Skocz do zawartości
mantas

proxima 8441 vs MTZ 82

Rekomendowane odpowiedzi

większe spalanie, i to że case ma większy komfort

 

Komfort komfortem a jak poczytałem sobie temacik o proximie to tam koledzy byli innego zdania

 

Spalanie spalaniem, no bo do jx to chyba tylko raz nalał bym ropy z ukrainy i po pompie paliwowej?

 

Mi coś sie wydaje że jednak taki case dłużej wytyrzma niż "niezniszczalny" zetor z masywną budową i głuwne podzespoły wytrzymają dużo więcej mtg oraz mniej awarii powinno być w końcu chuba case jest prostrzy w budowie.

 

ps Sprawdzał ktoś według jakiej normy podają moc w case>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w innym temacie ci podawałem norme !!!!!!!! A druga sprawa to skad ty możesz wiedziec ile wytrzyma jaka pompa. Niby takie wrażliwe perkinsy z pompami rotacyjnymi chodza długo i szczesliwie na róznych zastepczych paliwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w innym temacie ci podawałem norme !!!!!!!! A druga sprawa to skad ty możesz wiedziec ile wytrzyma jaka pompa. Niby takie wrażliwe perkinsy z pompami rotacyjnymi chodza długo i szczesliwie na róznych zastepczych paliwach.

 

Sorry Biały2005 już sam znalazłem http://www.caseih.com/files/tbl_s22ProductText/PDFFile90/7549/JX60.pdf

59km według2000/25/CE to tam jest ze 3 km mniej według din, czyli jest z 5 km słabszy od 6441 a o momencie obr już nie wspomne.

A z tymi pompami to pisałem z uzytkownikami i potwierdzają że zdarzają się wadliwe egzemplaże tak twierdził serwis no ..ale od tego jest gwarancja więc nie ma się czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dlatego decyduje sie na jx bo on ma zastapic 3512 i on ma robic w naj;lzejszych pracach gdzie nie trzeba mocy, momentu. ma byc ekonomiczny o komfortowy zeby chciało mi sie nim robc tak jak teraz 7341 a 3512 to praktycznie stoi chyba że musze to do niego siadam mysle ze jx 60 przejmie beczkowóz na siebie choc napewno nie na wiosne bo nie może nie dac rady, może kosiarke 2,10 mu zapne na próbe sie okaże jak go wogóle kupie bo może mi wniosku nie zatwierdza i bedzie po bombkach w 2008 nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dlatego decyduje sie na jx bo on ma zastapic 3512 i on ma robic w naj;lzejszych pracach gdzie nie trzeba mocy, momentu. ma byc ekonomiczny o komfortowy zeby chciało mi sie nim robc tak jak teraz 7341 a 3512 to praktycznie stoi chyba że musze to do niego siadam mysle ze jx 60 przejmie beczkowóz na siebie choc napewno nie na wiosne bo nie może nie dac rady, może kosiarke 2,10 mu zapne na próbe sie okaże jak go wogóle kupie bo może mi wniosku nie zatwierdza i bedzie po bombkach w 2008 nie kupie

 

Acha, rozumiem, bo już się bałem że się na zetory zbisiłeś

-przyznasz ze ten jx będzie bardziej komfortowy i lepiej wykonany od proximy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MTZ 82 z Turem 5 z 1994 roku oraz Zetora Proxime z 2008 roku.

Rusek ma lepiej zestopniowaną skrzynie i jest szybszy. Co do uciągu to po ulicy identycznie, w polu jednak Rusek jest lepszy, mocniejsza konstrukcja.

W kabinie hałas większy jest w Zetorze (co mnie zdziwiło). Komfort prowadzenia lepszy ma Zetor, udźwig też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...