wykonania i materiał jest nie porównywalny. Teraz tylko czekam jak sprowadzą rame do mojego ciągnika i zakładam. Trochę w tych nowych pozmieniali co wpłynęło na cenę ale nawet aktualnioe JonDeer zamawia w swoich barwach tury włąśnie z Czech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od kasy. Ja osobiście też szukałem do proximy aż w końcu zdecydowałem się na TracLift-a 220 sli. Różnica cenowa jednak jest ale jakość wykonania i materiał jest nie porównywalny. Teraz tylko czekam jak sprowadzą rame do mojego ciągnika i zakładam. Trochę w tych nowych pozmieniali co wpłynęło na cenę ale nawet aktualnioe JonDeer zamawia w swoich barwach tury włąśnie z Czech
Ten TracLift-a 220 to tur zetora tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W Polsce występuję dokładnie jako zetor system. Cena takiego tura to ok 24000zł z amortyzatorem i trzecią sekcją. dodatkowo osprzęt choć ceny też mają dość wysokie lecz bardzo dobrej jakości. Np łycha 2.1m to wydatek 2700zł a najtańsza od prywaciarza to połowa tej ceny ale jak wspomniałem wcześniej to inna półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej może kupić ładowarkę używaną ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wcześniejsze wątki. Pewnie że jakąś tam kupisz kwestia tylko do czego ją będziesz używał bo np. przyczepy po drodze publicznej już nie pociągniesz na pole. Wszystko zależy od konkretnego zastosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące doboru szerokości szufli do tura. Jaką szerokość polecacie do Proximy 8441 + TracLift 220 Sli. Jedni mówią że 1.85max a inni że 2.1m dlatego że tyle wynosi rozstaw przednich kół. A co wy myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szufla powinna brać co majmniej równo z kołami, w przeciwnym wypadku nawet śniegu dobrze nie zgarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy będę bardzo wdzięczny za podanie wymiarów euro ramki w ładowaczach czołowych(TracLift 220). Może ma ktoś jakiś rysunek lub foto z określonymi wymiarami. Jeśli nić innego się nie znajdzie to proszę o podanie chociaż rozstawu między środkiem górnych haków i dolnych. Jestem właśnie w trakcie konstruowania adaptacji ale zapodziałem niestety wcześniej zrobione notatki a czas goni. Z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co Koledzy sądzą o takim ładowaczu czołowym teleskopowym . Sąsiad się na to napalił myślę ze niezły pomysł. Załaduje każdą naczepę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...