Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ładowaczach czołowych

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze on ma udźwig spadający w dół;) Co może prowadzić do drobnych problemów;) No i nie jest samopoziomujący;) No i coś cięższego do góry dźwignąć musi być idealnie płasko bo przewrócisz traktor;) Wolał był stara ładowarkę kupić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywrócić można wszystko kwestia operatora ,poziomowanie ma w opcji bez problemu. Stara ładowarka dobra żeby ją naprawiać , ( za takie pieniądze nic ciekawego nie kupisz ) , kiedy potrzebna to coś padnie a hydraulika trochę kosztuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę obiektywny ale.

- Praca tym ładowaczem przy ładowaniu naczep bez skośnego dachu w kabinie i luku VISIOn to męka.

- Na podnośniku najlepiej zalożyć balast.

- Na operatora raczej nie ma co liczyć bo każdemu z nas raz na jakiś czas udaje się coś wywinąć.

- Za duża łyżka nie przejdzie.

- No i chcialbym widzieć tego fachowca co wyliczył wektor siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykły ładowacz a jak przyczepę objętościową ładuje to szyje trzeba naciągać ku szybie więc racja - dodatkowy problem mirro znalazł - nie zobaczysz szczytu ładowacza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym założyć tura do mojego DF DX120 lecz nie mogę znaleźć żadnego który by pasował... Tu moje pytanie, jak myślicie lepiej być cierpliwym i coś znaleźć zagranicznego używanego czy polskiego nowego? Fundusze małe bo tylko do 20k.

Proszę o wyczerpujące odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...